Cyfrowa transformacja jako podstawa wzrostu konkurencyjności firm we współczesnym świecie

location icon
DNV Business Assurance Poland Łużycka 6e, Gdynia
calendar icon
Od 23 kwi 17:30 do 23 kwi 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Cyfrowa transformacja jako podstawa wzrostu konkurencyjności firm we współczesnym świecie

Serdecznie zapraszamy na najbliższe, otwarte spotkanie Fundacji Rozwoju Interim Managementu pt. "Cyfrowa transformacja jako podstawa wzrostu konkurencyjności firm we współczesnym świecie".

Słowo "cyfrowa transformacja" odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Sporo organizacji weszło na ścieżkę mniej lub bardziej udanej digitalizacji. Wiele projektów zostało niestety źle przeprowadzonych. Wiele zakończyło się sukcesem o których pisały media. Gdzie były popełnione błędy, których można było uniknąć? Jaki jest powód, że jedne projekty kończą się sukcesem a inne porażką?

Doskonale wiemy, że w dzisiejszym świecie bez cyfryzacji nie ma konkurencyjnego biznesu. Dotyczy to wszelkich obszarów zarządzania organizacją oraz wszystkich branż. Jak sprawić, że nasze biznesy staną się bardziej konkurencyjne? Na te i wiele innych pytań odpowie podczas najbliższego spotkania Michał Matejczyk.

Podczas prezentacji "Cyfrowa transformacja jako podstawa wzrostu konkurencyjności firm we współczesnym świecie" Michał skupi się nad takimi zagadnieniami jak:

1. Poprawa konkurencyjności organizacji w kontekście cyfryzacji.

2. Transformacja cyfrowa organizacji.

3. Wykorzystanie Mapy Drogowej Cyfrowej Transformacji - case study.

Poznaj naszego prelegenta:

Michał Matejczyk - Dyrektor ds. Rozwoju i Członek Zarządu w Entra Group. Ekspert z 17-letnim doświadczeniem w obszarze produkcji, utrzymania ruchu, wdrażania projektów WCM w operacjach, zarządzania zmianą. W szczególności specjalizuje się w zakresie zmian systemowych i procesowych w działach operacyjnych firm (produkcja, utrzymanie ruchu, jakość), angażowaniu i motywowaniu pracowników oraz zarządzaniu zmianą w oparciu o koncepcje Produkcji Klasy Światowej (WCM), TPM oraz Lean. Posiada wysokie kompetencje w wypracowywaniu rozwiązań z zakresu zarządzania organizacją z wykorzystaniem wskaźników efektywności.

Doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą, pracując dla kluczowych branż, m.in. przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, ciężkiego, maszynowego, meblowego, chemicznego, wydobywczego.

Harmonogram spotkania:
17.30 - 17.45 - Networking. Przyjdź i porozmawiaj z uczestnikami spotkania. Zapraszamy na dobrą kawę oraz drobny poczęstunek.
17.45 - 19.00 - Prezentacja pt. "Cyfrowa transformacja jako podstawa wzrostu konkurencyjności firm we współczesnym świecie". Prowadzący: Michał Matejczyk.
19.00 - 19.30 - Networking.

Organizator spotkania

Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Interim Managementu. Jesteśmy organizacją, która łączy doświadczonych praktyków biznesu z firmami, które potrzebują dodatkowych zasobów wiedzy, kompetencji i zaangażowania na poziomie eksperckim. Chcesz dowiedzieć się więcej jak działamy? Zapraszamy do kontaktu mailowego: [email protected]Więcej na https://frim.org.pl/

Partnerem wydarzenia jest: DNV

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  zaproszenie
już niedostępne -