Jak stworzyć codzienny przewodnik po własnym biznesie na bazie Business Model Canvas

location icon
Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości Lokalnej w Rydułtowach Ofiar Terroru 56a, Rydułtowy
calendar icon
Od 1 lis 9:00 do 30 kwi 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Chcesz opracować model biznesowy swojej firmy? A może chcesz coś zmienić w ofercie, ale nie wiesz, kim są Twoi najważniejsi klienci i co jest dla nich wartością? Spotkaj się doradcą Centrum i rozłóż swoją działalność biznesową na części pierwsze przy pomocy Business Model Canvas.

Business Model Canvas pozwala przemyśleć i w przejrzysty sposób opisać główne elementy działalności firmy: segmenty klientów, kanały dystrybucji, relacje z klientami, kluczowe zasoby i czynności, biznesowych partnerów i dostawców, propozycję wartości oraz strukturę przychodów i kosztów. Wielką zaletą Business Model Canvas jest to, że do jego stworzenia wystarczy jedna kartka, po którą w każdej chwili można sięgnąć, by szybko upewnić się czy pomysł biznesowy, który wpadł nam właśnie do głowy wpisuje się w nasz model. Narzędzie to sprawdza się w każdej firmie, niezależnie od wielkości i branży. Korzystają z niego i startupy, i firmy z tradycyjnych branż, i korporacje.

Grupa docelowa:
Mikroprzedsiębiorcy

Cel konsultacji:
Lepsze zrozumienie planowanego lub realizowanego biznesu. Określenie najważniejszych czynności, o których powinniśmy pamiętać, aby systematycznie rozwijać działalność.

Przebieg konsultacji:
Doradca pomaga opracować podstawowy model biznesowy, który w praktyce codziennego działania firmy ma pomóc w podejmowaniu aktywności o największym strategicznym znaczeniu dla jej rozwoju. W trakcie konsultacji omówione zostają wszystkie elementy funkcjonowania biznesu w oparciu o Business Model Canvas.

BIO doradcy biznesowego
Sebastian Garbacz - doradca biznesowy, konsultant modeli biznesowych, specjalista ds. tworzenia projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych, wspiera przedsiębiorców w zakresie uruchomienie i rozwoju działalności gospodarczej, tworzenia biznesplanów, wniosków pożyczkowych. Aktualnie zaangażowany w realizację takich projektów jak Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, Inkubator Przedsiębiorczości, Śląska Przestrzeń Innowacji.

***
Jak stworzyć codzienny przewodnik po własnym biznesie na bazie Business Model Canvas

termin: ustalany indywidualnie podczas kontaktu telefonicznego

Projekt "W cieniu Szarloty - jak wydobyć potencjał miasta Rydułtowy" finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 realizowany jest w ramach programu "Rozwój Lokalny".

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zaproszenie na spotkanie
30 Kwietnia 2024