Baśniowy Stand-up dla najmłodszych. Mateusz Świstak.

location icon
Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3, Poznań
calendar icon
Od 14 lip 12:00 do 14 lip 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na Baśniowy Stand-up dla najmłodszych.

📅 14 lipca (niedziela)

⏰ godz. 12:00

📍 sala Luna, Concordia Design Poznań

Wyobraźnia to kraina absolutnie wszystkiego i wycieczki do tej krainy to absolutna frajda.

Czasem potrzebny jest tylko odpowiedni przewodnik. Takim przewodnikiem mogą być książki, ale może nim też być Mateusz "Gadający" Świstak, który zabierze widzów w świat mało znanych i bardzo nieoczywistych baśni ze wszystkich stron świata. Spotkanie to jazda bez trzymanki, która będzie świetną gimnastyką nie tylko dla mózgu, ale i całego ciała, a dzięki wielowarstwowej narracji coś dla siebie znajdą w nim zarówno dzieci, jak i dorośli.

Mateusz Świstak - opowiadacz, edukator, pisarz i podcaster. Od ponad dekady zawodowo zajmuje się storytellingiem i sztuką opowiadania w najczystszej formie, prowadząc warsztaty dla wszystkich grup wiekowych. Opowiada i uczy opowiadać. Jego główną misją jest wrzucanie uczestników spotkań w świat nieskrępowanej niczym wyobraźni, a narzędziem, którego używa, by osiągnąć ten cel są tradycyjne baśnie i opowieści. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Miastem Poznań i Fundacją VOX Artis.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Prosimy wybrać bilet dla dziecka oraz dla opiekuna. To pomoże nam oszacować liczbę uczestników i przygotować salę, aby wszyscy mogli komfortowo obejrzeć przedstawienie. Baśniowy Stand-up dla najmłodszych. Mateusz Świstak. CONCORDIA DESIGN POZNAŃ

Prosimy wybrać bilet dla dziecka oraz dla opiekuna. To pomoże nam oszacować liczbę uczestników i przygotować salę, aby wszyscy mogli komfortowo obejrzeć przedstawienie.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc