Babi Targ® w Gliwicach | Wielkie wietrzenie szaf w CH Europa Centralna

location icon
Ch Europa Centralna Pszczyńska 315, Gliwice
calendar icon
Od 9 mar 15:00 do 9 mar 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Babi Targ po raz drugi zawita do CH Europa Centralna! Zeszłoroczna edycja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, więc czas na powtórkę.
9 marca zapraszamy wszystkie mieszkanki i mieszkańców Gliwic i okolic do udziału w wiosennej edycji Babiego Targu!
Początek wiosny to doskonała chwila na porządki w szafie i wprowadzenie do domu tej samej energii i ożywienia, które przynosi nowa pora roku.

Zapraszamy was 9 marca do CH Europa Centralna!
Babi Targ będzie okazją nie tylko do wymiany ubrań, dodatków i modowych inspiracji, ale również do świętowania Dnia Kobiet.
Spotkajmy się w gronie kobiet, dla których ważne są moda i zrównoważone podejście do życia i wspólnie celebrujmy ten dzień!

Imprezie towarzyszyć będzie Mami Babi Targ, gdzie rodzice będą mogli wywietrzyć szafy swoich dzieci, dzieląc się akcesoriami i ubraniami, z których ich pociechy już wyrosły.
CH Europa Centralna oferuje również bezpłatny plac zabaw dla dzieci Figle Migle oraz bogatą ofertę rozrywkową dla całej rodziny.

Zapisy dla wystawiających ruszą 20 lutego, około g. 12:00


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet dla Wystawcy na Babim Targu Bilet dla Wystawcy na Babim Targu

Bilet dla Wystawcy na Babim Targu

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Mami Babi Targ - sekcja, w której wystawiać można ubranka i akcesoria dziecięce i ciążowe Bilet dla Wystawcy na Mamim Babim Targu

Mami Babi Targ - sekcja, w której wystawiać można ubranka i akcesoria dziecięce i ciążowe

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Jeśli wszystkie miejsca dla Wystawców zostały zarezerwowane możesz dopisać się do listy rezerwowej. Jeśli coś się zwolni powiadomimy Cię o tym w tygodniu przed imprezą - będziesz miał/a wtedy 24 h, żeby potwierdzić zgłoszenie. Lista rezerwowa

Jeśli wszystkie miejsca dla Wystawców zostały zarezerwowane możesz dopisać się do listy rezerwowej. Jeśli coś się zwolni powiadomimy Cię o tym w tygodniu przed imprezą - będziesz miał/a wtedy 24 h, żeby potwierdzić zgłoszenie.

już niedostępne -