"Dlaczego warto inwestować w młodą sztukę?" - panel dyskusyjny prof. Krzysztofa Skarbka

location icon
Sky Tower Powstańców Śl. 95, Wrocław
calendar icon
Od 25 wrz 18:00 do 25 wrz 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Od 24 do 26 września wrocławski Sky Tower stanie się centrum artystyczno-kulturalnym za sprawą organizowanych Wrocławskich Targów Sztuki. Podczas pierwszej edycji tego wydarzenia we Wrocławiu swoją ofertę zaprezentują galerie sztuki i artyści indywidualni.


W ramach tego wydarzenia zapraszamy Państwa serdecznie do uczestnictwa
w wykładzie połączonym z dyskusją pt. "Dlaczego warto inwestować w młodą sztukę?". 
Wykład odbędzie się 25 września 2020 r. o godz. 18:00 w przestrzeniach wrocławskiego Sky Tower (wejście od ul. Gwiaździstej).Wykład poprowadzi prof. Krzysztof Skarbek - wykładowca wrocławskiej ASP zajmujący się przede wszystkim malarstwem sztalugowym i ściennym oraz scenografią teatralną i filmową; autor eksperymentalnych filmów wideo, obiektów, instalacji, multimedialnych przedstawień plastyczno-dźwiękowych, grafik. Jego rozmówcą będzie Piotr Wawrzynów - prywatnie kolekcjoner i miłośnik sztuki, właściciel jednej z wrocławskich galerii sztuki, a zawodowo ekspert w dziedzinie strategii działań marketingowych i sprzedażowych.Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny ilość miejsc jest ograniczona - zapisz się już dziś!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zarezerwuj miejsce na wykład prof. Krzysztofa Skarbka - "Dlaczego warto inwestować w młodą sztukę?" "Dlaczego warto inwestować w młodą sztukę?" - wykład prof. Krzysztofa Skarbka

Zarezerwuj miejsce na wykład prof. Krzysztofa Skarbka - "Dlaczego warto inwestować w młodą sztukę?"

już niedostępne -