Science4Football Conference 2021

location icon
calendar icon
Od 15 lis 10:00 do 16 lis 17:00

Temat wiodący: "Mistrzowski umysł" - Przygotowanie mentalne i trening kognitywny w kształtowaniu mistrzostwa

Czwarta edycja Science4Football to wyjątkowe międzynarodowe wydarzenie, podczas którego promuje się praktyczną i sprawdzoną wiedzę oraz technologie w obszarze sportu. Czołowi eksperci z uznanych klubów piłkarskich oraz innowacyjnych organizacji podzielą się wiedzą, doświadczeniem i omówią trendy przyszłości.

Przygotowanie mentalne, trening kognitywny i analiza gry, zdaniem utytułowanych trenerów i ekspertów, stają się kluczowym elementem w osiąganiu mistrzostwa. Pandemia COVID-19 jeszcze bardziej uwydatniła znaczenie i potrzebę rozwoju potencjału psychologicznego zawodników i sztabu. Science4Football pozwala na intensywne podnoszenie kompetencji w tym obszarze.

Najlepsza okazja do zdobycia wiedzy, poznania funkcjonowania ośrodka Legia Training Center oraz nawiązania nowych kontaktów i partnerstw z uczestnikami wydarzenia. 

Dwa dni intensywnych prelekcji, dyskusji i networkingu szkoleniowców, członków sztabów i pasjonatów prezentujących innowacyjne rozwiązania w sporcie. Autorytety w szkoleniu najlepszych zawodników będą dyskutować o najnowszych osiągnięciach nauki i przyszłych wyzwaniach stojących przed rozwojem szkolenia, i o tym co, i dlaczego będzie dawać przewagę konkurencyjną w przyszłości.


Program obejmuje dwa dni wykładów i zajęć praktycznych

15.11.2021 Strefa Silver - Stadion Legii Warszawa, Warszawa ul. Łazienkowska 3.
16.11.2021 Legia Training Center, Książenice ul. Legionistów 3


Prelegenci

  • Michael McGurn - były trener przygotowania motorycznego m.in. Evertonu FC, Hull City i Akademii Manchesteru United
  • Eric Castien - coach Holenderskiego Związku Piłki Nożnej i założyciel BrainsFirst
  • Nick Littlehales - ekspert regeneracji i trener snu, współpracował z Cristiano Ronaldo i klubami takimi jak Real Madryt , Chelsea czy Manchesteru United
  • Mikołaj Markiewicz - psycholog, trener widzenia, założyciel Instytut Treningu i Terapii Widzenia
  • Michał Dąbski - psycholog, trener mentalny Legii Warszawa
  • Michał Zioło - dyrektor sportowy Akademii BVB im. Łukasza Piszczka, trener metody Life Kinetik
  • Bart Heuvingh - szef Działu Doskanalenia Zawodników w AZ Alkmaar


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zakup biletu obejmuje uczestnictwo w pełnym, dwudniowym programie Konferencji Science4Football (wykład + warsztaty) oraz bilet kategorii II na mecz Polska - Węgry, który odbywa się w dniu 15.11.2021 o godzinie 20.45 na Stadionie Narodowym.

W czasie zakupu należy podać nr PESEL. Bilet na mecz jest imienny i nie podlega zamianie.
Science4Football Pakiet: Konferencja + bilet na mecz Polska-Węgry (Kat. II)

Zakup biletu obejmuje uczestnictwo w pełnym, dwudniowym programie Konferencji Science4Football (wykład + warsztaty) oraz bilet kategorii II na mecz Polska - Węgry, który odbywa się w dniu 15.11.2021 o godzinie 20.45 na Stadionie Narodowym.

W czasie zakupu należy podać nr PESEL. Bilet na mecz jest imienny i nie podlega zamianie.

już niedostępne 499,00 zł -
  Science4Football; Dzień 1 + 2
już niedostępne 399,00 zł -
  Science4Football; Dzień 1
już niedostępne 299,00 zł -
Bilet partnerski na Konferencję Science4Football jest przeznaczony dla pracowników Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa oraz uczestników programu Legia Sport Business Programme i przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej Science4Football; Bilet Partnerski

Bilet partnerski na Konferencję Science4Football jest przeznaczony dla pracowników Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa oraz uczestników programu Legia Sport Business Programme i przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej

już niedostępne bezpłatny -