Wykorzystaj LinkedIn do rozwoju biznesu

location icon
Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania ul. 28 czerwca 1956r. nr 404, sala C, II piętro, Poznań
calendar icon
Od 27 maj 16:00 do 27 maj 18:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Poznań Biznes Partner oraz Katarzyna Kędzia zapraszają na bezpłatne stacjonarne warsztaty "Wykorzystaj LinkedIn do Rozwoju Biznesu"

LinkedIn to niezwykle ważna platforma biznesowa, obecna na rynku już od 20 lat. Jest to nie tylko miejsce poszukiwania pracy i pracowników, ale także platforma do publikowania treści, prowadzenia ankiet czy prezentacji w formie karuzeli. W ostatnich miesiącach LinkedIn dynamicznie się rozwija, a w Polsce co miesiąc dołącza do niego ponad 100 tysięcy nowych użytkowników. Obecnie w Polsce mamy już ponad 7 milionów użytkowników, a na całym świecie liczba ta przekracza 900 milionów.

Warsztaty skierowane są do przedsiębiorców oraz osób pracujących na etacie, które chcą efektywnie wykorzystać potencjał LinkedIn. 

Osoby, które nie mają jeszcze profilu, proszone są o założenie przed spotkaniem. Warto również zainstalować aplikację mobilną LinkedIn.

Program warsztatów obejmuje następujące zagadnienia:

  • Co to jest LinkedIn i dla kogo jest przeznaczony ta platforma
  • Korzyści wynikające z działania na LinkedIn
  • Kluczowe elementy profesjonalnego profilu na LinkedIn
  • Jak wyróżnić się na LinkedIn
  • Skuteczne budowanie sieci kontaktów na platformie
  • Ukryte funkcje i możliwości oferowane przez LinkedIn
Dla uczestników przygotowaliśmy Checklistę Profesjonalnego Profilu na LinkedIn, która pomoże Ci maksymalnie wykorzystać potencjał platformy.


Data: 27 maja, w godzinach 16:00-18:30, z przerwą na networking.

Miejsce: Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania, ul. 28 czerwca 1956r. nr 404, sala C, II piętro

Liczba miejsc ograniczona!


Warsztaty poprowadzi: Kasia Kędzia, która odczarowuję LinkedIn.Uczy Przedsiębiorcze Kobiety jak działać lepiej niż 97% użytkowników oraz wykorzystać LinkedIn by znaleźć dobrze płacących Klientów. Opracowała autorską metodę, na podstawie której, krok po kroku, wyjaśnia jak skutecznie budować sieć kontaktów oraz pokazuję jak profesjonalnie zaopiekować się profilem i zwiększyć zasięgi oraz jak wykorzystać algorytm by działał na naszą korzyść. Jestem autorką jedynego w Polsce kursu LinkedIn dla Wirtualnych Asystentek.

https://www.linkedin.com/in/katarzyna-kedzia

https://www.instagram.com/skuteczny_linkedin/

https://www.facebook.com/SkutecznyLinkedIn


Zapraszamy!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc