O LinkedIn i social media przy kawie

location icon
Klubokawiarnia NOT CKiS OSKARD Konin Aleje 1 Maja 7a, Konin
calendar icon
Od 24 lis 18:00 do 24 lis 20:00
ticket icon
Od 60,00 zł

Po raz pierwszy w Koninie odbędzie się spotkanie lokalnej społeczności platformy LinkedIn! 

To globalna, oddolna inicjatywa, założona przez Australijkę Annę McAfee w 2017 r. Do dziś #LinkedInLocal aktywnie działa już w ponad 200 krajach świata, w tym kilkunastu polskich miastach.

LinkedIn - międzynarodowy serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. W lutym 2021 r. portal LinkedIn miał 740 milionów użytkowników w 200 krajach.

Celem spotkań jest łączenie zarówno aktywnych użytkowników LinkedIn, jak i tych, którzy dopiero chcą odkryć to narzędzie do rozwoju swojego biznesu. Z tego powodu planujemy moderowany networking, aby każdy chętny mógł poznać innych uczestników wydarzenia (prosimy o zabranie wizytówek!).

Oprócz tego organizator spotkania (Konińska Izba Gospodarcza) przygotował dla uczestników dwie merytoryczne prezentacje wypełnione praktycznymi wskazówkami.

   1. LinkedIn - 5 kroków, aby skutecznie dotrzeć do klientów biznesowych, także za granicą.

Prezentacja Tomasza Maciejewskiego — konsultanta i trenera LinkedIna z firmy ContentWay.co, który podzieli się swoim procesem optymalnego wykorzystania platformy w celu budowy reputacji, wyszukiwania potencjalnych klientów i nawiązywania relacji.

    2. Niewykorzystana siła social media dla biznesu.

Prezentacji Olgi Żaryn — specjalistki od marketingu, trenerki, która pokaże szerszy kontekst i przykłady działań na różnych platformach social media.

Całe wydarzenie poprowadzi Mateusz Kowalewski — prezes Konińskiej Izby Gospodarczej.

O odpowiednią oprawę i catering zadba Kawiarnia NOT w CKiS - Dom Kultury Oskard, Aleje 1 Maja 7a

Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 60,00 zł -