Konferencja Prorocza - ATMOSFERA NIEBA 2023 " Blask "

location icon
Wodzisław Śląski Górna 8, Wodzisław śląski
calendar icon
Od 26 maj 10:00 do 27 maj 20:00
26-27 MAJA 2023 WODZISŁAW ŚLĄSKI Atmosfera Nieba - Blask 

Niestety bilety wyprzedane, ale bądź z nami on-line ciesząc się Bożą ohbcernością w swoim domu 

link do transmisji poniżej 

https://live.filadelfia.org.pl/


Mówi się, że życie ma swoje blaski i cienie. W tym życiu, czasie i momencie historii chcemy spotkać się z blaskiem piękna Jezusa. Naszym głębokim pragnieniem jest stać się ludźmi, którzy niosą blask Jego piękna pośród otaczającej ciemności. Pragniemy przynieść światło w każde miejsce, do którego Bóg nas poprowadzi. Blask to konferencja dla ludzi, chcących spotkać się z Jego pięknem i żyć przebudzonym życiem, odbijając ten blask.ATMOSFERA NIEBA - Blask 2023

Mówcy


Rick i Karren Frasure (US)


Rick i Karen pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Ukończyli Bethel School of Supernatural Ministry 2013-2017. Od ośmiu lat są częścią zespołu Chucka Perry'ego w pokojach uzdrowienia kościoła Bethel.Rick jest wieloletnim pastorem oraz założycielem służby Pastor ABBA's Fire, którego motto brzmi "Gdzie Serce Ojca dotyka ziemi". Podczas pięćdziesięciu lat jego służby Duch Święty działał w potężny sposób poprzez słowo prorocze, uzdrowienie i zbawienie wielu dusz na całym świecie. Motto życiowe Ricka to: "Przygotuj się. Jeśli miałeś tylko pięć minut na ścięcie drzewa, poświęć trzy minuty na naostrzenie siekiery". Brian LongBrian urodził się i wychował w Coalinga w Kalifornii. W 1984 roku, po doświadczeniu radykalnego nawrócenia, został misjonarzem w Afryce Południowej. Pełnił tam funkcję pastora The Island Church do grudnia 2016 roku. W następnym roku, poprzez serię wydarzeń, Pan powołał Briana do Europy Wschodniej. Choć obecnie mieszka z żoną w Redding w Kalifornii, podróżuje stamtąd do krajów europejskich. W 2010 roku doświadczył cudu uzdrowienia po dramatycznym wypadku i wielokrotnej reanimacji. Od personelu szpitala otrzymał przydomek "Cudotwórca".Brian usługuje proroctwem i przynosi zachętę do duchowego odrodzenia, a jego pragnieniem jest, aby ludzie doświadczyli radykalnej dobroci Boga. Brian Long (US)

Brian urodził się i wychował w Coalinga w Kalifornii. W 1984 roku, po doświadczeniu radykalnego nawrócenia, został misjonarzem w Afryce Południowej. Pełnił tam funkcję pastora The Island Church do grudnia 2016 roku. W następnym roku, poprzez serię wydarzeń, Pan powołał Briana do Europy Wschodniej. Choć obecnie mieszka z żoną w Redding w Kalifornii, podróżuje stamtąd do krajów europejskich. W 2010 roku doświadczył cudu uzdrowienia po dramatycznym wypadku i wielokrotnej reanimacji. Od personelu szpitala otrzymał przydomek "Cudotwórca".Brian usługuje proroctwem i przynosi zachętę do duchowego odrodzenia, a jego pragnieniem jest, aby ludzie doświadczyli radykalnej dobroci Boga. 


Pastor Maria Dąbrowska (PL )

Pastor Maria Dąbrowska narodziła się na nowo w 1984 roku, będąc studentką Akademii Medycznej w Lublinie. Po około dwóch latach od tego faktu otrzymała dary prorocze.

Na przestrzeni lat była zaangażowana w budowanie fundamentów ciała Jezusa Chrystusa w wielu miejscach. 

Dary prorocze Marii Dąbrowskiej miały istotny wpływ na powstawanie kościołów. Na podstawie orzeczenia proroczego w Jerozolimie od kilkunastu lat prowadzi zespół proroczych wstawienników w modlitwie o narody.
Wraz z siostrą, Joanną Dąbrowską-Williams, pracowała misyjnie wśród Polonii w USA i Kanadzie. Odbyła wiele krótko i długoterminowych podróży misyjnych, posługując w kościołach w Polsce i za granicą.
Od kilku lat jest pastorem-założycielem Centrum Misyjnego Rama w Szczecinie przy Kościele Bożym w Chrystusie.
Pragnieniem pastor Marii Dąbrowskiej jest sprowadzanie i oglądanie Bożej Chwały.


Ryszard Krzywy (PL )


Jest kaznodzieją zaangażowanym w działalność proroczą. Nawrócił się w Sylwestra 1977/78. Przez cztery lata pełnił funkcję pastora w zborze Zjednoczonego Kościoła Ewangelicznego w Łambinowicach, a nastepnie w Prudniku (1984-1996) w Kościele Zielonoświątkowym. W tym czasie ukończył Zaoczne Seminarium Teologiczne w Ustroniu (1985-1987) i w roku 1986 został ordynowany na prezbitera. W 1990 roku zrezygnował z pracy zawodowej, aby całkowicie poświęcić się służbie w Kościele. Obecnie jest członkiem Kościoła Zielonoświątkowego w Nysie. Od 1996 roku w służbie proroczej - usługuje w wielu krajach (Polska, USA, Kanada, Bułgaria, Ukraina, Niemcy, Belgia, Czechy, Norwegia, Anglia, Szkocja, Irlandia, Grecja)i w wielu Kościołach (Kościół Boży w Chrystusie, Kościół Chrześcijan Baptystów, Kościół katolicki, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, Chrześcijańska Społeczność, Kościoły niezależne). Latem 2010 roku rozpoczął prowadzenie corocznych obozów proroczych. Jest również zaangażowany w zborowe oraz międzyzborowe "szkoły prorocze", a jego służba została pobłogosławiona przez biskupa Kościoła Zielonoświątkowego. Często usługuje wraz z żoną Haliną. Ma troje dzieci: Eunikę, Michała i Dawida.


Dawid Krzywy (PL)

Charyzmatyczny młody sługa Boży, od 2014 roku pełniący funkcję kaznodziei w Kościele Zielonoświątkowym w Nysie. Absolwent Teologii Biblijnej i Pastoralnej oraz Coachingu i Mentoringu na WSTS. Zaangażowany w służbę proroczą w Polsce i za granicą, a także w organizację Obozu Proroczego. Od 2019 roku diakon Kościoła Zielonoświątkowego oraz szczęśliwy mąż Moniki.


Arkadiusz I Angelika Krzywodajć  (PL)


Arkadiusz Krzywodajć nawrócił się 1993 roku i pełnił służbę lidera uwielbienia, a także starszego zboru w Jastrzębiu Zdroju. Jest absolwentem Seminarium Teologicznego w Ustroniu, politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz Podyplomowych Studiów Managerskich MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2000 roku jest pastorem Zboru Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim, pracuje również jako wykładowca Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej. Prowadzi szkolenia dla liderów kościelnych i biznesowych. Zainicjował wieczory prorocze on-line, które stały się wielkim wzmocnieniem dla wierzących podczas lockdownu. Jest producentem muzycznym, twórcą tekstów oraz muzyki uwielbienia oraz autorem czterech książek: Polska Twoja Ziemia Obiecana, Sztormy i burze, Poszukiwacze Skarbów oraz najnowszej Pomiędzy Ziemią a Niebem. Niedawno ukazała się jego autorska płyta pt. Ratuj moje serce. Jego hobby to aktywność sportowa, muzyka oraz temat przywództwa w XXI wieku. Służy wraz z żoną Angeliką, z którą ma dwoje dzieci, Karolinę i Jakuba.Wraz z mężem od 2000 roku służy w kościele Filadelfia. Jest uznaną mówczynią na konferencjach kobiet. Wnosi w życie słuchaczy nadzieję i odnowienie, pokazując dobroć Bożą oraz Boży plan. Potrafi wzbudzić w słuchaczach wiarę do odkrywania unikalnego powołania, jakie Bóg ma dla każdego z nas. Jest wrażliwa proroczo na to, co Bóg mówi do życia ludzi, którym usługuje. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowe studia na kierunku doradztwa zawodowego i stoi na czele działu doradztwa zawodowego w Urzędzie Pracy w Wodzisławiu Śląskim. Lubi czytać i jeździć na nartach.


Team proroczy z Kościoła Bethel

Będziemy gościć grupę 10 osób obdarowanych proroczo, którzy na codzień przynależą do kościoła Bethel ( CAL ) w Stanach Zjednoczonych. Grupa ta będzie nam usługiwała podczas całej konferencji. 


UWIELBIENIE
Zespół FiladelfiaW czasie konferencji uwielbienie poprowadzi Zespół Filadelfia, który usługuje Kościołowi proroczym obdarowaniem. Liderzy zespołu bardzo mocno wierzą, że w czasie oddawania chwały Bogu niebo nawiedza ziemię i Boża chwała dotyka wszystkich przestrzeni życia, dlatego też ludzie doświadczają uzdrowienia duszy i ciała, a ich duch zostaje odrodzony przez obecność Chrystusa. Zespół przez blisko 20 lat swojej służby wydał pięć albumów muzycznych oraz jedną płytę DVD z zapisem koncertu uwielbienia.PIĄTEK NIGHT - MĘSKIE UWIELBIANIE gościnnie MICHAŁ KRÓL"Męskie Uwielbianie" to męski element Kościoła Filadelfia, poprzez który oddajemy chwałę Bogu z siłą, pewnością i pasją. Powstał z pragnienia stłuczenia powłoki pozornej twardości, męskości, zachowawczego uwielbienia, a także z chęci okazania emocji oraz miłości naszemu Bogu. "Męskie Uwielbianie" działa również jako część zespołu uwielbienia "Filadelfia" w kościele o tej samej nazwie.


Czekamy na Ciebie w Filadelfii
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu Atmosfera Nieba 2023 wczesna rejestracja
Wyprzedane 130,00 zł Wyprzedane