Poznajmy się bliżej - Fundacja Class Ladies

location icon
Firma BAUTER Hallera 27B, Imielin
calendar icon
Od 12 kwi 17:00 do 12 kwi 20:00


❤️  Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu "Poznajmy się bliżej". 

👠 Po rewelacyjnym spotkaniu lutowym, w Hotelu "Diament", pełnym humoru, wymiany doświadczeń, planów na kolejne miesiące oraz dobrego flow, tym razem ➡️ widzimy się u jednej z naszych Ladies - w ramach rozpoczętych wizyt patronackich - w firmie BAUTER w Imielinie. Gościć nas będzie Pani Patrycja Socha, która ściśle współdziała z Fundacją Class Ladies już od kilku lat.

👭 Projekt "Poznajmy się bliżej" to autorski, elitarny projekt Fundacji, którego celem jest realizacja założeń statutowych Fundacji oraz działań networkingowych, aktywizujących oraz relacjonujących pośród opiniotwórczych Kobiet świata biznesu i osób publicznych tworzących naturalne środowisko okołofundacyjne. 


💫 Chcemy się poznać lepiej, dowiedzieć jak możemy współdziałać, jak skorzystać z możliwości promocji Kobiet na stanowiskach, jak realnie (!) wspierać działania. Co możemy zrobić? Jak rozwinąć Twoje skrzydła, jak zwiększać siłę poprzez realne, dobrze zrelacjonowane środowisko. Jak korzystać z wzajemnych doświadczeń.

W luźnej i mniej formalnej atmosferze, przy lampce wina, w miłym towarzystwie spędzimy czas - aktywnie budując relacje.

!Projekt ma charakter cykliczny. Planowane kolejne terminy to: 13.09.2024, 15.11.2024 - już teraz możesz zaplanować w kalendarzu swój udział w Projekcie. 

Cena biletu zawiera: udział w Projekcie, poczęstunek, lampkę wina. 

Obowiązuje limit miejsc.

Prosimy o przemyślane decyzje.

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.