Rozmowa rekrutacyjna - pół żartem, pół serio

location icon
Online Talent Place, Remo
calendar icon
Od 1 kwi 18:00 do 1 kwi 19:45
ticket icon
Od 0,00 zł

Każdy kto miał "przyjemność" przechodzić przez rozmowę rekrutacyjną wie, że zwłaszcza na początku nie jest to sprawa prosta... Nadmiar informacji na ten temat, czy "złotych środków" krążących w sieci często nie ułatwia sprawy. Jak wybrać te rzetelne? Gdzie szukać niezbędnych informacji? Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na przyszłym pracodawcy? Pytanie rodzi kolejne i tak w nieskończoność...


Teraz możesz uniknąć zbędnych nerwów i zaoszczędzić sporo czasu!


ROZMOWA REKRUTACYJNA - PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO


to pierwszy w Polsce tego typu event online dla studentów i absolwentów, przygotowujący na wyzwania czekające na rynku pracy!


Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia, o godz. 18. Podczas godzinnej prelekcji eksperci z firm State Street i Talent Place przedstawią metody, pozwalające skutecznie przygotować się do każdej rozmowy rekrutacyjnej. Opowiedzą też o technikach pozwalających odpowiednio zaprezentować się na rozmowie i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy.


A to wszystko bez wychodzenia z domu! Wydarzenie zostanie przeprowadzone na platformie REMO - odbędzie się w całości online i jest w 100% darmowe!Po prelekcji przewidziane są sesje Q&A, podczas których będzie można porozmawiać z każdym z 10 obecnych na wydarzeniu specjalistów, na co dzień zajmujących się poszukiwaniem talentów. Przy prowadzonych przez siebie "stolikach" poruszą oni tematy takie jak:


 • 24 godziny przed rozmową? - Wyjaśniamy jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zrobić research informacji o pracodawcy.
 • Rekrutacyjny lodołamacz - jak nie utonąć na rozmowie? - Odpowiadamy na pytania dotyczące pierwszego etapu rozmowy, oraz tego jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i przełamać lody.
 • Bądź kandydatem nie do odrzucenia - Porozmawiamy o tym, jak dobrze przedstawić swoje doświadczenie zawodowe, wykształcenie, oraz jak przekonać do siebie rekrutera pokazując motywację do działania.
 • Negocjuj jak sprzedawca - Skupiamy się na negocjacji wynagrodzenia i warunków pracy. Mówimy o tym, jak negocjować i czego unikać, aby uzyskać jak najkorzystniejszą umowę.
 • Talent Place - Face2Face - Opowiadamy o sposobach, w jaki rekruterzy pozyskują kandydatów korzystając z social media.
 • State Street od kuchni - Zainteresowanych pracą w State Street zachęcamy do zadawania pytań pracownikom firmy.
 • Jak napisać dobre CV? - Udzielamy porad dotyczących dobrych praktyk pisania CV.
 • Zmieńmy temat - Twoje pytanie nie pasuje do żadnego tematu? A może po prostu chcesz napić się z nami kawy i porozmawiać o pogodzie? W takim wypadku zapraszamy do tego stolika - zmieńmy temat ;)
 • Gdzie widzisz siebie za 5 lat? - Omawiamy najtrudniejsze i najbardziej podchwytliwe pytania rekruterów, z jakimi można się spotkać na rozmowie rekrutacyjnej.


Agenda wydarzenia


Data: 01.04.2020 r.

Godzina rozpoczęcia: 18:00


 1. Powitanie uczestników i oficjalne rozpoczęcie wydarzenia - 15 min
 2. Główna prelekcja prowadzona przez ekspertów z firm State Street i Talent Place - 60 min
 3. Sesje Q&A - "Pogadajmy przy kawie - stoliki tematyczne" - 30 min

Prelegenci:


 • Maciej Winiarski (University Relations Specialist) - z wykształcenia historyk i specjalista do spraw relacji i budowania wizerunku. Związany z firmą State Street Bank od niemal pięciu lat. Od dwóch lat działający w zespole University Relations.


W swojej codziennej pracy realizuje wiele projektów i inicjatyw związanych z kontaktami ze Studentami i Absolwentami. Zawsze chętnie wspierający Kandydatów w podjęciu nowych wyzwań w drodze do samorealizacji. Pasjonat literatury historycznej i gier planszowych.


 • Weronika Kotyza (Recruitment Coordinator) - znana również jako Werka Rekruterka, specjalista z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Swoją przygodę z HR rozpoczęła w Talent Place, gdzie zdobywała doświadczenie zarządzając zespołem zdalnych rekruterów. Dziś prowadzi projekty rekrutacyjne dla klientów z branży bankowości.


Jej największą pasją jest praca z ludźmi i pomoc kandydatom w znalezieniu wymarzonego miejsca pracy. W ostatnim czasie stworzyła kurs "Let's do interview!", skierowany do wszystkich osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Po pracy uwielbia chodzić na długie spacery wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem.


Nie daj się wyprzedzić innymi i zapisz się już dzisiaj! Ilość miejsc ograniczona!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dostęp do wydarzenia
Wyprzedane Brak wolnych miejsc