Konferencja Bliżej Natury w Tarnowie

location icon
Alegoria Plac Kaziemierza Wielkiego 5, Tarnów
calendar icon
Od 18 kwi 18:00 do 18 kwi 21:00
ticket icon
Od 29,00 zł

Pewnie wiesz jak to jest, kiedy szukasz naturalnych rozwiązań dla swojego zdrowia i swoich bliskich a wokół jest mnóstwo informacji, które przeczą jedne drugim. Być może masz już tego dość i chcesz uporządkować wiedzę o tym, czego używać, a czego nie, żeby wspierać zdrowie rodziny i unikać tego, co im szkodzi.
Olejki eteryczne to obecnie najgorętszy trend w naturalnej ochronie zdrowia. Może już miałaś okazję je stosować? A może jeszcze nigdy się nie odważyłaś, bo nie wiesz jak? Dlatego dla wszystkich osób, które chcą "przestawić" swój dom na naturalne tory, organizujemy w wielu miastach wydarzenie #naturalnarewolucja
Czego możesz się spodziewać? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wprowadzimy Cię w świat olejków eterycznych, które mogą zastąpić wiele substancji używanych dotąd w domu. Pokażemy jak zrewolucjonizować domową apteczkę, jak zacząć dbać o dom bez chemicznych i szkodliwych środków.Znajdziesz to wszystko w olejkach:-)
Opowiemy o rozwiązaniu, którego prostota i skuteczność Cię zaskoczą.Na spotkaniu dowiesz się:- jak wybierać czyste i dobre jakościowo olejki eteryczne- jak bezpiecznie ich używać- do czego możesz je zastosować w domowej apteczce, sprzątaniu, kosmetykach- gdzie jeszcze znajdziesz olejki eteryczne: środki czystości, kosmetyki, suplementy, żywność.Miliony osób na świecie, stosuje te proste, naturalne środki dla zdrowia i wzmocnienia siebie i rodziny

SESJA PIERWSZA: w godz. 18:00-19:30 odbędą się wykłady na temat olejków eterycznych, ich pochodzenia, sposobu pozyskiwania i stosowania. Skupimy się na olejkach wspierających trawienie, pomagających przy dolegliwościach bólowych oraz olejkach kobiecych. W trakcie spotkania bedzie możliwość osobistej konsultacji, powąchania olejków oraz wypróbowanie kojącego działania olejków eterycznych dzieki masażowi dłoni techniką Aromatouch. Nasza edukacja daje rodzinom naturalną MOC do uzyskania zdrowego otoczenia, lepszego samopoczucia i poczucia mocy naturalnej ochrony pochodzącej w 100% z natury.

SESJA DRUGA: w godz. 19.30 do 20.00 jest otwarta dla wszystkich, którzy chcą poznać filozofię i misję doTERRA i zaprząc olejki do pracy.
Podczas tej sesji dowiesz się, jak dzieląc się olejkami, możesz zacząć edukować innych jako Wellness Advocate i zacząć zarabiać. Pokażemy jak można wpleść pracę z olejkami w istniejący biznes lub jak zacząć pracę od początku. Będzie także sesja pytań i odpowiedzi. Opowiemy, jak ta branża rozwija się na świecie, w Europie oraz w Polsce. Po zakończeniu tej części odbędzie się losowanie niespodzianek olejków eterycznych klasy terapeutycznej.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet early birds
16 Kwietnia 2024, 23:58 29,00 zł
  Bilet
Jeszcze niedostępne
od 17 Kwietnia 2024, 00:01 (środa)
40,00 zł -