Finanse i Inwestycje Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Jastrzębie Zdrój. Poznaj możliwości prowadzenia i finansowania podmiotu ekonomii społecznej i przedsiębiorstwa społecznego

location icon
Jastrzębskie Centrum Organizacji Pozarządowych Wrzosowa 12A, Jastrzębie-zdrój
calendar icon
Od 16 kwi 16:30 do 16 kwi 17:30

Już 16 kwietnia w Centrum Organizacji Pozarządowych w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się spotkanie dotyczące możliwości rozwoju swojej grupy bądź organizacji pozarządowej i uzyskania wsparcia Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES) 2024-2029. Początek godzina 16:30.

Spotkanie skierowane jest do osób zaangażowanych w działalność organizacji pozarządowych w Jastrzębiu-Zdroju, jak również do osób fizycznych, które chciałyby dowiedzieć się, co to jest przedsiębiorstwo społeczne oraz jakie są warunki uzyskania wsparcia na rozwój swpjej grupy/organizacji z OWES, w tym pozyskania dotacji w wysokości do 60 tys. złotych na utworzenie jednego miejsca pracy w przedsiębiorstwie społecznym (wymagane jest zatrudnienie co najmniej 3 osób w wymiarze minimum 1/2 etatu).

Program:

  • Jak jednocześnie realizować cele społeczne i zarabiać?
  • Czym jest przedsiębiorstwo społeczne i jakie może mieć formy (spółka non-profit, fundacja, stowarzyszenie, spółdzielnia socjalna)?
  • Jakie warunki należy spełnić, żeby skorzystać ze wsparcia finansowego OWES do 60 tys. zł?

Spotkanie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział należy się jedynie zarejestrować.
_____
Poznaj możliwości prowadzenia i finansowania podmiotu ekonomii społecznej oraz przedsiębiorstwa społecznego
data: 16 kwietnia 2024 r. | godz.: 16:30-17:30
miejsce: Jastrzębskie Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Wrzosowa 12A, Jastrzębie-Zdrój) 

Spotkanie organizuje Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w ramach projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego (OWES).
Wejdź na stronę OWES.cris.org.pl i dowiedz się więcej: link.


Wsparcie jest świadczone w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na bezpłatne konsultacje
już niedostępne -