Webinar - ŻABKA GENERATIONS CHALLENGE

location icon
calendar icon
Od 29 mar 10:00 do 29 mar 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Webinar - ŻABKA GENERATIONS CHALLENGE

29.03.2023 godz. 10:00 - 11:00


Zapraszamy Cię na webinar, w którym opowiemy o szczegółach projektu Żabka Generations Challenge, realizowanym wspólnie z Grupą Żabka.

Poszukujemy rozwiązań wpływających na dobrostan - zdrowie psychiczne lub fizyczne, dla dzieci, młodzieży oraz seniorów, które łączą pokolenia, w ramach których wykorzystamy wpływ sklepu Żabka i zaangażowanie franczyzobiorcy na lokalne społeczności.


Jeśli:

  • Oferujesz rozwiązania wpływające na zdrowie psychiczne lub fizyczne, dla dzieci, młodzieży oraz seniorów, które łączą pokolenia.
  • Posiadasz rozwiązanie wpływające na dobrostan, które przyczynia się do podejmowania świadomych wyborów każdego dnia
  • Promujesz swym rozwiązaniem aktywny i zdrowy styl życia, dbasz i troszczysz się o relacje ludzkie, zwłaszcza wspierając społeczność lokalną
  • Interesujesz się tematyką startupową a zwłaszcza bliskie są ci rozwiązania: impactowe, międzypokoleniowe, wpływające na dobrostan (well-being) dzieci, młodzieży oraz seniorów, edukacyjne, zrównoważonego rozwoju, jak również wspierających aktywność społeczności lokalnej.

Nie może Cię zabraknąć!


Biorąc udział w spotkaniu dowiesz się:


  • W jaki sposób Grupa Żabka oraz Youth Business Poland współpracują z innowacyjnymi startupami i NGO
  • O Strategii Zaangażowania Społecznego Grupy Żabka i tym, jak wspiera lokalną społeczność w dokonywaniu świadomych wyborów każdego dnia
  • Działaniach CSR oraz tym, jak długoterminowe zaangażowanie w te działania, wpływają na nasze życie
  • O programie Żabka Generation Challenge - szczegółach, możliwościach i etapach działania

Więcej informacji o ŻABKA GENERATIONS CHALLENGE znajdziesz na https://generationschallenge.ybp.org.pl


Na te, oraz na wiele innych pytań, odpowiedzą nasi specjaliści:


Mikołaj Szyc - Grupa Żabka, Innowacje i startupy zna z wielu stron. Najpierw inwestował w startupy w CEE w funduszu BValue Venture Capital. Następnie w Google for Startups, zajmował się analizą globalnych trendów na podstawie wyszukiwań Google oraz wspieraniem startupów w pracy z funduszami. Zbudował od podstaw własny startup wspierający lokalne biznesy w budowaniu i rozszerzaniu oferty dla skupionych wokół nich społeczności. Obecnie w Żabce w ramach Venture Studio zajmuje się tematyką współpracy, akceleracji i inwestycji w innowacje.

Adrian Migoń - Youth Business Poland, Prezes Zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny i menadżer programu mentoringowego Youth Business Poland zrzeszającego ponad 100 mentorów w całej Polsce. Specjalista z przedsiębiorczości, mentoringu i budowania programów rozwojowych dla startupów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami mentoringowymi i akceleracyjnymi dla start-upoów i przedsiębiorców. Podczas ostatnich 12 lat pracy, zrealizował około 15 projektów dla startupów prowadzonych na terenie całej Polski, realizujących łącznie ponad 12 tysięcy godzin szkoleń, mentoringu i coachingu.

Katarzyna Przewęzikowska - Grupa Żabka- Absolwentka wydziału polonistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych "Manager marki" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.Od 20 lat współpracuje z mediami w zakresie public relations, współpracowała m.in. z Allegro, MTP, Google. Współpracowała przy wielu projektach CSR-owych, Employer Brandingowych, marketingowych oraz online. Od 14 lat związana z firmą Żabka Polska, w której odpowiada za obszar komunikacji zewnętrznej, Biuro Prasowe oraz CSR. Dwukrotnie Członkini Rady Programowej MIXX Awards&Conference oraz jurorka prestiżowego konkursu Złote Spinacze, laureatka nagrody "Kobieta Charyzmatyczna 2021".

Spotkanie będzie w formie Fire Chat dlatego uczestnicy będą mogli na żywo komentować i zadawać pytania!

Liczba miejsc jest ograniczona!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet
już niedostępne -