Babskie Sprawy - wietrzenie szaf na Dzień Kobiet

location icon
Atrium Kasztanowa Powstańców Wielkopolskich, Piła
calendar icon
Od 9 mar 11:00 do 9 mar 16:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Babskie Sprawy to akcja, podczas której spieniężysz swoją szafę i pozbędziesz się odzieży, która niepotrzebnie zajmuje Ci w niej miejsce. A ta edycja będzie wyjątkową, bo z ok. Dnia Kobiet przygotowaliśmy szereg atrakcji: bezpłatne porady dietetyczne wraz z pomiarem u składu ciała (Poradnia dietetyczna Joanna Bojarczyk), wizaż oraz doradztwo w zakresie doboru kolorów pomadek, róży czy podkładów (Akademia Makijażu Profesjonalnego i Stylizacji Glam Up), brafitting (ESTOTIQ) i bezpłatne zabiegi na dłonie (Mary Kay).

Każda nasza akcja to świetna okazja do obkupienia się w fajne ciuchy za przysłowiowe grosze i poznania innych fajnych babek z okolicy. Impreza w duchu ekologii, kobiecej energii - nadamy drugie życie zalegającym w szafach ubraniom!

Udział w akcji jest bezpłatny. Rezerwacja dotyczy rezerwacji 1 miejsca o powierzchni 1,5 na/1m.

Uwaga! Pierwszym dwudziestu osobom użyczymy bezpłatnie stojaka na ubrania. Ilość stojaków jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Aby dokonać jego rezerwacji, należy jak najszybciej nas o tym poinformować - mailowo pod adresem: [email protected]

Informacje organizacyjne: aby rozstawić swoje stoisko, należy przybyć na miejsce akcji, czyli do CH Atrium Kasztanowa między godz. 9.30, a 10.30 O godz. 11.00 wszystkie stoiska muszą być w pełni gotowe na sprzedaż. Po zakończeniu akcji, a więc o godz. 16.00 prosimy o zwrot wypożyczonych stojaków na ubrania. Na demontaż swojego stoiska masz ok. pół godziny.

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia.

Masz więcej pytań? Dzwoń pod numer: 609 761 624

Regulamin Akcji "Babskie Sprawy na Dzień Kobiet"

1. Organizatorem wydarzenia pt.: "Babskie Sprawy na Dzień Kobiet" jest CH Atrium Kasztanowa. Organizator zlecił realizację akcji firmie Comida Consulting Przemysław Lebioda

2. Data i miejsce wydarzenia: 9 marca 2024 (sobota) w godzinach 11-16, CH Atrium Kasztanowa przy al. Powstańców Wielkopolskich 99 w Pile.

3. Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

4. Osoby biorące udział w wydarzeniu (Uczestnicy) zobowiązane są zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych Uczestników, a w szczególności przestrzegać postanowień niniejszego Regulaminu.

5. Służby porządkowe CH Atrium Kasztanowa są uprawnione do odmowy wstępu na wydarzenie lub usunięcia z terenu wydarzenia osoby będącej pod wpływem alkoholu lub osoby, której zachowanie stwarza zagrożenie dla innych Uczestników oraz osoby, która nie podporządkowuje się nakazom regulaminu.

6. Dzieci mogą uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką dorosłych.

7. Uczestnictwo w wydarzeniu dla osób w Wystawiających się jak i Odwiedzających, w tym CH Atrium Kasztanowa jest bezpłatne.

8. Aby zostać Wystawcą należy dokonać rezerwacji powierzchni wystawienniczej na stronie https://app.evenea.pl/event/884339-2kopia1kopia2kopia1/ następnie pobrać bilet i zachować go w wersji elektronicznej lub drukowanej.

9. Bilet należy okazać osobom reprezentującym Organizatora akcji po przybyciu na miejsce akcji.

10. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w akcji jako Wystawca, należy poinformować o tym Organizatora pod adresem e-mail: [email protected]..

11. Każdemu Wystawcy przysługuje co najmniej 1 miejsce o wymiarach 1,5 x 1 m (jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 miejsca), w wyznaczonej przestrzeni na pasażu CH Atrium Kasztanowa w okolicy sklepu 50 style.

12. W przypadku chęci wypożyczenia stojaka na ubrania (szerokość 150 cm) należy taką chęć zgłosić mailowo na adres mailowy: [email protected].

13. Liczba stojaków jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia, a o zakwalifikowaniu się na możliwość wypożyczenia stojaka poinformujemy mailowo.

14. Wypożyczone stojaki należy zwrócić Organizatorowi wydarzenia po jego zakończeniu.

15. Liczba miejsc dla Wystawców jest ograniczona. W przypadku wyczerpania puli wolnych biletów w systemie Evenea, można zgłosić się na listę rezerwową do Partnera wydarzenia pod adresem [email protected].

16. Rozstawianie swojego stoiska będzie możliwe od godz. 9.30 do 10.30.

17. Stoiska muszą być gotowe do funkcjonowania do godz.11.00.

18. Odzież, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na wydarzenie muszą być czyste i w dobrym stanie.

19. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas wydarzenia rzeczy.

20. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

21. Podczas wydarzenia nie można prowadzić jakichkolwiek działań komercyjnych, akwizycyjnych, reklamowych, promocyjnych, a także agitacyjnych oraz zbiórek pieniężnych nieuzgodnionych z Organizatorem, jak również działań niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa.

22. Za wszelkie powstałe w wyniku działań Uczestniczki/ Uczestnika zniszczenia odpowiada sam Uczestnik/Uczestniczka.

23. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie wydarzenia.

24. Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone Organizatorowi akcji lub innym Uczestnikom.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Jedna rezerwacja to jedno miejsce o wymiarach 1,5 x 1 m, w wyznaczonej przestrzeni na pasażu centrum handlowego Atrium Kasztanowa
Rozstawianie stoisk w godzinach od 9.30-10.30.
W przypadku chęci wypożyczenia stojaka na ubrania (szerokość 150 cm) należy taką chęć zgłosić mailowo na adres mailowy: [email protected].
Babskie sprawy

Jedna rezerwacja to jedno miejsce o wymiarach 1,5 x 1 m, w wyznaczonej przestrzeni na pasażu centrum handlowego Atrium Kasztanowa
Rozstawianie stoisk w godzinach od 9.30-10.30.
W przypadku chęci wypożyczenia stojaka na ubrania (szerokość 150 cm) należy taką chęć zgłosić mailowo na adres mailowy: [email protected].

8 Marca 2024, 21:00