I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE - czyli jak sprawić by bajka stała się rzeczywistością?

location icon
Przestrzeń Poznań Kościuszki 82/11, 3 piętro, Poznań
calendar icon
Od 5 kwi 18:00 do 5 kwi 20:00
ticket icon
Od 149,00 zł

Każda z nas ma w sobie księżniczkę. Każda z nas marzy o prawdziwej miłości. I singielka, i ta zaręczona, i nawet ta po ślubie. 

My, kobiety, chcemy kochać i chcemy być kochane. Dlaczego, więc, pomimo starań, tak często mamy złamane serce albo wpadamy w tarapaty? 


Od samej prowadzącej: 

Kochane, dlatego właśnie wymyśliłam te warsztaty i z przyjemnością je poprowadzę. Dla nas - bo ja też ciągle potrzebuję sobie to na nowo przypominać. Pokażę Wam proste, sprawdzone i skuteczne zasady funkcjonowania relacji i budowania fajnej rodziny. 

Zasady stare jak świat, znane Wam, ale nie wiedzieć czemu - niestosowane.

  • Pokażę Wam, że czas wrócić do podstaw. Bo człowiek jest tak skonstruowany, że zapomina. Musi wracać, przypominać sobie, odświeżyć motywację i zaczynać od nowa. Każdy. Na całym świecie. To część naszej ludzkiej natury.
  • Pokażę Wam, że może się udać, bo najważniejsze w miłości to bardzo chcieć i nie rezygnować. Podnieść się, otrzepać i zacząć od początku. Bo skoro tu jesteście - to jest o co walczyć


Obiecuję konkretne i sprawdzone narzędzia budowania dobrej relacji, żeby nie było, że tylko teoretyzujemy! A jeśli macie poczucie, że Wasza miłość trochę przygasa, pokaże Wam jak sprawić, że ogień znowu zapłonie, nawet jeśli dopala się ostatnia gałązka. Nie magiczną mocą, ale nauczę Was dokładać do ognia. 

I pamiętajcie, nie od Was zależy czy będziecie żyli razem długo, ale od Was zależy czy będziecie żyli razem szczęśliwie.

Spotkajmy się w kobiecym gronie i cudownej atmosferze, zapewniamy drobny poczęstunek i napoje.


Kilka słów o naszej prowadzącej:

Katarzyna Żółć, autorka książki "Małżeńskie ABC czyli zasady tak oczywiste, że ich nie stosujemy, a potem żałujemy" i bloga o wdzięcznej nazwie "Żółć mnie zalewa". 

Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania specjalistka od relacji, szczególnie małżeńskich. Żona i matka sporej gromadki. 

Swoją wiedzę w dziedzinie funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym, wykorzystuje w promowaniu zdrowego i świadomego budowania życia rodzinnego.

Z powodzeniem uczy jak kochać i jak być szczęśliwym, bo jak twierdzi "samo nic się nie zrobi", a prawdziwe życie zaczyna tam, gdzie bajki się kończą. 

Od roku prowadzi autorskie warsztaty dla młodzieży "Realna Para Idealna czyli wyłączamy tryb księżniczka".


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 149,00 zł -