Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Uroda Sport

Daj Sobie Weekend

location icon
Pensjonat Serokomla Rynek 12, Janowiec
calendar icon
Od 17 lis 12:00 do 19 lis 15:00
ticket icon
Od 701,10 zł

A gdyby tak mieć cały weekend tylko i wyłącznie dla siebie? Wyspać się, zregenerować i jeszcze nauczyć się czegoś nowego?

Zapraszamy Was na trzecią edycję wyjątkowego, kobiecego wyjazdu!

Daj Sobie Weekend to 3 dni dla ciała i duszy w pięknej, nadwiślańskiej miejscowości - Janowcu.

Oddalony o ok. 1,5 h drogi od Warszawy, Janowiec nad Wisłą to idealne miejsce na weekendowy odpoczynek, połączony z rozwojowymi warsztatami. Wszystkie warsztaty prowadzone są w małych, kameralnych grupach, co daje indywidualne podejście do każdej uczestniczki.  


Te 3 dni spędzone w malowniczym miasteczku to najlepsza inwestycja w siebie:

  • tu nauczysz się, jak wykonać na sobie makijaż dzienny naturalnymi kosmetykami. To propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z kosmetykami naturalnymi. Podczas dwugodzinnego warsztatu opanujesz podstawy makijażu i pielęgnacji. Do dyspozycji uczestniczek są profesjonalne, podświetlane stanowiska makijażowe, zestawy pędzli oraz szeroki wybór kosmetyków do makijażu. Warsztat prowadzi Monika Harwas-Drzymulska, autorka profilu Monika Harwas Natural Makeup (www.monikaharwas.com)
  • poznasz tajniki automasażu twarzy i kinesjotapingu, a w prezencie dostaniesz taśmy i płytkę gua sha do samodzielnego stosowania w domu. Dzięki szkoleniu masażu zaznajomisz się z techniką automasażu twarzy "na sucho" oraz na olejku i zdobędziesz podstawową wiedzę na temat anatomii twarzy niezbędną do właściwego automasażu. Dowiesz się również jak posługiwać się kamieniem Gua Sha, żeby uzyskać jak najlepsze efekty i poznasz metody Kinesiotapingu - czyli oklejania twarzy tejpami. Warsztat poprowadzi Katarzyna Kmiecik, właścicielka salonu Harmonia Duszy i Ciała (www.katarzynakmiecik.pl)
  • odbędziesz 4 pełne dobrej energii praktyki jogi kundalini: 2 poranne i 2 wieczorne. Wśród dźwięków mantr będziemy dawać sobie ukojenie, uważność, wsłuchiwać się w potrzeby swojego serca, pobudzać ciała, medytować, relaksować się przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwoneczków koshi. Wszystko po to, by zregenerować ciało i umysł. Jogę kundalini poprowadzi certyfikowana nauczycielka Ilona Patro (www.ilonapatro.pl)

Dajemy Ci prawdziwą "instrukcję obsługi siebie": od praktyki jogi, przez masaż, aż do samodzielnego make-upu i pielęgnacji. Cały skład instruktorek to kobiety, co zapewni Ci komfortową, wspierającą atmosferę. Wyjedziesz od nas zrelaksowana, wypoczęta, z całkiem nowymi umiejętnościami, które będą Ci służyły już zawsze! Do tego dostaniesz prezenty powitalne przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Gościć Cię będzie niezwykle przytulny Pensjonat Serokomla zlokalizowany w samym rynku Janowca. Znajdziesz tu przyjemnie urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami i prywatnymi łazienkami. W pokojach zapewniamy wszystko, co potrzebne: zestaw ręczników, wodę gazowaną i niegazowaną w szklanych butelkach, szklanki. Oprócz tego Pensjonat słynie z pysznej, domowej kuchni i życzliwej obsługi. Okolica zachęca do spacerów i odpoczynku. 

W skrócie:

- 3 dni (piątek-niedziela)

- 6 dwuosobowych pokoi z własnymi łazienkami

- 4x praktyka jogi kundalini z relaksacją dźwiękami

- warsztat makijażu i pielęgnacji kosmetykami naturalnymi

- warsztat automasażu twarzy i tapingu 

- warsztat "Praca z energią" 

- pełne, wegetariańskie wyżywienie 

- powitalne prezenty dla każdej uczestniczki

Nie czekaj i zrób sobie piękny prezent!

Pełny program warsztatów:

Piątek:

od 12:00 zakwaterowanie

13:00 Obiad

15:00-15:30 "Pielęgnacja od A do Z": warsztat demakijażu

15:30-17:30 warsztat makijażu grupa I/ warsztat masażu grupa II

18:00 Kolacja

20:00-21:30 Joga Kundalini z wieczorną relaksacją

Sobota:

8:00-9:15 Joga Kundalini

9:30 śniadanie

11:00-12:30 warsztat "Praca z energią" i medytacja prowadzona "Podróż po talizman"

13:00 obiad

15:30-17:30 warsztat makijażu grupa II/warsztat masażu grupa III

18:00 Kolacja

20:00-21:30 Joga Kundalini z wieczorną relaksacją

Niedziela:

8:00-9:15 Joga Kundalini

9:30 śniadanie

10:30-12:30 warsztat makijażu grupa III/warsztat masażu grupa I

13:00 - obiad

14:30 - spacer z Rycerzem 

Zobacz opinie uczestniczek wyjazdu:

https://www.instagram.com/reel/CoUIHnYIzF4/https://www.instagram.com/reel/CrkhCEgoTVf/  

Koszt wyjazdu to 1700 zł. Miejsce rezerwuje bezzwrotna zaliczka w kwocie 700 zł, reszta kwoty jest płatna gotówką na miejscu w dniu wydarzenia.  

Uczestnik oświadcza, że zapisując się na wydarzenie jednocześnie akceptuje Regulamin:

1. Uczestnik zajęć oświadcza, iż stan jego zdrowia pozwala na wykonywanie praktyki oraz ponosi pełną odpowiedzialność za swoje zdrowie.

2. Jeśli Uczestnik ma zalecenia od lekarza odnośnie zdrowia czy kontuzje to jest zobowiązany poinformować o tym Prowadzącą przed zajęciami.

3. Prowadzący i Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przełożenia wyjazdu, odwołania lub zmiany terminu w każdej chwili i poinformowania o tym Uczestników.

4. Bilet podlega zwrotowi tylko w przypadku odwołania całego wyjazdu.

5. Istnieje możliwość przekazania lub odsprzedania biletu innemu uczestnikowi.

6. Uczestnik wyraża zgodę na otrzymywanie maili od Prowadzących i Organizatorów z informacjami dotyczącymi wyjazdów. W każdym momencie Uczestnik może zgłosić Prowadzącej za pośrednictwem maila [email protected] że nie wyraża zgody na otrzymywanie wiadomości drogą mailową.

kontakt: [email protected]  

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet jest bezzwrotną zaliczką. Resztę kwoty (1000 zł) prosimy o wpłacenie gotówką na miejscu w dniu wydarzenia. zaliczka

Bilet jest bezzwrotną zaliczką. Resztę kwoty (1000 zł) prosimy o wpłacenie gotówką na miejscu w dniu wydarzenia.

już niedostępne 701,10 zł -