Biznes dla Kobiet - kwiecień 2024

location icon
Fundacja Przestrzeń Emocji ul. Rupniewskiego 10, Bydgoszcz
calendar icon
Od 25 kwi 17:30 do 25 kwi 20:00
ticket icon
Od 39,00 zł
Zapraszamy na spotkanie Biznes dla Kobiet 

Miejsce: Fundacja Przestrzeń Emocji,  ul. Rupniewskiego 10, Bydgoszcz, wejście od Fieldorfa Nila)

Spotykamy się w czwartek, 25 kwietnia  o godzinie 17.30 


Zaprasza nas Magdalena Talkowska, która napisała o sobie: Jestem pedagogiem, terapeutą, psychotraumatologiem, socjoterapeutą, trenerem mentalnym i wieczną optymistką.Dwa lata temu założyłam Fundację Przestrzeń Emocji, która stała się moim dzieckiem W ramach fundacji działa Poradnia Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży. Jednak nasze działania skierowane są do całych rodzin. Prowadzimy konsultacje psychologiczne, pedagogiczne, zajęcia grupowe: TUS, socjoterapię, grupy wsparcia dla młodzieży z depresją i zaburzeniami lękowymi oraz inne.

Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków oraz partnerką. Uwielbiam podróże i kontakt z naturą. Pasjonują mnie psychologia, praca z dziećmi i młodzieżą, trauma.


Podczas spotkania wymienimy się inspiracjami i kontaktami i naładujemy energią na kolejny miesiąc 🙂

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych poprzez portal Evenea i opłacenie kosztów spotkania (również za pomocą portalu Evenea).

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Joannę Czerską-Thomas, właścicielkę M4Bizz Agencja Marketingowa www.m4bizz.com od 26 maja 2011 roku oraz Justynę Tessę - współwłaścicielkę firmy drzwiowej Tessa Dom www.Tessa.com.pl i właścicielkę najmniejszej księgarni: https://www.facebook.com/Justynapolecadoczytania

Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.

Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie - w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji lub prezentacją wybranej firmy/ usługi. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie siebie, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kawa, przekąski i rozmowy.

Organizatorki:
Joanna Czerska-Thomas (Właścicielka M4Bizz, zaprasza na swoją stronę: www.joannathomas.pl oraz www.m4bizz.com
),

Justyna Tessa (właścicielka Tessa Dom www.Tessa.com.pl i właścicielka najmniejszej księgarni: https://www.facebook.com/Justynapolecadoczytania)

TERMIN: czwartek 25 kwietnia  2024r., godz. 17.30

MIEJSCE SPOTKANIA: Fundacja Przestrzeń Emocji, ul. Rupniewskiego 10, Bydgoszcz

ILOŚĆ MIEJSC: 25 miejsc, wymagana rezerwacja

OPŁATA: 39 zł brutto od osoby. Zapewniamy przerwę kawową i bufet.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Biznes dla kobiet kwiecień 2024

dostępnych: 0

Wyprzedane 39,00 zł Wyprzedane