IT i Nowe technologie Nauka i Edukacja

ChatGPT w biznesie: Warsztaty dla początkujących

location icon
calendar icon
Od 4 kwi 14:00 do 4 kwi 16:00
ticket icon
Od 429,27 zł

ChatGPT w biznesie: Warsztaty dla początkujących to innowacyjne szkolenie online, które koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu ChatGPT w świecie biznesu. Podczas tego kursu uczestnicy odkryją, jak tę zaawansowaną technologię można efektywnie zastosować w różnych obszarach działalności zawodowej. Ponadto, szkolenie odsłania również, jak ChatGPT może być przydatne w życiu prywatnym, co stanowi atrakcyjny bonus. Warsztaty są otwarte dla wszystkich branż i stanowisk, co podkreśla wszechstronność i szeroki zakres możliwości, jakie oferuje ChatGPT.

Czego dowiesz się na szkoleniu:
- Jak zintegrować ChatGPT w swoje codzienne procesy biznesowe: praktyczne umiejętności.
- Przykłady wykorzystania ChatGPT w różnych branżach: od marketingu po obsługę klienta.
- Tworzenie efektywnych strategii z wykorzystaniem ChatGPT.
- Wykorzystanie ChatGPT do automatyzacji procesów i analizy danych.
- Tworzenie i redagowanie treści z ChatGPT, oraz jego możliwości graficzne, np. integracja z narzędziami takimi jak Canva.
- Bonus: Korzystanie z ChatGPT w celach osobistych - od zarządzania czasem po edukację i rozwój osobisty.

Prelegentka: Dominika Rossa

Ekspertka komunikacji i marketingu z 20letnim doświadczeniem, wykładowczyni akademicka, doradczyni i mentorka, certyfikowana trenerka emisji głosu mówionego, twórczyni skutecznych zespołów. Zainteresowana wykorzystaniem nowych technologii w optymalizacji procesów zarządzania. Współprowadząca liczne webinary w tym szkolenie "ChatGPT dla HRowca". Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała również na rynku międzynarodowym, m.in. w S.H.A.P.E. - bazie sił zjednoczonych NATO w Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, jako finalistka konkursu British Council i Ambasady Brytyjskiej Young Creative Entrepreneur. Laureatka konkursu Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych 2019 w kategorii Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska.

Jak skorzystać?

Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach online. To doskonała okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności w obszarze najnowszych technologii AI i odkryć, jak ChatGPT może wspierać rozwój Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w dziedzinie AI, czy doświadczonym użytkownikiem, z pewnością znajdziesz tu coś wartościowego. Zarejestruj się już dziś i dołącz do społeczności profesjonalistów, którzy wykorzystują ChatGPT do kształtowania przyszłości biznesu!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wczesny Zakup
Wyprzedane 367,77 zł Wyprzedane
  Regular
Wyprzedane 429,27 zł Wyprzedane