Kobiece SANTORINI /8 dni/ 4 - 11 czerwca 2024r

location icon
Santorini
calendar icon
Od 4 cze 13:00 do 11 cze 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Piękno to nie tylko chwilowa moda, ale esencja życia!

Zapraszamy Cię na wyjątkową podróż na malowniczą wyspę Santorini, gdzie piękno nie jest tylko chwilową modą, lecz integralną częścią życia! 

To miejsce, gdzie możesz doświadczyć magicznych chwil w otoczeniu inspirujących Kobiet. 

Od 4 do 11 czerwca możesz doświadczać niepowtarzalnego, kobiecego pobytu na tej bajecznej wyspie, która zachwyca nie tylko legendami i mitami, ale także surowymi krajobrazami, czarnymi plażami i głębokim błękitem Morza Egejskiego. To właśnie te niezwykłe walory sprawiły, że UNESCO uznało Santorini za najpiękniejszą wyspę na świecie. Nasz wyjazd skierowany jest do Kobiet pragnących spędzić czas w kameralnej atmosferze, delektując się stabilnym chilloutem, relaksem na plaży, odkrywaniem unikalnych zakątków oraz doświadczaniem swojej kobiecości w sposób autentyczny i swobodny. Dołącz do naszej wyjątkowej podróży i pozwól sobie na chwilę oddechu w otoczeniu inspirujących kobiet oraz magii, która niesie ze sobą Santorini! Oczekuje Cię niezapomniana przygoda, wypełniona inspiracją i zachwytem. Jeśli myślisz o Santorini, to nie możemy zapomnieć o oryginalnych plażach, malowniczych winnicach i zapierających dech w piersiach zachodach słońca, które są znakiem rozpoznawczym tej niezwykłej wyspy. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile na Santorini!

Dzień 1 :
Rozpoczynamy naszą niezapomnianą przygodę w rajskim Santorini! Po wylocie z Polski i przylocie na wyspę, zapewnimy transfer z lotniska do naszego komfortowego hotelu. Po zakwaterowaniu, oddajemy się chwilom relaksu i odpoczynku w otoczeniu greckiego piękna. Wieczorem zachęcamy do udziału w wspólnej kolacji na malowniczej plaży, gdzie można poczuć prawdziwy grecki klimat.

Dzień 2 :
Po śniadaniu wyruszamy na odkrywanie tajemnic Santorini. Nasza pierwsza przystań to Megalochori, znana z tradycji winiarskich, gdzie odwiedzimy winnice Antoniou, Boutari oraz Gavalas. Następnie przeniesiemy się do Akrotiri, aby podziwiać zamek wenecki i latarnię morską, a potem przejść na Czerwoną Plażę z unikalnym krajobrazem wulkanicznej czerwonej skały.

Dzień 3 :
Poranek wolny na chill i relaks. Po południu odkrywamy urokliwą stolicę wyspy, Fira, spacerując wąskimi uliczkami białego trójmiasta: Fira - Firostefani - Imerovigli. Wieczór spędzamy w romantycznej restauracji z widokiem na kalderę, gdzie kolacja zostaje uwieńczona spektakularnym zachodem słońca. Po kolacji relaks na plaży przy czarnym piasku, tworzącym magiczną scenerię.

Dzień 4 :
Po sycącym śniadaniu, zapraszamy na luksusowy rejs katamaranem. Podziwiając wulkaniczne plaże, gorące źródła oraz Białe i Czerwone Plaże, czeka nas emocjonująca podróż z zapierającymi dech w piersiach widokami. Po powrocie czas na własne chwile relaksu - czy to przy basenie hotelowym, czy na plaży.

Dzień 5 :
Dzień przeznaczony na relaks na plaży oraz spacer do urokliwej Thiry. Wieczorem zaplanowany jest kobiecy wieczór na plaży, pełen relaksu i dobrej zabawy w magicznym otoczeniu Santorini.

Dzień 6 :
Po śniadaniu o godzinie 9:00, odwiedzamy Pyrgos, gdzie można podziwiać ruiny weneckiego zamku i piękne widoki. Następnie kierujemy się do Emporio, miejscowości o niezwykłej architekturze, której domy pomalowane są w odcieniach żółtego, zielonego i czerwonego, tworząc efekt przypominający mediny muzułmańskich miast. Po dniu pełnym wrażeń czas na relaks na plaży lub przy basenie hotelowym.

Dzień 7 :
Dziś przewidziane jest zwiedzanie słynnego z pocztówek Oia, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki i delektując się kolacją przy zachodzie słońca w restauracji z widokiem na morze.

Dzień 8 :
Po ostatnim śniadaniu na wyspie i chwilach refleksji, czas na wykwaterowanie. Jeśli chcesz jeszcze chwilę pozostać w sielskim zakątku Santorini, możesz zostawić bagaż w hotelu i skorzystać z okolicznych atrakcji. Następnie transfer na lotnisko i wylot z Santorini do Polski.

Program oraz pomysł wyjazdu stworzony we współpracy z Anna Jarząb

Koszt: 2905 zł

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie: 7 nocy w hotelu na Santorini (pokoje dwuosobowe)OPIS
 • Bilet na rejs katamaranem z wyżywieniem
 • Opiekę lidera grupy mówiącego po polsku podczas całego pobytu
 • Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
 • Składkę TFG i TFP
 • VAT, opłatę środowiskową, podatek miejski.

Cena nie zawiera:

 • Biletów lotniczych
 • Wydatków własnych
 • Posiłków poza tymi wymienionymi w programie
 • Innych atrakcji niż te wymienione w programie

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu, lub po rezerwacji miejsca.


 • Wystawiam faktury
 • Minimalna liczba osób, aby impreza turystyczna się odbyła to 8 uczestników.
 • Organizator poinformuje o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń do 15 maja 2024r.
 • Wpłata zaliczki zapewnia rezerwację miejsca w imprezie turystycznej a nie udział
 • Gwarancją uczestnictwa jest podpisanie umowy oraz zapłata całości .
 • Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności programu i jeśli warunki pogodowe nie będą odpowiednie do realizacji planowanego programu.

Po rejestracji uczestnik otrzymuje wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące udziału w imprezie turystycznej.

Zapraszamy na wyjątkowy pobyt na niezwykłej wyspie Santorini, gdzie każdy dzień niesie ze sobą niezapomniane wrażenia i chwile relaksu!


Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:


[email protected]

+48 505 6678 750 

+48 500 199 019

STANDARDOWY FORMULARZ INFORMACYJNY DO UMÓW O UDZIAŁ W IMPREZIE TURYSTYCZNEJ

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Kobiece SANTORINI 4 do 11 czerwca 2024r
już niedostępne -