Studia Podyplomowe Open Day - spotkania z ekspertami biznesu

location icon
calendar icon
Od 26 cze 15:15 do 26 cze 15:15
ticket icon
Od 0,00 zł

Już 26 czerwca odbędą się kolejne Drzwi Otwarte naszych Studiów Podyplomowych! Zapraszamy serdecznie na prelekcje, gdzie prowadzący konkretne kierunki i opiekunowie merytoryczni przedstawią po krótce ofertę edukacyjną, a także zachęcą Państwa ciekawym wykładem do zainteresowania się daną specyfiką studiowania.

Ramowy program wydarzenia:

⏰15:15 - 15:30 - Wprowadzenie - dr Aneta Szymańska, prof. WAB, Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem, Dyrektor Studiów MBA i Podyplomowych.

⏰15:30 - 16:00 - Zmiany i nowości w podręczniku APQP wyd.3 2024 rok wydawnictwa AIAGDominik Dytko - Absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Informatyka, oraz Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Zarządzanie Jakością w Przedsiębiorstwie. Obecnie trener, konsultant, licencjonowany audytor VDA 6.3 w firmie SQD Alliance Sp. z o.o.

⏰16:00 - 16:30 - Komunikacja międzybranżowa w projektowaniu wnętrz: Paulina Karolina Pośpiech - Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, magister sztuki, designerka, pasjonatka różnych form twórczości, rozwija własne studio projektowe i Józefina Furmańczyk - Architekt praktyczny i teoretyczny, absolwentka studiów magisterskich, obecnie doktorantka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej; zawodowo związana z biurem PracOFFnia.

⏰16:30 - 17:00 - Wpływ zieleni na człowieka, przestrzeń i mikroklimat: Paulina Karolina Pośpiech - Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, magister sztuki, designerka, pasjonatka różnych form twórczości, rozwija własne studio projektowe i Kelner Karolina - Architektka krajobrazu z pasji i powołania, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, członkini Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu; zawodowo związana z biurem PracOFFnia.

⏰17:00 - 17:30 - Python - Język Przyszłości: od gier po sztuczną inteligencję: Sebastian Bąk - Trener z obszaru IT, twórca kursów on-line oraz artykułów; specjalizuje się w szkoleniach związanych z bazami danych, analizą danych, wizualizacją danych, programowaniem w Pythonie, low-code/no-code i automatyzacją zadań.

⏰17:30 - 18:00 -Wymogi tworzenia stron internetowych dla podmiotów publicznychRoman Haligowski - Dyrektor ds. Projektów w American Systems Sp. z o.o. oraz Koordynator Działów IT we Wrocławskiej Akademii Biznesu i Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej;szkoleniowiec i wykładowca akademicki.

Na 3 dni przed wydarzeniem prześlemy link na podany adres e-mail. W przypadku braku takiej wiadomości prosimy o kontakt na adres [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na wydarzenie
już niedostępne -