WEBINAR | Dotacje na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii dla przedsiębiorstw!

location icon
Wydarzenie ONLINE!
calendar icon
Od 11 cze 10:00 do 11 cze 11:00

Beskidzka Izba Gospodarcza wraz z partnerem - firmą Stratego Sp. z o.o., zapraszają przedstawicieli firm członkowskich BIG do udziału w BEZPŁATNYM webinarze, który poświęcony będzie omówieniu możliwości pozyskania dotacji na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii w przedsiębiorstwach działających na obszarze województwa śląskiego. Pod koniec maja ogłoszona zostanie nowa edycja ogólnopolskiego konkursu dotacyjnego Ścieżka SMART na projekty dotyczące innowacji dla przedsiębiorców (zarówno MŚP, jak i dużych firm). Budżet konkursu będzie bardzo wysoki, bo łącznie wyniesie ponad 3 miliardy PLN. O dotacje będą mogły ubiegać się firmy, które planują realizować projekty badawczo-rozwojowe lub inwestycyjne o wartości min. 3 mln PLN. Uczestnicy webinaru dowiedzą się jakie projekty mogą otrzymać wsparcie finansowe oraz poznają szczegóły dotyczące kosztów, które mogą zostać pokryte z dotacji. Otrzymają również praktyczne wskazówki, jak skutecznie aplikować o dofinansowanie z Unii Europejskiej.


Bezpłatny webinar dla przedsiębiorców odbędzie się już 11 czerwca br., o godzinie 10:00.
Przygotowaliśmy dla Państwa 45 minut prezentacji oraz 15 minut na sesję pytań. Webinarium będzie przebiegać według poniższej agendy:

  • Typy projektów możliwych do dofinansowania.
  • Koszty kwalifikowane.
  • Kryteria oceny projektów.
  • Jak przygotować się do ubiegania o dofinansowanie?
  • Sesja pytań i odpowiedzi.


Spotkanie poprowadzi Pani Aleksandra Walendziak - Starszy Konsultant w Stratego Sp. z o.o.
Z branżą funduszy unijnych związana od 2011 roku. Specjalizuje się w projektach badawczo-rozwojowych oraz inwestycyjnych. Przygotowywała projekty min. dla branż IT, lotniczych, petrochemicznych, produkcyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze projektu, począwszy od analizy możliwości otrzymania dofinansowania, przez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, merytoryczne wsparcie podczas realizacji i rozliczenia projektu, jak również udział w kontroli projektów realizowanych w ramach perspektywy finansowej 2007 - 2013 oraz 2014 - 2020.


Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny i możliwy jedynie po dokonaniu rejestracji. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie oraz link umożliwiający udział w webinarze.


Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na wydarzenie
już niedostępne -