Zdrowie i Medycyna

Prawdziwa ścieżka prowadzi do wewnątrz - 25 lecie IWW

location icon
on - line
calendar icon
Od 20 cze 9:30 do 20 cze 20:30

Międzynarodowa Konferencja z okazji 25-lecia Instytutu Wiedzy Waleologicznej

Niech duch wszystkiego, co jest powiedziane i napisane, dotknie twojego serca, nawet jeśli dzieje się to drogą cyfrową. 

20 czerwca | 9.30 - 20.30

Tłumaczenie na j.polski, j.rosyjski,

Uczestnicy nie otrzymują nagrania konferencji.

English version      Русская версия


Przecieranie nowych szlaków, wyznaczanie kierunków, odkrywanie nieodkrytego. To droga i misja Instytutu Wiedzy Waleologicznej (IWW). Ścieżka świadomości, która prowadzi do uzdrowienia i oświecenia. Założyła go w 1996 roku Irena Galińska. Ona i jej zespół chcieli, by wiedza, a co za tym idzie - świadomość, zataczały wśród ludzi - niczym kamień wrzucony do wody - coraz szersze kręgi. I to się udało!

25 lat eksplorowania różnych dróg i metod to szukanie siebie. Własnej mocy, siły, zdrowia, harmonii, oświecenia. Którąkolwiek ścieżką byśmy nie szli, zawsze w końcu trafimy do naszego wnętrza - przestrzeni Serca, która wie wszystko i tylko w niej możemy odnaleźć zdrowie i oświecenie. Ale żeby tak się stało, musieliśmy próbować, eksperymentować, doświadczać. I to właśnie od 1996 roku umożliwia nam IWW poprzez kontakt z wybitnymi mistrzami duchowymi, nauczycielami, naukowcami. Poprzez szkolenia, wydawnictwo, sesje indywidualne, wyprawy duchowe. 

Możesz się z nami połączyć z każdego miejsca na Ziemi, jeśli tylko jest tam internet. Konferencja jest on-line! Pole morfogenetyczne działa tak samo jeśli łączymy (pobudzamy naszą świadomość/obecność) w tym samym miejscu i czasie również przy pomocy nowych technologii! To jak uzdrawianie. Nie ma w nim czasu ani przestrzeni. Jest tylko tu i teraz. Według nauki (na poziomie energetycznym i biologicznym) i wszystkich duchowych tradycji - Jesteśmy jednym organizmem.  Razem zmieniamy naszą Planetę i nasze Życie! Róbmy to świadomie korzystając z najlepszych dostępnych nam metod! 


Program konferencji:

9:30 - Rozpoczęcie konferencji: Irena Galińska, dr Piotr Pałagin, Beata Dardas - Prawdziwa ścieżka prowadzi do wewnątrz - 25-lecie Instytutu Wiedzy Waleologicznej


10.00 - 11.00 dr Gérard Athias (Francja) - Od dekodowania biologicznego do dekodowania energetycznego

Uzdrowienie ciała wymaga zmiany umysłu  Ardella Nathanael (USA)


 

11.30 - 12.30 Déborah Waknine (Belgia) - 22 Iskry życia - praktyczne narzędzie rozwiązywania konfliktów

Nasza przyszłość jest wpisana w naszą przeszłość, oraz pisze naszą teraźniejszość. 

13.00 - 14.00 dr Piotr Pałagin (Rosja) - Droga Świadomości - Związki

Być mężczyzną? Zabronione!

14.30 - 15.30 dr Michelle Schrader Dawson (USA) - Myślałam/Myślałem, że udało mi się od tego uciec! Wykorzystanie Rodzicielstwa jako lustra do pogłębiania świadomości wg Recall Healing / Totalnej Biologii

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia. 

15.45 - 17.00 dr Gilbert Renaud (Kanada) - Świadomość i Obserwacja - Twój klucz dostępu do Uzdrowienia wg Recall Healing / Totalnej Biologii

Jesteśmy tak chorzy jak nasze sekrety.17.30 - 18.45 dr Grant McFetridge (Kanada) - Szczytowe Stany Świadomości. Psychoimmunologia patogenów 

Stany duchowe i szamańskie są spuścizną najwcześniejszych przedurodzeniowych stadiów rozwoju człowieka.
 18.45 - 19.00 Wewnętrzna Przestrzeń - Koncert zespołu Amrita(Polska) - Irena Galińska (gongi), Katarzyna Klebba (skrzypce), Mirosław Turczynowicz (didgeridoo)

Istnieje w nas tęsknota za czymś wewnątrz nas, czego nie potrafimy jasno określić: niczym jakaś nieuchwytna drobina, jest to zagadka poza naszym poczuciem czasu.
  19.00 - 20.30 Coming TogetherPrzesłanie, Medytacja i Transmisja Energii od Mistrza Yu Jae-Sheen, SooJin Kim (Korea) i partnerów ISM.

To, czego doświadczyłeś jako "Przestrzeń Wewnętrzna", to tak zwana Dusza, Duch, Świadomość. Kiedy ludzie próbują podejść do tego koncepcyjnie, pojawia się wiele nieporozumień i sprzeczności.To jeden z powodów, dla których stworzyliśmy neutralne słowo "przestrzeń wewnętrzna" i pozwoliliśmy ludziom "odczuć" ją na sobie.

Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie.
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  25 lecie IWW
już niedostępne 47,97 zł -