2. Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND 2024

location icon
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo w Gdańsku Żaglowa 11, Gdańsk
calendar icon
Od 5 mar 9:00 do 6 mar 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

EDU OFFSHORE WIND 2024 to wyjątkowe wydarzenie edukacyjne w Polsce skierowane do młodzieży, które ma na celu przybliżenie przyszłego rynku pracy w Morskiej Energetyce Wiatrowej oraz Zielonej Energetyce. Jest to kontynuacja sukcesu pierwszej edycji, która zgromadziła ponad 5000 młodych ludzi i ponad 70 wystawców z sektora offshore wind. EDU OFFSHORE WIND to nie tylko dwudniowe targi, ale również wynik wielomiesięcznego programu edukacyjnego. W czasie targów będzie można zobaczyć i dotknąć wiele wielkogabarytowych eksponatów, wspiąć się na mobilną treningową ściankę wspinaczkową, uczestniczyć w warsztatach i pokazach na żywo. Ponadto, można będzie spotkać w jednym miejscu kilkudziesięciu przyszłych pracodawców sektora morskiej energetyki wiatrowej i innych technologii miksu energetycznego. 

Co nowego w 2. edycji?

  • 2. edycja zaplanowana jest na ponad 100 wystawców z różnych sektorów łańcucha dostaw, deweloperów, uniwersytetów i firm międzynarodowych. 
  • Rozszerzony Program Edukacyjny: kontynuacja warsztatów i lekcji online.
  • Wyspa Transformacji Energetycznej: Spojenie dla różnych zielonych technologii przyszłości, takich jak wodór, energia wiatrowa lądowa, magazyny energii, fotowoltaika i energetyka nuklearna.
  • Strefa "Job TRUCK": Specjalna strefa dla firm, gdzie będą wystawione oferty staży i praktyk, a także możliwość spotkania kandydatów z pracownikami HR i przekazania CV.

Dodatkowe korzyści dla uczestników:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach i nawiązania międzynarodowych kontaktów. W wydarzeniu wezmą udział zaproszone klastry i organizacje z branży offshore wind z całej Europy. 


Głównymi Partnerami Wydarzenia jest Samorząd Województwa Pomorskiego i miasto Gdańsk.

2. EDU OFFSHORE WIND zrealizowano przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Pomorskiego i InvestGDA 

Partnerem Strategicznym Wydarzenia jest BGK - Bank Gospodarstwa Krajowego.

Szczegóły wydarzenia:

  • Wydarzenie odbędzie się 5-6 marca 2024 r. w Hali Amber Expo w Gdańsku w godzinach od 9.00 do 15.00
Więcej informacji: 

www.eduoffshorewind.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestracja bezpłatna dostępna jest dla uczniów, studentów, nauczycieli i rodziców uczniów. wejście jednorazowe na EDU OFFSHORE WIND 2024

Rejestracja bezpłatna dostępna jest dla uczniów, studentów, nauczycieli i rodziców uczniów.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc