IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Polityka i Gospodarka

Recruitment Beer #4

location icon
biuro Mirumee Software Oławska 11, Wrocław
calendar icon
Od 14 mar 17:00 do 14 mar 21:30
ticket icon
Od 99,00 zł

Czym jest Recruitment Beer?

RB to seria eventów zrzeszająca wewnętrzne działy HR, a także Founderów i CTO, którzy za cel stawiają sobie rozwijanie swoich projektów oraz organizacji. Członkowie naszego kolektywu najbardziej cenią sobie możliwość integracji środowiska profesjonalistów HR z biznesem, umożliwienie dzielenia się wiedzą i wzajemne wsparcie, które nie jest z góry nastawione na monetyzację.

Kto przychodzi na Recruitment Beer?

Na naszych wydarzeniach pojawią się charyzmatyczni liderzy oraz specjaliści z branży HR. Prócz bogatej warstwy merytorycznej wydarzenia dbamy o stworzenie przestrzeni do swobodnego networkingu przy złotym, ale skromnym trunku (także 0%)! 🍻 Udało nam się zdobyć zaufanie i stałych uczestników, a przy kolejnych edycjach wciąż przybywają nowe twarze. Z relacji wiemy, że "to pierwszy event, w czasie którego nie podpierali ścian", "nigdzie nie ma tak dobrej atmosfery" i "można było się przekonać, że w HR pracują super ludzie, którzy potrafią się bawić". To co, do zobaczenia!

Agenda

16:40 - 17:00 Rejestracja uczestników

17:00 - 18:00 Networking

18:00 - 18:30 Karolina Proszkowska & Martyna Pawlinow / Sente. Zarządzanie partycypacyjne - czy warto angażować pracowników w proces podejmowania decyzji? Plusy i minusy rozwiązania na podstawie Case Study Sente.

18:30 - 19:00 Marcin Tynda / Efigo. HR w dobie cyberzagrożeń. Ochrona przed wyciekiem danych i zarządzanie ryzykiem.

19:00 - 19:30 Jarek Jarzębowski / HR espresso. Wpływ rekrutacji na biznes: Jak analizować i pokazywać wartość działań rekrutacyjnych oraz okołorekrutacyjnych w biznesie.

19:30 - 21:30 Networking oraz przekąski


Nie może Cię zabraknąć!

RB Team with 💜

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
Wyprzedane 99,00 zł Wyprzedane