Kultura i Sztuka

"Powołany 2" i spotkanie z reżyserem

location icon
Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury Dewajtis 3 (wej.B), Warszawa
calendar icon
Od 13 maj 10:00 do 13 maj 10:00
ticket icon
Od 18,00 zł

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce zaprasza na pokaz filmu pt. "Powołany 2"oraz spotkanie z reżyserem - Jankiem Sobierajskim.  W wydarzeniu wezmą również udział uczniowie i nauczyciele Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego.


"POWOŁANY 2":

Data: 13.05.2024 r., godz. 10:00- po filmie spotkanie z reżyserem 

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

Bilety - w cenie 18/20 zł


"Powołany 2" to kontynuacja internetowego hitu, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie.

O FILMIE:

Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że chłopak pomoże w odmalowaniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia wkrótce staje się schronieniem dla znajomych Arka, którym grozi poważne niebezpieczeństwo. Ksiądz, widząc problemy, z jakimi mierzą się jego młodzi goście, opowiada im cztery inspirujące, prawdziwe, a do tego szalenie spektakularne historie, których przykład odmienił niejedno życie…

www.dobremiejsce.org

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny / miejsca siedzące nienumerowane
już niedostępne 20,00 zł -
  Bilet ulgowy (emeryci, studenci, KDR, os. z niepełnosprawnością) / miejsca siedzące nienumerowane
już niedostępne 18,00 zł -