Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Przemysł

1st Lean TWI Summit

location icon
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej Janiszewskiego 8, Wrocław
calendar icon
Od 19 cze 8:00 do 19 cze 8:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Dołącz do nas na 1st Lean TWI Summit, organizowanym przez Leantrix! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2024 roku w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, Wrocław.


1st Lean TWI Summit to spotkanie praktyków i ekspertów metod Lean i TWI, a także wszystkich zainteresowanych tematyką doskonalenia procesów produkcyjnych i zarządzania personelem. Podczas dwudniowej konferencji będziesz miał/miała okazję uczestniczyć w inspirujących prezentacjach case study od liderów/liderek branży, skupiających się na praktycznym zastosowaniu metod TWI w kontekście Lean managementu.

Pierwszy dzień konferencji będzie poświęcony prezentacjom, podczas których będziesz mógł/mogła zgłębić różnorodne aspekty Lean i TWI. Drugiego dnia konferencji odbędą się praktyczne warsztaty, które pozwolą Ci w pełni zrozumieć i wdrożyć te metody w Twojej organizacji.

Nie tylko będziesz miał/miała okazję poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, ale także skorzystasz z okazji do budowania wartościowych relacji z liderami/lidkami i praktykami/praktykantkami Lean. Przerwy kawowe i lunch w trakcie konferencji stworzą doskonałą atmosferę do nieformalnych rozmów i networking.

Dołącz do nas na 1st Lean TWI Summit i doświadcz niezrównanej wiedzy, inspirujących prezentacji oraz praktycznych warsztatów, które pozwolą Ci przekształcić Twoje/Twoją środowisko pracy i osiągnąć doskonałość operacyjną.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i stań się częścią tej ekscytującej konferencji!

Pamiętaj, że miejsca są ograniczone, więc nie zwlekaj z rejestracją!
Weź udział w 1st Lean TWI Summit i przekształć Twoje/Twoją podejście do zarządzania operacyjnego!

Do zobaczenia we Wrocławiu! 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet ten uprawnia do uczestnictwa wyłącznie w platformie społecznościowej Discord związanej z 1st Lean TWI Summit. Nie obejmuje on fizycznego uczestnictwa w wydarzeniu ani dostępu do prezentacji case studies czy warsztatów. Dostęp do Platformy Społecznościowej Discord dla 1st Lean TWI Summit

Bilet ten uprawnia do uczestnictwa wyłącznie w platformie społecznościowej Discord związanej z 1st Lean TWI Summit. Nie obejmuje on fizycznego uczestnictwa w wydarzeniu ani dostępu do prezentacji case studies czy warsztatów.

19 Czerwca 2024, 08:00 bezpłatny
Ten bilet uprawnia do uczestnictwa w pierwszym dniu 1st Lean TWI Summit, który odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, w dniu 19 czerwca 2024 roku. Bilet ten obejmuje inspirujące prezentacje case study od liderów branży oraz możliwość uczestnictwa w przerwach kawowych i lunchu. Bilet na 1st Lean TWI Summit - Pierwszy Dzień Konferencji

Ten bilet uprawnia do uczestnictwa w pierwszym dniu 1st Lean TWI Summit, który odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, w dniu 19 czerwca 2024 roku. Bilet ten obejmuje inspirujące prezentacje case study od liderów branży oraz możliwość uczestnictwa w przerwach kawowych i lunchu.

14 Czerwca 2024 1 105,77 zł