Spotkanie networkingowe ZIG

location icon
Port Lotniczy Wrocław ul. Graniczna 190, Wrocław
calendar icon
Od 1 lut 10:00 do 1 lut 10:00

Pierwsze w tym roku spotkanie networkingowe połączone ze zwiedzaniem strefy zastrzeżonej Portu Lotniczego we Wrocławiu. Skorzystaj z możliwości nawiązania kontaktów biznesowych w przyjaznej atmosferze.

Wspólnie twórzmy dolnośląski biznes!

1 lutego 2024

godz. 10:00

Port Lotniczy Wrocław, ul. Graniczna 190, Wrocław

Rozkład lotów:

Prezentacja

Będziesz mieć 60 sekund, aby wystartować z prezentacją swojej firmy. Podziel się z uczestnikami swoją misją, wizją i aspiracjami, tak jakbyś miał przekonać pasażerów do wybrania Twojego lotu. Pamiętaj: w biznesie, podobnie jak w lotnictwie, najważniejszy jest bezpieczny start i lądowanie - czyli początek i zakończenie prezentacji. Bądź klarowny, zwięzły i celny!

Wizytówki

Wizytówki to Twoje biznesowe pasy bezpieczeństwa. Upewnij się, że masz ich pod dostatkiem i są gotowe do szybkiego rozdania. Pamiętaj, że wizytówka to więcej niż tylko papier. Niech każda z nich będzie jak boarding pass dla Twojego nowego kontaktu biznesowego.

Otwartość na nowe znajomości

Podczas tego wydarzenia każdy rozmówca to potencjalny pasażer na Twoim lotniczym rejsie biznesowym. Podejdź do networkingowego zadania z otwartością, jak pilot czarterowego lotu - gotowy na niespodziewane zmiany kursu i nowe, ekscytujące destynacje. Pamiętaj: w biznesie, podobnie jak w lotnictwie, najciekawsze są nieplanowane lądowania!

Uwaga: Warunkiem zwiedzania strefy zastrzeżonej Portu Lotniczego jest podanie przy rejestracji nr PESEL z uwagi na procedury bezpieczeństwa.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy

ul. Wielka 67 | 53-340 Wrocław | NIP: 896 10 01 909
kom: 510 015 810 [email protected] | www.zig.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spotkanie networkingowe ZIG
Wyprzedane Brak wolnych miejsc