Akademia Bielenda Professional we Wrocławiu

location icon
Haston City Hotel Irysowa 1/3, Wrocław
calendar icon
Od 11 wrz 9:00 do 11 wrz 16:30

Powraca Akademia Bielenda Professional, czyli wyjątkowa inicjatywa szkoleniowa w branży kosmetologicznej. Jej podstawą jest przemyślany program wykładów i warsztatów z udziałem ekspertów oraz najlepszych specjalistów z dziedzin, które w największym stopniu decydują dziś o sukcesie biznesowym. Bez powierzchownych uogólnień, znanych teorii sprzedażowych i nacisku na promocję produktów. Z mocno merytorycznym, eksperckim zacięciem - bazującym na ogromnym doświadczeniu i szerokiej wiedzy prelegentów. Zapraszamy na pierwsze wydarzenie stacjonarne we Wrocławiu!


CENA BILETU W PRZEDSPRZEDAŻY TO 69 ZŁOTYCH*
Bilet wstępu: 99 złotych w cenie regularnej
W trakcie wydarzenia otrzymasz o nas: materiały szkoleniowe, certyfikat, Gift Bag, kawę z poczęstunkiem.

*Przedsprzedaż potrwa do 9 września.

Nasze grono prelegentów:

Izabela Załęska, międzynarodowy ekspert w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011-2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists oraz ekspert Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych. Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych LuxMedica i SW11 w Londynie. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową. Prelegent wielu konferencji tematycznych i naukowych w swojej dziedzinie.https://pl-pl.facebook.com/drn.med.izabelazaleska

Marta Fiłoń, trener biznesu beauty, wykładowca akademicki w WSIIZ. Specjalizuje się w efektywnych technikach sprzedaży i marketingowych dla salonów i klinik urody. Autorka biznesowych książek oraz kursów online dla biznesu beauty. Założycielka Akademii Managera Beauty.
www.martafilon.pl | www.facebook.com/MartaFilonSzkolenia | www.instagram.com/marta.filon

Iwona Gierłach, doświadczony coach, doradca zawodowy trener biznesu oraz mentor w dziedzinie komunikacji i zarządzania. Certyfikowany praktyk Harrison Assessments oraz Extended Disc. Zwolennik zwinnych metod zarządzania.
Posiada praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania i administrowania przedsiębiorstwem oraz kilkuletnią praktykę w prowadzeniu szkoleń oraz rekrutacji, szczególnie na stanowiska wymagające wykształcenia technicznego. Jej pasją i powołaniem jest coaching. Potrafi trafnie diagnozować talenty i predyspozycje ludzi oraz potencjał tkwiący w grupach, zespołach oraz przedsiębiorstwach. Na ten moment zaufało jej ponad 600 osób i cały czas w trakcie procesu coachingowego pracuje z min. 8 osobami w tygodniu.
https://vesti.krakow.pl/iwona-gierlach/

Izabela Heler Brunné, magister rehabilitacji i edukacji zdrowotnej, pedagog-absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej oraz zarządzania zasobami ludzkimi Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. W 2017 obroniła z wyróżnieniem dyplom trenera linergisty. Aktualnie studentka wydziału medycznego na kierunku kosmetologia. Swoją karierę zawodową rozpoczęła ponad 15 lat temu w wiodących i znanych gabinetach branży Beauty. Od lat poszerza swoją wiedzę i podnosi kompetencje z dziedziny masażu, kosmetyki estetycznej i nowoczesnej fizjoterapii biorąc udział i rozwijając się na licznych kursach, warsztatach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Wieloletnie doświadczenie z sukcesem wykorzystuje w pracy jako szkoleniowiec i trener. Instruktor masażu w tym przede wszystkich specjalista w wykorzystywaniu technik masaży orientalnych w codziennym życiu, ekspert pracy z kobietą w ciąży w aspekcie pielęgnacyjnym jako propagatorka zdrowego i rozsądnego podejścia do piękna.

Plan wydarzenia:

9.00 - 9.30 Rejestracja uczestników

9.45 Rozpoczęcie Akademii Bielenda Professional

10.00 - 11.00
Izabela Załęska - SKUTECZNOŚĆ TERAPII ŁĄCZONYCH - Jako możliwość najskuteczniejszych terapii zabiegowych.

11.15 - 12.45
Marta Fiłoń - 5 rzeczy, które podwoją sprzedaż kosmetyków w Twoim salonie w jeden dzień i bez namawiania klientek.
Poznaj najskuteczniejsze sposoby na polecenie kosmetyków do pielęgnacji domowej przez budowanie autorytetu specjalisty w oczach klientek. Wprowadź sprawdzony schemat rozmowy z klientką w gabinecie, by już nie słyszeć wymówek: "ja jeszcze mam swój krem". Zobacz, jak małym nakładem pracy od razu zwiększysz sprzedaż kosmetyków w salonie beauty i zwiększysz lojalność klientek.

Przerwa Kawowa

13.30 - 14.30
Iwona Gierłach - THINKING OUTSIDE THE BOX - Jak Holistycznie podejść do obsługi Klienta aby ten został z Tobą na dłużej?

• Bariery Komunikacyjne
• Style Komunikacyjne Klientów
• Niezbędnik Komunikacyjny w pigułce
• Co zrobić, by ludzie Cię polubili?

14.45 - 15.45
Izabela Heler-Brunne - MANUALNE TERAPIE ESTETYCZNE - Uzyskaj efekt natychmiastowego Liftingu bez użycia skalpela.• Możliwości kuracji manualnych
• Masaż Kobido
• Masaż Transbukkalny
• Masaż Korugi
• Facial Cupping

16.00 Zakończenie wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET W PRZEDSPRZEDAŻY
już niedostępne 69,00 zł -