Moc networkingu, czyli sztuka budowania relacji na eventach biznesowych!

location icon
UrsynLab al. KEN 60 (budynek Multikina), Warszawa
calendar icon
Od 27 mar 17:00 do 27 mar 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Networking biznesowy to budowanie sieci kontaktów, które pomagają wymianie informacji, pozyskaniu rekomendacji oraz wspieraniu się nawzajem w rozwoju biznesów. Budowanie sieci kontaktów biznesowych to długoterminowa inwestycja, która sprzyja m.in.: poznaniu nowych partnerów biznesowych i klientów. Wydarzenie odbędzie się w UrsynLab - Przedsiębiorczy Ursynów, lokalu położonym przy wejściu do Multikina (al. Komisji Edukacji Narodowej 60).


O prowadzącym spotkanie:

Grzegorz Turniak

Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK, PK. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven - poprowadził ponad 2000 sesji networkingowych dla przeszło 200.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska.

Obecnie jest partnerem spółki szkoleniowo-doradczej GrupaYak.

Został wybrany jednym z "10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin 2018, 2019 o 2020". Prowadzi z zespołem programy rozwojowe:

#SocialSelling, #FirmaNaLinkedin, #MentorCEOin, #RzecznictwoPracowników.

Niektórzy klienci programów #EmployeeAdvocacy: KGHM, Gaz System, Winkhaus, Habasit, Poldent, Inter-metal, OknoPlus, Igepa, Symetricus, Fixit, CFI World, Seris Konsalnet, ZPAS,CHROMA, ESKOM, FRAKIN, IWEALTH,

KONSALNET, ORBICO, RACONTROL, Sanators, UNITED PARTNERS, WIEDZA I PRAKTYKA.


Poprzednio: Prezes Akademia Rekomendacji, BNI Polska, Jobpilot Polska; HR Sector Sales Manager - SAP Polska; Managing Director - Neumann Management Institute; Dyrektor Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio). Nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College). Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). Członek założyciel PSZK w 1994, a a latach 2003-2004 członek Zarządu PSZK. Założyciel i od 2006 Prezes, do 2019 członek Zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Jest autorem książki "Nigdy nie stój sam" i współautorem: "Alchemia Kariery" ( z J. Santorskim), "Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują" ( z R.Wendtem), "Praktyczny poradnik networkingu" (z W. Antosiewiczem), "Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm" ( z K.Rumianowskim ), "Nigdy nie stój sama " ( z Agatą Dynoch )

Klauzula RODO:

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych (bip.warszawa.pl)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc