IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Prawo i Podatki Nauka i Edukacja

(R)ewolucja praktyki prawnej: ChatGPT jako Twój asystent prawny

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 28 maj 10:00 do 28 maj 12:30
ticket icon
Od 367,77 zł

Wiesz, że czas to jedno z najcenniejszych zasobów, którym dysponujemy. Każda minuta jest bezcenna, a czasu spędzonego na nieefektywnych działaniach już nigdy nie odzyskamy. Dlatego właśnie chcemy Cię zaprosić do spędzenia ponad 2 godzin z nami. Może się wydawać, że to kolejne obowiązki do Twojego kalendarza, ale gwarantujemy Ci coś znacznie więcej - inwestycję, która zaoszczędzi Ci niezliczone godziny w przyszłości.


(R)ewolucja praktyki prawnej: ChatGPT jako Twój asystent prawny - WTOREK 28/05/2024 godz. 10:00-12:30 ONLINE 

Zapraszam na szkolenie, podczas którego nauczę Cię jak wykorzystać AI w kancelarii prawnej, działach compliance i na innych stanowiskach, gdzie analizowane są dokumenty. Dzięki temu zyskasz nowego asystenta prawnego, który przeanalizuje dziesiątki stron informacji zaledwie w kilka minut.

"(R)ewolucja praktyki prawnej: ChatGPT jako Twój asystent prawny" to kurs idealny dla każdego, kto chce wzbogacić swoją pracę o możliwości AI, bez konieczności posiadania wcześniejszej wiedzy technologicznej. Skupiamy się na nauce promptowania, czyli sztuce zadawania właściwych pytań, aby uzyskiwać precyzyjne odpowiedzi i skuteczne rozwiązania problemów prawnych. Odkryj, jak ChatGPT może pomóc w analizie dokumentów PDF, tworzeniu profesjonalnych obrazów i zrozumieniu zaawansowanych funkcji, które przekształcą Twoje podejście do codziennych zadań. Kurs prowadzi Cię krok po kroku przez proces wykorzystania AI do usprawnienia i innowacji w Twojej pracy, przygotowując Cię na przyszłość prawa w nowej erze cyfrowej. Dołącz do nas, aby stać się mistrzem w zadawaniu właściwych pytań i wykorzystywać ChatGPT w swojej codziennej praktyce.

"To szkolenie to strzał w dziesiątkę! Katarzyna Abramowicz bardzo przystępnie i klarownie tłumaczy, jak korzystać z AI w praktyce prawniczej. Pokazuje praktyczne przykłady z życia wzięte. Absolutnie każdy prawnik i prawniczka powinni wziąć udział w tym szkoleniu! Branża prawnicza ma bardzo mało czasu by nauczyć się AI. Musi zdążyć zanim klienci nauczą się wykorzystywać takie narzędzia jak ChatGPT do rozwiązywania swoich problemów prawnych." Kamila Kurkowska prezeska Fundacji Women in Law, mentorka prawniczek i wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS.

"Dużo praktycznych, rzeczowych informacji, które na pewno wykorzystam w mojej współpracy z ChatGPT :)" Gabriela Bar

"Fachowy i praktyczny kontekst prawniczy. Każda minuta treściwa i po prostu ciekawa. Z poziomu sceptyka i totalnego niedowiarka zyskałam niezłego asystenta w sprawach zawodowych i prywatnych, nie obawiając się jednocześnie, że mnie zdetronizuje" Sylwia Stępniewska-Idzior, Radca Prawny, Partner dla biznesu, German Desk

"Czy Sztuczna Inteligencja zastąpi nas, prawników? Jestem pewien, że nie. Natomiast pomoże nam na pewno w sprawniejszym, tańszym i bardziej efektywnym wykonywaniu swoich obowiązków. Bez wątpienia wywrze duży wpływ na naszą zawodową aktywność. Kiedy oglądałem webinar mec. Katarzyny Abramowicz "Czy AI zastąpi prawników" z każdą minutą dosłownie otwierałem szeroko usta zaszokowany tym, przed jak dużą zmianą obecnie stoimy. Kolejne przytaczane przykłady (a były ich dziesiątki) wykorzystania sztucznej inteligencji w pracy kancelarii uzmysławiały mi nie tylko to, jaka czeka nas potężna i poważna zmiana, ale też i to, że właśnie teraz jest właściwy czas na przygotowanie się do nowej rzeczywistości. Cieszę się, że miałem okazję poznać te możliwości jako jeden z pierwszych. Webinar "Czy AI zastąpi prawników" polecam każdemu prawnikowi, bez względu na to, jaką obecnie rolę pełni w kancelarii: czy jest jej szefem, czy też pracownikiem. A jego autorka - pani mecenas Abramowicz - daje gwarancję, że zawiera on wiedzę najwyższej próby, gdyż mało jest w naszym kraju osób, które tak dobrze rozumieją nowoczesną technologię i jednocześnie są rozumieją prawniczy biznes. Polecam zdecydowanie i gorąco." Rafał Chmielewski CEO Web.Lex

"To był niezwykle ciekawy webinar! Jestem pod wrażeniem wiedzy i konkretnych praktycznych przykładów zastosowania jak i ogromnej pracy jaką wykonaliście, by zweryfikować jakość wyników ChatGPT. Gorąco polecam - nie tylko prawnikom." Barbara Kowalewska CEO IT-Leaders.pl

"Stanowczo rekomenduję wszystkim prawniczkom i prawnikom udział w szkoleniu." Ewa Potyralska, Radczyni prawna, partnerka w Kancelarii Radców Prawnych Mieczkowska Nowacka Potyralska sp.p.

"Świetne szkolenie dla osób rozpoczynających przygodę ze Chatem. Bardzo praktyczne i przydatne zarówno treściowo jak i materiałowo. Katarzyna ma dar tlumaczenia trudnych tematów w prosty sposób co bardzo pomaga. Polecam każdemu!" Paulina Marusczyk

"Fantastyczne szkolenie! Niesamowite ile ten AI potrafi! Szkolenie świetnie przygotowane i prowadzone. Dodatkowo od razu dostawaliśmy odpowiedzi na chat. No i to nagranie jako dodatek. To jest mega, bo jednak przez te ponad 2h musiałam się chwilami odrywać od spotkania (maile i tel.), a dzięki nagraniu mogę raz jeszcze wrócić do tych informacji i ułożyć je sobie w głowie. Serdecznie dziękuję! I już polecam koleżankom w branży!" - uczestniczka 4 edycji szkolenia

Agenda:

 1. Wstęp do ChatGPT
  • Krótkie wprowadzenie do AI i ChatGPT.
  • Dlaczego prawnicy powinni zainteresować się ChatGPT?
 2. Nauka promptowania: Sztuka zadawania pytań
  • Jak formułować pytania, aby uzyskać precyzyjne i przydatne odpowiedzi.
  • Przykłady efektywnego promptowania w różnych dziedzinach prawa.
 3. Podstawy i zaawansowane funkcje ChatGPT 3.5/4.0/4o 
  • Przegląd funkcji dostępnych w ChatGPT 
  • Jak wykorzystać te funkcje w codziennej pracy prawnika i działów compliance.
 4. Generowanie obrazów: Logo/Grafiki
  • Wykorzystanie AI do tworzenia wizualizacji wspierających praktykę prawną i compliance.
  • Praktyczne porady i najlepsze praktyki.
 5. Analiza dokumentów PDF z ChatGPT
  • Automatyzacja przeglądu i analizy dokumentów prawnych.
  • Studia przypadków i zastosowania.
 6. Tworzenie własnych chatów GPT 
  • Krok po kroku: od pomysłu do wdrożenia własnego chata.
  • Bezpieczeństwo i prywatność danych w kontekście AI.
 7. Nowości i przyszłość AI w prawie
  • Najnowsze osiągnięcia i trendy w AI, które wpłyną na przyszłość prawa i compliance.
  • Jak przygotować się na przyszłe zmiany i pozostać aktualnym w branży.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu?

Bo jesteśmy doświadczonymi praktykami, którzy przeszkolili już z zakresu AI ponad 300 prawników.

Dla kogo jest to szkolenie?

Zapraszamy wszystkich prawników, osoby związane z działami compliance i na innych stanowiskach, gdzie analizowane są dokumenty, które chcą poszerzyć swoje umiejętności i zwiększyć efektywność swojej pracy. Po szkoleniu będziesz w stanie wykorzystać ChatGPT/Gemini do szybszego i skuteczniejszego udzielania m.in. porad prawnych oraz przygotowywania dokumentów dla klienta. Przyjdź i przekonaj się, jak sztuczna inteligencja może Ci pomóc w pracy!

UWAGA: szkolenie z certyfikatem! Weź udział i odbierz punkty szkoleniowe.

Prowadząca:

Katarzyna Abramowicz - radczyni prawna, była przedstawicielka KIRP w Brukseli. Prelegentka i mentorka z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie prawa, e-commerce, nowych technologii oraz obszarami cybersec, regtech i fintech.

Jest współtwórczynią kliku znaczących serwisów internetowych, związanych z płatnościami (Przelewy24.pl), zakupami usług przez Internet (Bilety24.pl), ochroną danych (Specfile.pl) i sygnalistów (Sygnanet.pl). Jej praca ma istotny wpływ na rozwój e-commerce oraz bezpieczeństwo transakcji online.

Katarzyna Abramowicz jest częstym prelegentem na konferencjach LegalTech i Cybersecurity. Jako jedna z pierwszych kobiet w Polsce zaczęła przybliżać prawnikom tematy związane z połączeniem dziedziny prawa oraz technologii informatycznych w celu poprawy efektywności i jakości usług prawnych, cyberbezpieczeństwem w kancelariach oraz przyszłością prawa i Internetu.

Mentorka Women in Law i Global Legal Hackathon oraz wykładowczyni SWPS na studiach podyplomowych z zakresu "Legaltech i Innowacje w Branży Prawnej". Otrzymała wiele nagród i nominacji za swoją pracę, w tym tytuł jednej z 50 najbardziej kreatywnych osób w biznesie i nominację do nagrody European Women of Legal Tech 2020.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
Wyprzedane 367,77 zł Wyprzedane