Medytacja, Duchowość

Kurs Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO

location icon
willa Akasha Hetmańska 14, Kraków
calendar icon
Od 10 lip 10:30 do 14 lip 16:00
ticket icon
Od 1 450,00 zł

  Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą Kontrolowanej SamoRegulacji Organizmu

  KRAKÓW
  1-14 lipca 2024


   5 dniowe seminarium jest specjalnym programem pozwalającym w ciągu krótkiego czasu opanować techniki relaksacji, podporządkować świadomemu umysłowi procesy sterowania autoregeneracyjnymi funkcjami organizmu, odkryć drzemiący potencjał własnego umysłu i nauczyć się, jak pomagać innym osobom.

   Szkoła Hipnozy i samouzdrawianie metodą KSRO

   umożliwia poznanie powiązań psychosomatycznych. Pozwala na rozpoznawanie własnego "kodu wejściowego", daje umiejętność relaksacji i sterowania swoim zachowaniem oraz fizjologicznymi reakcjami. Działanie jest ukierunkowane na rozwój umiejętności takich jak: pamięć, koncentracja, szybki odpoczynek, doskonalenie umiejętności zawodowych, uczenie się nowych modeli zachowania (np. prowadzenie auta, języki obce, zdrowie...).

   Kurs wyjaśnia także, czym jest hipnoza, jak rozpoznać hipnotyczne stany i jak w nie wprowadzać; co można zrobić w hipnozie, a czego się nie da. Pokazuje, w jakich aspektach można wykorzystać hipnozę np. do zmiany fizjologicznych funkcji organizmu, rozwoju osobistego.

   Kolejny aspekt kursu to praca z innymi ludźmi - poznanie hipnotycznego modelu zachowania, języka, sposobu podawania sugestii, powiększenia podatności hipnotycznej odbiorcy. Podstawy prowadzenia terapii, tajemnice estradowej hipnozy, pokaz niezwykłych umiejętności i ukrytych zdolności.

   Na kursie nabędziesz praktyczne umiejętności:

   Sposoby prowadzenia medytacji, relaksacji i płytkich i głębokich stanów transowych. Umiejętność efektownej demonstracji swoich hipnotycznych umiejętności.

   Tajemne techniki rosyjskiej szkoły hipnozy publicznej i estradowej: szybkie, skuteczne, efektowne wprowadzanie w stany transowe, zabawy z ogniem, most kataleptyczny, znieczulanie i inne.

   Umiejętność programowania pożądanych stanów psychicznych i reakcji fizjologicznych.

   Stan Kontrolowanej Samoregulacji Organizmu (KSRO)

   Jest specyficznym stanem umysłu pozwalającym w sposób świadomy w pełni kontrolować szereg procesów fizjologicznych i stanów emocjonalnych (np. odchudzanie się, wzmacnianie mięśni, usuwanie napięć, regulacja pracy żołądka i inne, radzenie sobie w sytuacjach stresowych, regeneracja sił po stresie, programowanie określonych modeli zachowań...). Stan KSRO bazuje na uzyskiwaniu podwójnej świadomości, gdy organizm - niezależnie od wykonywanej świadomie czynności - realizuje założony program uzdrawiający.

   Dzięki nowatorskim opracowaniom S. Litwinowa KSRO opiera się nie na wizualizacji jak
   w metodzie Silvy a na odczuwaniu - udostępnianiu organizmowi możliwości działania według jego podstawowych naturalnych mechanizmów autoregulacyjnych.

   Informacje organizacyjne:

   Szkolenia rozpoczyna się w środę 10 lipca o godz. 10.30

   W kolejnych dniach zajęcia będą zaczynały się od godz. 10.30, a szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu.
   Minimalny czas trwania zajęć to 6 - 7 godz. Dziennie. Zajęcia kończą się w niedzielę 14 lipca w godzinach popołudniowych.

   Zajęcia będą prowadzone w siedzibie firmy na ulicy Hetmańskiej w Krakowie, co pozwala na prowadzenie zajęć w kameralnej domowej niekrepującej atmosferze.

    Wyżywienie w czasie trwania szkolenia we własnym zakresie - organizator zapewnia
   w czasie przerw napoje zimne i gorące. W pobliżu szeroka oferta gastronomiczna.

    W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe, nie będące w trakcie terapii psychiatrycznej. Szkolenie nie jest terapią!

   Koszt kursu "Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO"  przy wpłacie całej kwoty wynosi 1750 zł
   przy wpłacie do 15 maja tylko 1 450 zł

   Cena obejmuje:

   udział w kursie,
   materiały pomocnicze,
   korzystanie z WiFi,
   przerwy kawowe,
   dyplom ukończenia szkolenia,

   godzinny indywidualny coaching online do zrealizowania w ciągu 3 miesięcy po szkoleniu.

   Skorzystaj z promocji:

   zgłoś się na szkolenie we dwoje - osoba zgłaszająca się z nowym pełnopłatnym uczestnikiem otrzymuje rabat 30 %  PROWADZĄCY:

  Siergiej Litwinow - Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki "Widzę bez okularów" i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa "Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa" wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce. Specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach.

  Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
  Dołącz do wydarzenia

  Dołącz do wydarzenia
    Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
    Wstęp na szkolenie - bilet normalny
  8 Lipca 2024, 23:59 1 750,29 zł
    Wstęp na szkolenie - bilet promocyjny
  15 Maja 2024, 23:50 1 450,00 zł