Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Uroda Polityka i Gospodarka

Kongres Fundacji Class Ladies Power Lady

location icon
Arsenal Palace Paderewskiego 35, Chorzów
calendar icon
Od 22 wrz 10:00 do 22 wrz 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

To już szósta edycja naszego Kongresu!

Tym razem myśl przewodnia to "Power Lady"!

Po sukcesie Kongresu "OTWARCIE" (Hotel Monopol Katowice), Kongresie "EWOLUCJA", (Hotel Marriott Warszawa), Kongresie "INNOWACYJNA KOBIETA" (Hotel Villa Verde Congress&Spa), Kongresie "KOBIETA EKO" (Kompleks Zamkowy w Tarnowicach Starych), oraz Kongresie "HEALTHY LADY" (Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich), a także w odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu kobiet, które funkcjonowały na przestrzeni trzech ostatnich - szczególnie trudnych i jakże niepewnych lat, Fundacja Class Ladies postanowiła zorganizować kolejny Kongres. 

Tym razem: "POWER LADY" poświęcony tematyce związanej z kobietami, które mimo poczucia zagrożenia, trwającej pandemii, wojny, wprowadzanych lockdownów, w istotnie zmienionym otoczeniu biznesowym, społecznym i zdrowotnym podejmowały nieustające próby walki o przetrwanie. Porozmawiamy o sile i odwadze - tej którą dawały i tej z której czerpały.

Wśród prelegentów będą praktycy, przedstawiciele wielkiego biznesu i nauki, a także nasze "Kobiety w koronie"

… praktyka będzie przeplatana teorią …

Duże międzynarodowe organizacje i niewielkie polskie podmioty. Wspólnym mianownikiem są Ladies, czyli kobiety sprawujące często najwyższą władzę w organizacjach, poziom CEO, CFO, CIO, CMO, PM, VP, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Zarządzający, HR Manager, Manager, Właściciel, Członek Rady Nadzorczej.Więcej informacji

Kongres Power Lady


Fundacja Class Ladies jest elitarną i prestiżową siecią businessową, dedykowaną aktywnym zawodowo kobietom. Celem naszej Fundacji jest wsparcie rozwoju osobistego i promocja kobiet przedsiębiorczych, które znają swoją wartość, mają jasno określone cele, są w pełni profesjonalne i świadome swoich kompetencji i dlatego stale pragną się rozwijać.

W praktyce, jest to platforma budowania długofalowych relacji, kojarzenia biznesowego, promocji, rozwoju, wsparcia i reklamy. To miejsce, w którym można wykorzystać niemal największy potencjał w biznesie: właściwą relację z dobrze dobranym, elitarnym gronem osób decyzyjnych w sprawach biznesowych.

Nasze Class Ladies to Kobiety z ogromną klasą w działaniu, lubiące wyzwania, dbające o efektywność podejmowanych inicjatyw, skuteczne, mądre i odnoszące sukcesy w istotnej dla nich dziedzinie swojego życia.

Do zobaczenia podczas VI edycji Kongresu!


Zostań Partnerem wydarzenia

Kongres "Power Lady" to świetna okazja do promowania swojej marki w otoczeniu opiniotwórczych Class Ladies, partnerów medialnych Kongresu oraz mediów społecznościowych. W przypadku partnerstwa Kongresowego to też okazja do wspierania wizji i misji Fundacji. W celu otrzymania oferty partnerskiej, prosimy o kontakt e-mail

[email protected]


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i kliknij:

Facebook LinkedIn Twitter

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rezerwacja miejsca
Wyprzedane Brak wolnych miejsc