POSITIVE WOMAN DAY w Krakowie

location icon
1891 GARNI HOTEL Podbrzezie 4, Kraków
calendar icon
Od 8 mar 17:00 do 8 mar 21:00
ticket icon
Od 169,00 zł

Dodaj opis wydarzenia

Kochane Kobiety!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie "Positive Woman Day", które odbędzie się 8 marca z okazji Dnia Kobiet. To niezwykła okazja do podkreślenia siły i jedności wśród nas!

Fundacja Embrace w kooperacji z Akademią Pozytywnych Kobiet, w tym szczególnym dniu zaprosiła wyjątkowe osoby, które zainspirują, dostarczą wiedzy i pozytywnej energii.

Czekają na Was wybitni rozmówcy i prelegenci, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i inspiracjami:

Dominika Żak @dominikazak - wieloletnia prezeska i założycielka marki DeeZee, autorka kursów i ebooków na temat mediów społecznościowych, mentorka, pomaga w budowaniu marki osobistej w Internecie.
Alina Adamowicz @alka_positive - psycholożka, specjlaistka psychotraumatologii i neuropsychologii. Założycielka Akademii Pozytywnych Kobiet. Autorka bestsellerowych poradników min.: "Jak uciszyć wewętrznego krytka i uwierzyć w siebie", "Superzwiązek. Jak stworzyć dobry i trwały związek".Kama Giza @kamagiza - aktorka, mówczyni, neurohakerka świadomości, coach energii i pewności siebie. Kreatorka wizerunku. Ambasadorka Akademii Pozytywnych Kobiet. Magdalena Ciszewska @fundacja_embrace - prezeska fundacji Embrace, matka dwójki dzieci, żona, kobieta o wielkim sercu, działaczka charytatywna, członkini Rady Konsorcjum Filantropijnego. Marta Basta-Łysoń @scm_estetic - prezeska SCM Clinic (Prywatnego Szpitala Specjalistycznego w Krakowie) oraz współwłaścicelka SCM Estetic (Centrum Medyczne Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii). Pasjonatka wspinaczki wysokogórskiej, sportów ekstremalnych, żona, matka dwóch synów.


Ponadto będziecie miały okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej doświadczonych specjalistów z SCM ESTETIC: Dr N. Med. Joanna Sułowicz specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej. Jako szkoleniowiec firmy Galderma, dzieli się swoją wiedzą z początkującymi lekarzami. W świecie medycyny estetycznej znana jako Doktor od trudnych przypadków, a jej główną dewizą jest - naturalne piekno. Jagoda Ciepielowska mgr kosmetologii.

Nie zabraknie także artystycznych inspiracji od gościa specjalnego tego Eventu - malarza Szymona Chwalisza, który podkreśla, że jego ogromną inspiracją są kobiety, ich moc i siła płynąca z wnętrza. Szymon od kilkunastu lat pracuje w technice klasycznej olejnej, tworząc refleksyjne i surrealistyczne obrazy. Znany jest również z działalności charytatywnej. Najbardziej znanymi dziełami malarza w technice aerografu do dziś są "Woodstockowe Gitary", na których maluje portrety gości PolandRock Festiwalu. Gitary te co roku biją rekordowe sumy podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Razem możemy sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem dla wszystkich kobiet, dlatego część środków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na pomoc samotnym matkom i kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Fundacja Embrace, która udziela wsparcia materialnego i mentalnego osobom, które najbardziej tego potrzebują. Celem fundacji jest poprawa warunków życiowych samotnych mam, zapewnienia im wsparcia, dostępu do kursów i poszerzenia ścieżki samorozwoju a co za tym idzie świadomość i ochrona zdrowia fizycznego i psychicznego ich dzieci - bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Bądźmy razem tego dnia, aby wspólnie podkreślić siłę, jedność i piękno kobiecości. Wesprzyjmy siebie nawzajem i sprawmy, że "Positive Woman Day" stanie się niezapomnianym doświadczeniem.

Do zobaczenia 8 marca!Agenda Positive Woman Day

Data: 8 marca, 2024 Godz. 18.00- 21.00

Miejsce: 1891 GARNI HOTEL, Kraków, ul. Podbrzezie 4


• 17.30  rejestracja gości

• 18.00  rozpoczęcie wieczoru przez prezeskę Fundacji Embrace Magdalenę Ciszewską 

• 18.15 - 18. 45  wystąpienie Dominiki Żak, która opowie jak rozkręciła jeden z pierwszych internetowych biznesów w Polsce

• 18.45 - 19. 10  energetyczne wystąpienie Kamy Giza "Nie ma zmian bez zmian, masz to na co się godzisz"

• 19.10- 19. 35 inspirujące wystąpienie Alki "Twoje słowa mają moc. Wybierz siebie"

• 19.35 - 19.50  rozmowa z gościem specjalnym malarzem Szymonem Chwaliszem

• 19.50 - 20.30  panel dyskusyjny "Sukces i siła kobiet", w którym wystąpią Dominika Żak, Alka Adamowicz, Marta Basta-Łysoń i Magdalena Ciszewska

• 20. 30  wystąpienie niezwykłej młodej wokalistki Marleny Kowalskiej "Marli"

• 21.00  zakończenie i wspólne zdjęcie

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  POSITIVE WOMAN - KRAKÓW
8 Marca 2024, 21:00 169,00 zł