Zdrowie i Medycyna

Recall Healing® / Totalna Biologia® - Advanced Level - 2024

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 2 lut 13:00 do 11 lis 19:30
ticket icon
Od 980,00 zł

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® - Advanced Level  |  on-line

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (Advanced Level) składa się ze szkoleń tematycznych Recall Healing®

/ Totalna Biologia®.

UWAGA! Każde szkolenie tematyczne odbywa się tylko raz w roku. Nie ma możliwości wykupienia nagrania ze szkolenia, które się odbyło.

Możesz wziąć udział w pełnym kursie lub w wybranych przez siebie szkoleniach.

Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kursach RH/TB. Szkolenie w formie nagrania z dnia 19-21.01.2024 możesz nabyć wybierając odpowiedni bilet. 

Jeśli nie brałaś/brałeś udziału w Level 1. Przed szkoleniami, które będą się odbywały w lutym możesz je dokupić w formie nagrania. Szkolenie odbyło się 19-21.01.2024.

Zajęcia prowadzi: dr Michelle LaMasa Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Posiada doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college'ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing® i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w edukacji.


Harmonogram szkoleń tematycznych, wchodzących w skład bloku ZAAWANSOWANEGO 2024

Każde szkolenie tematyczne odbywa się tylko RAZ w roku. Nie ma możliwości wykupienia nagrania ze szkolenia, które się odbyło.

 • 2-4.02. 2024r. Biologia Dziecka - szkolenie się odbyło. Kolejne szkolenie w przyszłym roku
 • 10-12.02.2024r. Weight Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja bulimia
 • 16-18.02.2024r. Toolbox | Narzędzia Recall Healing
 • 18-20.05.2024r. Symbolizm w życiu i Snach
 • 1-3.06.2024r. The Full Body I Szkielet, zęby, punkty akupunktury, meridiany
 • 21-23.06.2024r. Dekodowanie Emocji - praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine
 • 28-30.09.2024r. Relacje, Związki, Seksualność
 • 9-11.11.2024r. Depresja i Nałogi

Godziny: 13.00 - 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski 

Szkolenie on-line


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

- skrypty w j.polskim,

- Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.

 Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu 120 godzin szkoleń Recall Healing® / Total Biology®*Advanced Level (Każdemu trzydniowy kurs odpowiadają 24 h)

 • Dyplomów Recall Healing® Advanced Level 
 • Zaświadczeń o ukończeniu kursu Zaawansowanego Recall Healing® / Totalna Biologia® na drukach zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2023 poz. 2175)

System nauczania i certyfikacji Recall Healing® znajdziesz TUTAJ - kliknij

Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz bonusy i rabaty. m.in. na zakup kolejnych szkoleń i podręczników uzupełniających do nich w KrainieZdrowia.com.pl.

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody Recall Healing® / Totalna Biologia® w Polsce.
Systemowa Psychosomatyczna Terapia Recall Healing®/ Totalna Biologia® Uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing®/Totalna Biologia® zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Treningi Recall Healing® /Totalnej Biologii® oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą, a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te szkolenia są właśnie dla Ciebie!

BIOLOGIA DZIECKA | Projekt Cel-Poczęcie-Ciąża, Choroby i problemy wieku dziecięcego.

To punkt wyjścia do dalszego samorozwoju, uzdrowienia i zgłębiania narzędzi terapeutycznych. Nawet jeśli sama/sam nie jesteś rodzicem, to jesteś dzieckiem swoich rodziców.

Nasze życie zaczyna się kształtować nie w chwili poczęcia, ale 9 miesięcy przed nim. Emocje Twoich rodziców. Ich oczekiwania, potrzeby, warunki życia, okoliczności Twojego przyjścia na świat. Twoje życie jest odbiciem tego wszystkiego. Że to co skrywa może odmienić Twoje życie i życie Twojej rodziny.

Jesteśmy częścią naszego drzewa rodowego. Znając zakamarki historii swojej rodziny możesz łatwiej wpływać na obecne problemy zdrowotne, emocjonalne, egzystencjonalne. Zmieniać swoje życie na lepsze.

Program szkolenia:

• Moment poczęcia dziecka • Główne zagadnienia biologiczne • Jak konflikt psychologiczny staje się biologiczny? • "Koncepcja ścieżki" • Wpływ przekonań na nasze doświadczenia • DHS (Syndrom Dirka Hamera) i sposób jego przenoszenia do biologii • Dwie fazy choroby • Wątpliwości i absolutna pewność • Uniwersalne prawo stworzenia wszystkich rzeczy • Plan/cel: programowanie dziecka • Ponadpokoleniowość: wpływ trzech poprzednich generacji • Magiczny kwadrat: powiązania pomiędzy rodzeństwem • Kontakt skóry ze skórą • Znaczenie pierwszego "a", ciąża i narodziny, odróżnianie zaburzeń w nauce od problemów w nauce, odkodowywanie niektórych zaburzeń i chorób okresu dzieciństwa i inne problemy. • Wyjaśnienie i zrozumienie teorii: Pierwsza konsultacja • Przypadki z życia i przykłady podczas 3 dniowych warsztatów - zaczerpnięte z własnych doświadczeń uczestników warsztatów

Jeśli uda nam się odnaleźć właściwe wspomnienie (konflikt), należące do rodziców, uzdrowienie jest natychmiastowe.

WEIGHT Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja bulimia

Warsztat z najlepszą nauczycielką w tym temacie! Dr Michelle LaMasa Dawson dzięki metodzie Recall Healing®/Totalna Biologia® sama schudła aż 50kg! To bardzo bliski jej temat.

Główne tematy:

* Cukrzyca i hipoglikemia * Konflikty terytorialne * Teoria motywacji Maslowa w biologii * Problemy z samooceną * Depresja i cholesterol * Różne lęki * Blokady w moich relacjach * Zrozumienie funkcji choroby * Wpływ nieznanego i przyszłości * Projekt//cel * Dziedzictwo naszych przodków * Iluzja wyboru * Popędy seksualne i pokarmowe * Kazirodztwo i gwałt: niektóre konsekwencje * Bulimia i anoreksja * Popęd w anoreksji * Pani Strach-Przed-Utratą-Wagi Represje * Tłuszcz wokół bioder i ud * Ciało jakiego potrzebuję * Cellulit i podwójny podbródek * Niedowaga i wielkie uda (kobieta) * Znaczenie i symbolizm naszych zaokrągleń i kształtów * Podwzgórze i cały system hormonalny * Psychiczny System Ochrony przed Urokiem i Iluzjami * Trawienie i Odżywianie: każdy fragment przewodu pokarmowego * Choroby systemu trawiennego i ich emocjonalne znaczenie * Dlaczego istnieją grubi i chudzi Ludzie? Cel gromadzenia tłuszczu i bycia wysokim lub niskim * Analiza różnych konfliktów powodujących: nadwagę, bulimię, anoreksję, chudość.

TOOLBOX - Narzędzia Recall Healing

Szkolenie, na którym poznasz nowe, dodatkowe narzędzia pracy z klientem i samym sobą. Szkolenie obowiązkowe dla osób chcących zostać terapeutą Recall Healing®/Totalnej Biologii®.
Uwaga! to zajęcia typowo warsztatowe - praca w grupach i parach. Obecność obowiązkowa - jeśli chcesz wynieść z tego szkolenia wymierne korzyści. Praca w pokojach nie jest udostępniana w formie nagrania!

Główne tematy:

Atawistyczne funkcje mózgu
Projekt//Przyczyna
Szczęście: proces funkcjonowania
Budowanie i modyfikacja "przekonań" w terapii
Wspomaganie uzdrowienia
Uzdrawianie drzewa genealogicznego
Podświadome pułapki na drodze do szczęścia
"Głębokie przeczucie"
Podświadomy umysł
Lęki i przekonania
Szczęście: praca w toku

Warsztaty mają charakter doświadczalny. Uczestnicy uczą się i wykorzystują narzędzia Recall Healing podczas licznych ćwiczeń praktycznych, które mogą później wykorzystać dla dobra swojego i swoich klientów. Ćwiczenia wspomagają proces stawania się bardziej świadomym, umożliwiając osiągnięcie większej wolności.

Symbolizm w życiu i Snach | Biologiczny punkt widzenia symboliki zwierząt, Tarota, liter i cyfr, żywiołów

Główne tematy:

* symbole w życiu i snach * znaczenie liczb: kolejności urodzenia, ogólne znaczenie głównych liczb * interpretacja głównych symboli biologicznych odnoszących się do Natury (woda, słońce, ogień, las, powietrze, ziemia, kamień, itd.) * symbole pojawiające się w snach (m.in. zwierzęta) - ich szczegółowa interpretacja.: cechy charakteru, osoby, patologie, choroby * interpretacja snów "na żywo" w czasie warsztatów * inne symbole i ich interpretacja pomocna w pracy metodą Recall Healing.

Dzięki tym warsztatom wykorzystasz dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia. Wszystkie sygnały, które docierają do nas we śnie, są wiadomościami od mózgu, by zwrócić na coś szczególną uwagę. Każdy symbol, każda okoliczność, każde zachowanie ma swoje unikatowe i niezwykle ważne znaczenie.Gdy w świecie rzeczywistym stykamy się z problemem, któremu świadomie nie potrafimy stawić czoła, automatyczny mózg przenosi go do zakamarków podświadomości. Pamięć mózgu nie tylko przechowuje każdy szczegół naszego życia, ale jednocześnie pod postacią snu daje nam gotowe rozwiązania wszystkich problemów.Zrozumienie przekazów zakodowanych w snach jest niemałym wyzwaniem, ale też niezwykle istotnym i pomocnym narzędziem w odszyfrowania źródeł życiowych problemów, w tym również chorób. Właściwe odczytanie snu może pomóc w dotarciu do podłoża konfliktu biologicznego, a tym samym w dezaktywacji programu wywołującego chorobę.Odczytanie zakodowanych nieświadomych programów uwalnia nas od powielania schematów, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia, sytuacje i ludzi odpowiadających tym wzorcom.

The Full Body I Szkielet, zęby, punkty akupunktury, meridiany

Główne tematy:
Biologiczne znaczenie i funkcje ludzkiego szkieletu od stóp do głów: * Kości * Ścięgna * Więzadła * Chrząstki * Łąkotki i krążki stawowe * Kręgosłup * Palce * Zęby
* Merydiany i punkty akupunkturowe

* 5 żywiołów

Każda kość odpowiada określonemu rodzajowi dewaluacji, obniżenia wartości. Reakcja kości będzie się różnić w zależności od siły stresu, jakiego doświadcza człowiek. Należy brać pod uwagę kilka różnych modeli: fizjologię, archetypy Tarota, znaczenia w języku hebrajskim, ogólne znaczenie kości jako "pośrednika", "łącznika".

Na przykład: Kość udowa jest łącznikiem pomiędzy biodrem, a kolanem. Jedna z możliwych interpretacji brzmi: biodro wyraża nasze pragnienia i seksualność, kolano odpowiada naszym potrzebom. Zatem kość udowa to związek, połączenie naszych potrzeb i pragnień. W pierwszej kolejności należy rozważyć takie klasyczne znaczenia "kości udowej", jak: sprzeciw, niezgoda, niezdolność do pogodzenia się ze stratą, przymus, obniżenie wartości o wydźwięku seksualnym itp.

Dekodowanie Emocji - praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine

Na tym warsztacie poznasz praktyczne narzędzia do samouzdrawiania i uzdrawiania ciała fizycznego, duchowego i problemów emocjonalnych. Poszerzysz wachlarz narzędzi pracy z klientem i samym sobą. Uwaga! to zajęcia typowo warsztatowe - praca w grupach i parach. Obecność obowiązkowa - jeśli chcesz wynieść z tego szkolenia wymierne korzyści. Praca w pokojach nie jest udostępniana w formie nagrania!

 • Odkryj i uwolnij swoje Emocje
 • Usuń blokady energetyczne wspomnień i emocji
 • Poszerz swój warsztat praktycznych narzędzi pracy z Klientem
 • Uruchom swój wewnętrzny program autonaprawy

Tematy warsztatów:
- Wprowadzenie do Mind-Body Medicine
- Mechanizmy biologiczne - autogeniczność
- Obrazy i wizualizacje
- Różne formy medytacji
- Kinezjologia… odkrywanie uwięzionych emocji
- Ruch i oddech
- Uważne jedzenie
- Duchowość

Warsztaty praktyczne. Praca w grupach. Przygotuj na zajęcia materiały wymienione poniżej.

Materiały potrzebne do warsztatów umiejętności umysł-ciało:

 • Duży biały papier, 3 arkusze
 • Kredki, markery lub kolorowe ołówki
 • Dziennik
 • Długopis
 • Magnes
 • Opcjonalnie wahadło
 • Winogrona, małe owoce
 • Ciemna, gorzka czekolada
 • Przezroczysty kryształ kwarcu lub inny kamień leczniczy
 • Świece - najlepiej białe lub niebieskie
 • Olejki eteryczne lub kadzidełka (np. lawenda, kadzidło, szałwia)
 • Mała miska z wodą

Narzędzia zaprezentowane na warsztacie to naukowo potwierdzone techniki Mind-Body Medicine, które zwiększają zdolność każdej osoby do samoświadomości i dobrostanu. Mamy zdolność do poprawy własnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wykorzystując autoekspresję, rysowanie i ruch, techniki medytacji, obrazowanie kierunkowe, biologiczne sprzężenie zwrotne, odpowiednie odżywianie i ćwiczenia, możemy zacząć rozszerzać naszą wrodzoną zdolność do zwiększania samoświadomości i poprawy samoopieki. Efektem jest uruchomienie procesów zdrowienia w naszym organizmie. To jak włączenie programu autonaprawy w naszym organizmie.

RELACJE, ZWIĄZKI, SEKSUALNOŚĆ

Program:

* Słowo relacja/związek oznacza "więź" między partnerami. * Przegląd poszczególnych etapów rozwoju dziecka. * Kompleks Elektry i kompleks Edypa: co się wydarzyło między 3 a 6 rokiem życia? * Możliwe konsekwencje wyboru określonego typu małżonka w przyszłości. * Triady w przypadku dziewczynki i chłopca, czyli relacja mama - tata - dziecko, która determinuje wybór przyszłego partnera. * Mój partner/ mąż, żona: moje lustro. * Wpływ okresu plan-cel na związki. * Czy poślubiłem/am swoją matkę? Ojca? * Kolory: opis i znaczenie. * Jakim jesteś kolorem. Dlaczego kolory uzupełniające się nie powinny się łączyć? * Konflikty związane z chorobami przenoszonymi drogą płciową, kilka przykładów. * Interpretacje wybranych snów uczestników. * Czas na pytania i odpowiedzi.

DEPRESJA i NAŁOGI

Zrozumienie konfliktów, które uruchamiają i programują DEPRESJĘ i NAŁOGI jest niezwykle istotne i musi być wprowadzone w codzienne życie, aby móc osiągnąć głębokie uzdrowienie na wszystkich poziomach bytu. Ten program jest dopasowany tak, abyś podczas warsztatów mógł doświadczyć psychologicznych zmian, które wywrą długotrwały wpływ na Twoje życie.

Wyobraź sobie kim byś się stał, jakbyś się czuł i co mógłbyś osiągnąć, gdybyś nie cierpiał na depresję…

dr Michelle LaMasa-Dawson oferuje każdemu uczestnikowi tych warsztatów poważną zmianę! Ten warsztat pomoże odzyskać radość życia oraz sporządzić nowe plany na przyszłość. Ten warsztat jest prawdziwy. Dla prawdziwych ludzi. Dla prawdziwego życia. "Pragniemy dla Ciebie jak najlepszego życia. Miej tupet być szczęśliwym!"

Program - Depresja:

* Zrozumienie depresji. Skąd ona pochodzi? * Dwa biologiczne sposoby pozwalające zrozumieć depresję * Patowa sytuacja hormonalna * Terytoria * Pragnienia i frustracje * Poczucie winy i niska samoocena * Wpływ Drzewa Rodowego, Projektu//Celu oraz Linii Życia * Czy ludzie odczuwają depresję 24/h na dobę? * Depresja selektywna * Przykłady i prawdziwe przypadki

Program - Nałogi:

Możliwe źródło nałogu * Znaczenie * Przykłady * Papierosy * Alkohol * Narkotyki * Hazard * Sex * Pornografia * Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne np. pracoholizm, uzależnienie od religii.

Czy możliwe jest czuć się lepiej oraz być mniej przygnębionym? Wyobraź sobie, gdyby to było możliwe….

Informacje organizacyjne:
W dniu szkolenia na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW - prosimy o kontakt mailowy [email protected] w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w szkoleniu z 50% rabatem.

Zalecamy uczestnictwo w kursie online - otrzymasz dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim online uczestniczysz w procesie grupowym i możesz na bieżąco zadawać pytania.

Jeśli jesteś studentem do 26 roku życia, emerytem lub rencistą - skorzystaj z 50% kodu rabatowego: STUDENT (skorzystanie z kodu wymaga wgrania zdjęcia legitymacji uprawniającej do zniżki)

Kody rabatowe nie obejmują pakietów - dotyczą tylko pojedynczych szkoleń.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dekodowanie Emocji - praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine
23 Czerwca 2024, 19:30 1 580,00 zł
  Dekodowanie Emocji - praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine + RH 1
11 Listopada 2024, 19:30 1 971,00 zł
  Pakiet 3 szkoleń (Symbolizm w snach + The Full Body + Dekodowanie Emocji)
11 Listopada 2024, 19:30 3 460,00 zł
  Relacje, Związki, Seksualność
30 Września 2024, 19:30 1 580,00 zł
  Depresja i nałogi
11 Listopada 2024, 19:30 1 580,00 zł
  Pakiet 2 szkoleń tematycznych (Relacje + Depresja i Nałogi)
30 Września 2024, 19:30 2 322,00 zł
Level 1 jest niezbędny do uczestnictwa w pozostałych szkoleniach Recall Healing / Totalna Biologia. Jeśli jeszcze go nie ukończyłeś możesz dokupić go wraz ze szkoleniem, w którym chcesz wziąć udział. Recall Healing / Totalna Biologia Level 1 / dostęp online

Level 1 jest niezbędny do uczestnictwa w pozostałych szkoleniach Recall Healing / Totalna Biologia. Jeśli jeszcze go nie ukończyłeś możesz dokupić go wraz ze szkoleniem, w którym chcesz wziąć udział.

11 Listopada 2024, 19:30 980,00 zł
  SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (8 szkoleń tematycznych)
Wyprzedane 7 840,00 zł Wyprzedane
  Pakiet 3 szkoleń (Biologia dziecka + Weight + Toolbox)
Wyprzedane 3 460,00 zł Wyprzedane
  SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (7 szkoleń tematycznych - bez Biologii dziecka)
Wyprzedane 6 968,00 zł Wyprzedane
  SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (7 szkoleń tematycznych - bez Depresji i Nałogów)
Wyprzedane 6 968,00 zł Wyprzedane
  Toolbox
już niedostępne 1 580,00 zł -
  Biologia dziecka
Wyprzedane 1 580,00 zł Wyprzedane
  Weight Workshop
Wyprzedane 1 580,00 zł Wyprzedane
  Symbolizm w życiu i snach
Wyprzedane 1 580,00 zł Wyprzedane
  The Full Body + RH 1
Wyprzedane 1 971,00 zł Wyprzedane
  The Full Body
Wyprzedane 1 580,00 zł Wyprzedane