Sprzedaż Naturalna

location icon
Katowice Hotel, Katowice
calendar icon
Od 16 mar 10:00 do 17 mar 17:00
ticket icon
Od 1 316,00 zł

Cena prezentowana poniżej jest ceną standardową. Dla klientów Akademii Heksagon PRO oferujemy specjalne warunki - ceny rozpoczynają się już od 1020 zł brutto za szkolenie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, o tym jak zostać klientem akademii serdecznie zapraszamy do bezpłatnej 20 minutowej konsultacji z naszym Doradcą Rozwoju Osobistego, który omówi z Tobą najlepszy dla Ciebie program. Zachęcamy do skorzystania z poniższego linku:

https://sklepheksagon.pl/produkt/konsultacja-z-doradca-rozwoju-osobistego-pro-0/

Dobrym sprzedawcą trzeba się urodzić - czy Ty też wierzysz w ten mit? Jeśli tak, to najwyższa pora zmienić swój sposób myślenia! Dobrym, czyli naturalnym i autentycznym sprzedawcą może zostać każdy, o ile włoży w to odpowiedni wysiłek. Kluczem jest przede wszystkim Twoja autentyczność i szczerość, którą odczuwają również klienci.

Prawdziwe zafascynowanie oferowanym produktem bądź usługą i trafne zidentyfikowanie potrzeb czy obaw - tylko w ten sposób możesz stać się naturalnym sprzedawcą, budzącym zaufanie i zdobywającym lojalnych klientów. W innym przypadku Twoje kontakty z klientami mogą być jednorazowe, a Ty pozostawisz po sobie niemiłe wspomnienie.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zostać naturalnym sprzedawcą, szczerze zainteresować klienta produktem i skończyć ze stosowaniem tandetnych technik manipulacyjnych - koniecznie weź udział w szkoleniu i zdobądź wiedzę wprost od samego twórcy koncepcji sprzedaży naturalnej!

Opis

Zastanawiasz się, czym właściwie jest sprzedaż naturalna? Jakie cechy powinien mieć taki sprzedawca? Sprzedawca naturalny ma w sobie autentyczną fascynację produktem -wie, że to, co oferuje klientom jest wartościowe i odpowiada na ich potrzeby - nie wciska tak zwanego kitu. Dba, aby produkt idealnie odpowiadał na zapotrzebowanie klienta i wzbudzał u niego satysfakcję oraz zadowolenie.

Co najważniejsze - będąc naturalnym sprzedawcą, nie musisz znać żadnych specjalnych technik, gdyż wszystko zależy od Ciebie i Twojej osobowości. Wiedza odnośnie sprzedaży naturalnej jest ponadczasowa, co sprawia, że odnajdziesz się w każdej sytuacji, przy każdym produkcie i każdym kliencie!

Sprzedawca naturalny z szacunkiem traktuje swojego klienta, dzięki czemu wzbudza zaufanie i autentyczność, a w dalszej kolejności ~ zyskuje lojalnych klientów i zwiększa zyski. Chcesz zostać takim sprzedawcą i uczynić ze sprzedaży własne rzemiosło, pełne pasji i satysfakcji? W takim razie koniecznie weź udział w szkoleniu!

Podczas zajęć dowiesz się, jak wypracować w sobie umiejętność naturalnej sprzedaży; co robić, aby pozostać sobą i jednocześnie osiągać pożądane wyniki. Poznasz zasady skutecznej i naturalnej komunikacji z klientami oraz nauczysz się rozpoznawać ich typy osobowości. Zrozumiesz, że sprzedaż to tak naprawdę relacja między tobą a klientem, która powinna zakończyć się wynikiem WIN-WIN. Poznasz sposoby na udoskonalenie swoich kompetencji miękkich, aby bezproblemowo odnajdywać się w kontaktach z klientami.

Możesz budować swój biznes i sprzedawać produkty lub usługi w oparciu o własną autentyczność i swoje wartości. Nie musisz nikogo udawać, aby osiągnąć sukces. Wręcz przeciwnie - to Twoja osobowość jest kluczem do sukcesu!

Dowiedz się, jak zostać naturalnym sprzedawcą i stwórz relację WIN-WIN z klientami. Postaw na autentyczność, zwiększ wyniki i rozpędź swój biznes!

Jakie problemy pomoże Ci rozwiązać to szkolenie?

 • Niezadowalające zyski - dowiesz się, jak w naturalny sposób zwiększyć sprzedaż i zarabiać duże pieniądze.
 • Brak skutecznej komunikacji z klientami - dowiesz się, w jaki sposób prowadzić rozmowy, aby zachować autentyczność i jednocześnie zyskać sympatię klientów.
  Nauczysz się również rozpoznawać konkretne typy osobowości, dzięki czemu nawiążesz skuteczną rozmowę z każdym typem klienta i dopasujesz odpowiedni sposób komunikacji oraz przekazu.
 • Brak umiejętności prowadzenia rozmowy handlowej - w czasie szkolenia poznasz naturalny rytm rozmowy, dzięki czemu odnajdziesz się w każdej konwersacji handlowej i zakończysz ją z powodzeniem. Bez żadnego stresu i zastanawiania się, z których technik skorzystać.
 • Trudności ze zrozumieniem prawdziwych potrzeb klientów - określenie prawdziwej potrzeby klienta to klucz do sukcesu. Wiesz wówczas, czy Twój produkt odpowiada na jego potrzeby oraz oczekiwania. Jeśli tak jest, to zyskujesz zadowolonego i pełnego satysfakcji klienta. Na szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób definiować te potrzeby i określać motywacje swoich potencjalnych klientów.
 • Zmęczenie sprzedażą - jeśli nie czujesz satysfakcji dzięki sprzedaży, masz wrażenie, że się w tym nie rozwijasz i zajęcie to zaczyna Cię męczyć, to koniecznie weź udział w szkoleniu. Dzięki wiedzy Fryderyka Karzełka, dowiesz się, co zrobić, aby na nowo rozpalić w sobie ogień sprzedawcy i jak zachować autentyczność oraz własne wartości. Dzięki temu sprzedaż stanie się czymś, co będzie wpływać na Twoją osobistą satysfakcję i poczucie spełnienia. Jako przedsiębiorca zaczniesz sprzedawać swój produkt w pełnej zgodzie ze sobą.
 • Brak konkretnej strategii sprzedażowej - działania sprzedażowe również wymagają strategii i zaplanowania kilku kroków do przodu, które należy na bieżąco weryfikować. Dzięki szkoleniu dowiesz się, jak zaplanować strategię sprzedaży swoich produktów i jak sprawdzać jej skuteczność.

Co zyskujesz, kupując to szkolenie?

Szkolenie ma charakter warsztatowy, trwa 2 dni i składa się z 16 godzin warsztatowych. Każda z nich przygotowana jest tak, aby wyciągnąć z niej maksimum wiedzy i korzyści dla Ciebie.

Dzięki udziału w szkoleniu:

 • dowiesz się, jak rozpoznać typ klienta, z którym masz do czynienia, aby zastosować argumenty, które go przekonają;
 • nauczysz się, jak przeprowadzać rozmowę - zarówno twarzą w twarz, jak i telefoniczną, aby osiągnąć zamierzony efekt;
 • zrobisz dobre wrażenie na swoich klientach oraz będziesz autentycznym sprzedawcą, który identyfikuje się z produktem, który prezentuje;
 • nauczysz się rozpoznawać prawdziwe problemy i potrzeby klientów, dzięki czemu zaproponujesz im rozwiązanie szyte na miarę ich potrzeb;
 • będziesz się otwarcie komunikować z Twoimi klientami, dzięki czemu zawsze będziesz dochodzić do porozumienia;
 • trafnie ocenisz potencjał nawiązania współpracy z potencjalnym klientem, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas.

Dzięki temu szkoleniu, zdobędziesz taką wiedzę, kompetencje i umiejętności, jak:

 • Znajomość technik sprzedaży naturalnej oraz podstaw rozpoznawania typów osobowości.
 • Umiejętności z zakresu przeprowadzania rozmowy handlowej oraz telefonicznej.
 • Kompetencje społeczne z zakresu komunikacji i autoprezentacji.

Zakres tematyczny szkolenia:

 • Wskazówki na start - moduł, w trakcie którego dowiesz się, jakie są kategorie sprzedawców, odpowiesz sobie na pytanie: "Czy dobrym sprzedawcą trzeba się urodzić?", zrozumiesz ideę Sprzedaży Naturalnej oraz poznasz 6 prostych kroków, dzięki którym zdobytą wiedzę wdrożysz od razu w działanie.

Efekt: Rozumiesz już koncepcję i założenia sprzedaży naturalnej; wiesz, co robić, aby zdobytą wiedzę efektywnie wykorzystać w praktyce.

 • Elitarny zawód - moduł, w trakcie którego zastanowisz się nad znaczeniem zawodu sprzedawcy oraz zrozumiesz swoje nastawienie w tej kwestii. To często niewłaściwe podejście lub błędne przekonania mogą blokować Cię przed zawodowym sukcesem.

Efekt: Masz świadomość na temat własnego odbiorcy zawodu sprzedawcy; wiesz, jakimi przekonaniami się kierować, aby nie blokować się na polu zawodowym.

 • Dlaczego Sprzedaż Naturalna? - podczas tego warsztatu poznasz skuteczne i uniwersalne techniki sprzedażowe. Poznasz zasady aktywnego słuchania oraz nauczysz się zadawania trafnych i skutecznych pytań - niezastąpionych w procesie sprzedaży i rozmowy z klientem.

Efekt: Znasz praktyczne, uniwersalne i skuteczne metody sprzedaży, bez stosowania żadnej manipulacji. Dzięki uniwersalności możesz wykorzystać je w każdej sytuacji, bez względu na to, jaki produkt oferujesz i z jakim typem klienta masz styczność. Dodatkowo, techniki te, jednocześnie nie wykluczają Twojej autentyczności. Możesz stosować je zgodnie z własnymi wartościami i pozostać sobą.

 • Wirusy, korzyści i Excel - ten moduł pomoże Ci lepiej zrozumieć pułapki Twojego umysłu; dowiesz się również, jaki jest współczesny klient oraz sprzedawca. Nauczysz się określać prawdziwe problemy klienta, dzięki czemu przeprowadzisz skuteczną rozmowę sprzedażową.

Efekt: Potrafisz określać prawdziwe problemy i potrzeby Twoich klientów, czym zwiększasz szansę na skuteczną sprzedaż i pozyskanie zadowolonych klientów.

 • Definicja Sprzedaży Naturalnej i skutecznej komunikacji - moduł poświęcony przede wszystkim zrozumieniu zasad komunikacji. Dowiesz się, jak wygląda naturalny rytm rozmowy, jak przebiega proces komunikacji oraz jakie znaczenie ma to, w jaki sposób przekazujesz swoje treści.

Efekt: Rozumiesz, jak działa komunikacja międzyludzka, dzięki czemu możesz bez trudu prowadzić rozmowy ze swoimi klientami.

 • Tryb awaryjny - moduł, w trakcie którego lepiej zrozumiesz rolę przekonań - automatycznych myśli, które posiada każdy z nas. Zrozumiesz, w jaki sposób na cały proces sprzedaży wpływają zarówno Twoje własne przekonania, jak i klienta. Zrozumiesz również wpływ emocji na proces komunikacji i nauczysz się zarządzać swoimi tak, aby mieć je pod kontrolą w trakcie rozmowy sprzedażowej.

Efekt: Masz wysoką świadomość odnośnie tego, jakie mechanizmy wpływają na cały proces rozmowy z klientem. Dzięki temu potrafisz lepiej panować zarówno nad sobą, jak i nad całą rozmową. Możesz przejąć w niej inicjatywę i zwiększyć szansę, na zakończenie sprzedaży sukcesem.

 • Dekalog Komunikacji - poznasz klucz do sukcesu i opanujesz kluczowe kompetencje, dzięki którym poradzisz sobie w każdej rozmowie.

Efekt: Potrafisz się efektywnie komunikować i podtrzymywać rozmowy. Pogłębiasz swoją wiedzę z zakresu aktywnego słuchania i zadawania trafnych pytań.

 • Sytuacja wyjściowa w sprzedaży - w trakcie tego warsztatu nauczysz się rozpoznawać nastawienie, z jakim klient podchodzi do Twojej oferty. Dowiesz się, kiedy jest zupełnie "na tak", kiedy jest zdecydowanie na "nie", a kiedy nie jest do końca pewny swojego stanowiska (np. waha się).

Efekt: Dzięki temu wiesz, jak odpowiednio zainicjować i poprowadzić rozmowę, aby zakończyć ją sukcesem.

 • Zachowania - to moduł, w trakcie którego nauczysz się rozpoznawać konkretne typy i profile zachowań. Dzięki temu będziesz wiedzieć, z jakim typem klienta masz styczność i w jaki sposób z nim rozmawiać.

Efekt: Potrafisz się porozumieć z każdym klientem.

 • Zasady telefonowania - w trakcie tego modułu poznasz wszystkie reguły, które pozwolą Ci przeprowadzić skuteczną rozmowę telefoniczną. Dowiesz się, co warto przekazać za pośrednictwem telefonu, a z których informacji zrezygnować. Jeśli masz lęki lub obawy przed telefonicznym kontaktem z klientem, to w trakcie tego warsztatu nauczysz się, jak sobie z tym radzić.

Efekt: Potrafisz prowadzić skuteczne rozmowy handlowe za pośrednictwem telefonu.

 • Rozmowa handlowa - to warsztat, w trakcie którego przejdziesz krok po kroku przez wszystkie etapy prowadzenia rozmowy handlowej - od jej umówienia po samo zakończenie. Dowiesz się, jak określać prawdziwe potrzeby i motywy klienta, jak duże znaczenie ma Twoja postawa i cała mowa ciała; dowiesz się, jak zbudować relację z klientem oraz jak zdobyć od niego rekomendacje.

Efekt: Prowadzisz biznes jak rasowy przedsiębiorca - potrafisz efektywnie sprzedawać, budujesz relacje ze swoimi klientami i dbasz o własną rozpoznawalność oraz zdobywanie poleceń.

Agenda:

I dzień

10:00-18:00 - warsztaty

II dzień

9:00-17:00-17:30 - warsztaty

Co otrzymasz, kupując to szkolenie?

Szkolenie możesz wybrać w trzech, dogodnych dla siebie formach - w formie stacjonarnej, jako uczestnik sali wirtualnej albo jako uczestnik transmisji online. To, co otrzymasz, zależy od danej formy szkolenia.

Udział jako uczestnik w stacjonarnym szkoleniu

Szkolenia stacjonarne organizowane są w wybranych przez Organizatora miejscach na terenie Polski. Każde szkolenie stacjonarne podzielone jest na części zwane warsztatami. Jeden dzień szkoleniowy podzielony jest na 4 warsztaty. Pomiędzy poszczególnymi warsztatami, uczestnicy mają krótsze przerwy kawowe oraz jedną dłuższą przerwę obiadową pierwszego i drugiego dnia szkolenia. Wieczorem pierwszego dnia szkolenia ekspert zaprasza na wspólną kolację, podczas której można bliżej się poznać, porozmawiać i wymienić spostrzeżeniami.

Szkolenie odbywa się na żywo i trwa 2 dni (4 warsztaty na dzień). W jego trakcie uczestnik otrzymuje:

 • bezpośredni kontakt z mentorami;
 • aktywne uczestnictwo w ćwiczeniach;
 • materiały dodatkowe;
 • niespodzianki i prezenty;
 • rozmowy w kuluarach;
 • VOD ze szkolenia;
 • możliwość (niegwarantowana) uczestnictwa w transmisji na żywo wraz z Fryderykiem w porannym Klubie 555.

Cena szkolenia stacjonarnego zawiera:

 • przerwy kawowe - pierwszy i drugi dzień;
 • obiad - pierwszy i drugi dzień;
 • wieczorna kolacja integracyjna pierwszego dnia;
 • prezenty;
 • materiały do szkolenia.

Cena szkolenia stacjonarnego nie zawiera:

 • noclegu;
 • dojazdu na szkolenie.

Udział jako uczestnik wirtualnej sali

Wirtualna sala to szkolenie online, podczas którego pracujesz razem z uczestnikami wersji stacjonarnej i łączysz się z nimi w czasie rzeczywistym przy pomocy kamery poprzez platformę Zoom. Dzięki ograniczonej liczbie osób, każdy ma możliwość wzięcia udziału w dyskusji, podzielenia się wykonanym ćwiczeniem oraz zadawania pytań prowadzącemu na bieżąco.

Dodatkowo, jako uczestnik wirtualnej sali, dostajesz do domu paczkę. Zawiera ona materiały niezbędne do szkolenia, m.in. zeszyt ćwiczeń oraz upominki o wartości 200 zł.

Wirtualna sala daje Ci możliwość:

 • pracy razem z uczestnikami będącymi na szkoleniu stacjonarnym w każdym dowolnym miejscu (musisz mieć tylko komputer z dostępem do Internetu);
 • aktywnego udziału w szkoleniu - zadawania pytań prowadzącemu na bieżąco i udzielania się podczas ćwiczeń;
 • oszczędzenia czasu i pieniędzy, związanych z noclegiem i dojazdem.

Dodatkowo otrzymujesz do domu paczkę w cenie szkolenia, w której znajduje się:

 • zeszyt ćwiczeń;
 • zestaw gadżetów i upominków o wartości 200 zł.

Udział jako uczestnik VOD + transmisji online

Jako uczestnik transmisji online, otrzymujesz dostęp do platformy multilearningowej, dzięki której masz możliwość oglądania transmisji na żywo ze sali szkoleniowej (w czasie rzeczywistym) lub jej nagrania. Nie bierzesz jednak aktywnego udziału w ćwiczeniach - tzn. nie są one sprawdzane przez prowadzącego.

Uwaga! Masz rok od zakupu na rozpoczęcie szkolenia i od rozpoczęcia szkolenia 2 miesiące na skorzystanie z niego. Więcej szczegółów znajdziesz w załączniku Załącznik nr 2 do Regulaminu: "Szkolenia"

Decydując się na zakup, dołączysz do grona klientów Heksagon PRO, a to oznacza, że zaczniesz otrzymywać:

 • bieżące powiadomienia o specjalnych akcjach czy wydarzeniach;
 • atrakcyjne rabaty na kolejne produkty i szkolenia (sięgające nawet do kilkuset złotych!);
 • bonusowe materiały skierowane tylko i wyłącznie do naszych klientów;
 • powiadomienia o wyjątkowych webinarach czy warsztatach, które pozwolą Ci nieustannie się rozwijać i poszerzać kompetencje z wielu zakresów.

Gwarancja satysfakcji

Szkolenie stacjonarne lub na wirtualnej sali szkoleniowej "Sprzedaż naturalna" objęte jest żelazną gwarancją satysfakcji i zadowolenia. Jeśli w momencie rozpoczęcia szkolenia uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, masz prawo z niego zrezygnować na zasadach określonych w regulaminie.

Pamiętaj! Decyzję o rezygnacji możesz podjąć najpóźniej do godziny 14:00 pierwszego dnia, informując o tym prowadzącego.

Szczegółowe zasady dot. Gwarancji satysfakcji znajdują się w treści załącznika do Regulaminu (Załącznik nr 2 do Regulaminu: "Szkolenia").

Zrozum motywację innych, zbuduj swój autorytet i obserwuj zaskakujące wyniki!

Kim są prowadzący?

Fryderyk Karzełek - założyciel i pomysłodawca firmy Heksagon Group (w skład której wchodzą marki: Heksagon PRO, Klub 555, Gra o milion, Kluby edukacji finansowej EuroCash, Gra o marzenia), a także twórca koncepcji "sprzedaży naturalnej". Autor wielu książek, m.in. "Heksagon Szczęścia", "Problemy są dobre", "Sprzedaż naturalna" czy "Obudź się", stanowiącej autobiograficzny poradnik z zakresu finansów i rozwoju osobistego. Jako doświadczony przedsiębiorca prowadzi liczne szkolenia, szczególnie z zakresu biznesu i sprzedaży. Wprowadził na polski rynek pierwsze spółki finansowe i od ponad trzech dekad jest nieustannie związany z branżą finansową.

Ania Oszajca - trenerka autoprezentacji medialnej i mentorka holistycznego podejścia do tworzenia marki osobistej. Założycielka Akademii Medialnej - przestrzeni ludzi nowych mediów - w której kształci i rozwija mentalność do kreowania wizerunku w mediach społecznościowych.

Ania nadaje markom osobowość medialną. Pokazuje, jak wydobyć swój indywidualny charakter, kreować osobowość, tworzyć wartościowe treści i występować publicznie, żeby inni chcieli to oglądać - a następnie współpracować właśnie z Tobą.

Rola doradcy rozwoju osobistego

Doradcy rozwoju osobistego to wykwalifikowani specjaliści, przeszkoleni w zakresie rozwoju osobistego. W swojej pracy korzystają ze sprawdzonych metod, stworzonych na bazie doświadczeń Fryderyka Karzełka oraz zespołu współpracujących ekspertów. Na podstawie własnych doświadczeń oraz w wybranej przez siebie dziedzinie, z pasją pomagają innym, wspierają i czuwają nad ich postępami. To takie osoby, jak Ty, które przeszły własną drogę w poszukiwaniu szczęścia i obrały sobie za cel swój rozwój osobisty.

Dzięki doświadczeniu i zrozumieniu Twojej sytuacji, doradca rozwoju osobistego pomoże Ci stworzyć najlepszą ścieżkę rozwoju dla Ciebie i dopasuje plan szkoleń pod osiągnięcie Twoich wymarzonych celów! W trakcie procesu będzie wspierał Cię w efektywnej i skutecznej pracy nad zmianą swojego życia na lepsze oraz w osiągnięciu wymarzonych rezultatów.

Wybierając szkolenie, niekiedy kierujemy się poleceniami innych lub własnym, nieco mylnym przekonaniem, że to jest właśnie to, czego potrzebujemy. Tymczasem rozmowa z doradcą rozwoju osobistego może rzucić nieco inne światło na Twoje potrzeby. Dzięki rozmowie masz pewność, że podejmujesz dobrą decyzję, a wybrane szkolenia odpowiadają na Twoje realne problemy i potrzeby. To nie tylko oszczędność środków finansowych, ale i czasu.

Być może znasz z własnego doświadczenia sytuację, kiedy po przerobieniu jakiegoś kursu czy szkolenia tracisz motywację i nie wykorzystujesz nowej wiedzy w praktyce. Doradca rozwoju osobistego przypomina o szkoleniach i dopytuje o postępy. Dzięki temu masz większą motywację, uczysz się systematyczności i realnego korzystania z wiedzy.

Nie czekaj i umów się już dziś na bezpłatną konsultację z naszym doradcą rozwoju osobistego, który sprawdzi, czy dzięki temu szkoleniu zrealizujesz swoje cele. Sukces czeka!

https://sklep.graomilion.pl/produkt/konsultacja-z-doradca-rozwoju-osobistego-pro/  

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Szkolenie stacjonarne
już niedostępne 8 290,00 zł -
  Szkolenie VOD + transmisja szkolenia
już niedostępne 1 316,00 zł -
  Szkolenie na wirtualnej sali szkoleniowej
już niedostępne 8 290,00 zł -