Stolica Przygody - Impreza na orientacje

location icon
Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie Celestynów
calendar icon
Od 21 kwi 11:00 do 21 kwi 14:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy młodych mieszkańców i mieszkanki Warszawy w wieku od 18 do 26 lat do udziału w Imprezie na orientacje! To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać nowych ludzi i odwiedzić ciekawe miejsce w okolicy Warszawy.

Gdzie i kiedy? 

Spotykamy się w niedzielę 21 kwietnia 2024 r. o godz. 11:00 w Centrum Edukacji Leśnej Celestynowie na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Teren imprezy to obszar leśny, podleśny i łąkowy, o zmiennej przebieżności. Spotkanie zaczniemy od wzajemnego poznania się w grupie i  zakończymy wspólnym podsumowaniem ok godz. 14:30.

Co to jest INO?

Impreza na orientację to aktywność, która pozwala uczestnikom połączyć przyjemność spędzania czasu na świeżym powietrzu z rozwijaniem umiejętności orientacji w terenie. Podczas takiej imprezy uczestnicy otrzymują mapę oraz punkty kontrolne, których zadaniem jest odnalezienie ich w terenie, korzystając jedynie z mapy i kompasu.

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż odnalezienie kolejnego punktu kontrolnego w malowniczym otoczeniu przyrody. Impreza na orientację to również doskonała okazja do spotkania nowych ludzi i spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi w aktywny sposób.

Jeśli szukasz wyzwania, przygody i możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu, to impreza na orientację jest właśnie dla Ciebie! Nie wahaj się, weź udział i dołącz do naszej przygody już dziś!

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz do 14 kwietnia do godz. 23.59. [Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.] Potwierdzenie przyjęcia uczestnika zostanie wysłane mailem oraz sms do dnia 15.04.

Co zabrać ze sobą?

  • kompas
  • przybory do pisania i ewentualnego kreślenia
  • zegarek
  • wygodne buty i odzież dostowana do warunków pogodowych
  • prowiant na trasę
  • naładowany telefon 
Jak dojechać?
Dojazd we własnym zakresie: pociągiem z Warszawy do Celestynowa lub autem. Na miejscu dostępny jest parking.

Co zapewniamy?

  • przygotowanie, oznaczenie trasy oraz wynajem bazy zawodów
  • pakiet startowy (mapa, karta startowa)
  • przekąskę

Uczestnicy zobowiązują się do posiadanie obowiązującego ubezpieczenia NNW na czas trwania spotkania.

Co to jest Stolica Przygody?

*"Stolica Przygody - Geocaching" to kolejne spotkanie w ramach programu Stolica Przygody. Projekt zakłada comiesięczne spotkania młodych dorosłych (osób w wieku 18-26 lat). Tematem przewodnim każdego spotkania będzie aktywność sportowa, którą można uprawiać w Warszawie. Po niej odbędzie się warsztat/dyskusja/ forma podsumowania, na której zdobyte umiejętności i doświadczenie uczestnicy przeniosą do realnego życia i prawdziwych sytuacji, a to wszystko w nurcie outdoor education.

Kto jest organizatorem?

Projekt realizowany jest przez wolontariuszki Fundacji Pracownia Nauki i Przygody. Więcej informacji o organizacji znajduję się na stronie internetowej: https://naukaprzygoda.edu.pl/. Projekt Stolica Przygody finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Solidarności Europejski Korpus Solidarności.

Polityka przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-esc/index/pri

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu spotkania.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoś się!

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc