Dieta, Odżywianie i Degustacje Turystyka i podróże

Glen Moray PREMIERA: degustacja whisky z brand ambasadorem

location icon
FERMENT - sklep z winem i whisky | wine&whisky bar Lubicz 40, Kraków
calendar icon
Od 6 cze 19:00 do 6 cze 19:00
ticket icon
Od 169,00 zł

Kolejne spotkanie z brand ambasadorem! Czerwiec otwieramy spotkaniem z 6 whisky marki Glen Moray, z których jedna z nich będzie PREMIERĄ!

O destylarnii:

Whisky Glen Moray to prawdziwa perełka w świecie szkockich single maltów, która zachwyca zarówno doświadczonych koneserów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją podróż po whisky. Po pierwsze, Glen Moray to tradycja i rzemiosło. Od ponad stulecia destylarnia ta wytwarza whisky o niezmiennie wysokiej jakości, wykorzystując tradycyjne metody i starannie wyselekcjonowane składniki. Po drugie, bogactwo smaku. Whisky Glen Moray charakteryzują się subtelnością i równowagą, oferując przy tym szeroki wachlarz aromatów i smaków. Od delikatnych owocowych nut po wyraziste przyprawy, każdy łyk tej whisky to podróż przez bogactwo szkockiego krajobrazu. Po trzecie, innowacyjność. Mimo przywiązania do tradycji, Glen Moray nie boi się eksperymentować. Destylarnia wprowadza na rynek nowe edycje i eksperymentalne destylaty, zachowując przy tym niezmiennie wysoką jakość.

Adrian Chwała

Entuzjasta mocnych alkoholi, czerwonych win oraz cygar. Zafascynowany sztuką tworzenia koktajli, od ponad 10 lat na koktajlowej mapie Polski. Jako uczestnik konkursu Long Day Bushmills w Irlandii, zafascynowany światem różnorodności i bogactwa smaków whisky, które z w ogromną przyjemnością odkrywa po dziś dzień. Aktywnie uczestniczy w promowaniu świata alkoholi oraz dzielenia się swoją wiedzą z innymi miłośnikami tego trunku.
Przez lata swojej kariery zawodowej związany z branżowymi firmami, gdzie realizował swoją pasję tworząc programy dla Barmanów, prowadząc degustację oraz promując whisky single malt na rynku polskim.

Aktualnie jako Prestige Brands Ambassador w firmie United Beverages odpowiada za szkolenia, degustacje i promocje prestiżowego portfolio firmy, między innymi The Macallan, Bushmills, Highland Park oraz Glen Moray.

LineUp:

Glen Moray Elgin Classic

Glen Moray Chardonnay Cask Finish

Glen Moray Port Cask Finish

Glen Moray Sherry Cask Finish

Glen Moray 12YO

Glen Moray Phoenix Rising PREMIERA!

Cena: 169PLN


REZERWACJA BEZPOŚREDNIA: 535 995 170 lub [email protected]

Do zobaczenia w Fermencie!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  GlenMoray Ferment
już niedostępne 169,00 zł -