Digital Dragons Academy: Art in Games Grafika 2D [KATOWICE]

location icon
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach Plac Sławika i Antalla 1, Katowice
calendar icon
Od 18 lis 10:00 do 18 lis 10:00
ticket icon
Od 39,99 zł

Grafika 2D wcale nie przeszła do lamusa - przeciwnie: na niej zbudowany jest świat wielu gier, najczęściej indie, przygodówek i platformówek.

To właśnie ona będzie tematem kolejnych zajęć naszej Akademii. Tym razem smoczy szlak prowadzi przez Katowice, gdzie 18 listopada porozmawiamy o technikach i narzędziach do tworzenia grafiki 2D w grach.

Projektowanie 2D jest szczególnie popularne na scenie gier niezależnych - przykładem może być Hotline Miami Dennaton Games, w którym zastosowanie 2D pozwoliło odwołać się twórcom do stylistyki gier retro z lat 80., stając się elementem rozpoznawalnym tytułu. Ale z technologii tej nie rezygnują także duże studia - warto przywołać choćby Valiant Hearts: The Great War Ubisoftu, przygodówkę osadzoną w realiach I wojny światowej, czy New Super Mario Bros Deluxe od Nintendo, kolejną odsłonę platformówek o przygodach włoskiego hydraulika.

Dlatego bez wątpienia warto posiadać w swoim portfolio także i tego skilla! Jeśli więc zajmujesz się grafiką i chcesz wejść do świata gier, zapisz się na te zajęcia Akademii, w ramach których poznasz m.in. techniki projektowania grafiki 2D, dowiesz się, jak prezentować swoje prace i czym warto się kierować przy wyborze stylu graficznego.

Do zobaczenia w Katowicach!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w DDA
już niedostępne 39,99 zł -