PL MVA VI: JAROSŁAW SZODA - Teledyski ery analogowej

location icon
Akademickie Centrum Designu Księży Młyn 13-15, łódź
calendar icon
Od 9 gru 15:30 do 9 gru 17:30
ticket icon
Od 0,00 zł

PL Music Video Awards to nie tylko genialne statuetki, wszechwieczny prestiż i gale nie z tego świata! To także warsztaty, masterclassy i spotkania z artystami: od nas dla was! Wstęp na WSZYSTKIE wydarzenia jest bezpłatny!

http://jarekszoda.com/

Reżyserował klipy dla Republiki, Kayah, Justyny Steczkowskiej, Edyty Bartosiewicz, Kasi Kowalskiej, Urszuli, Wilków i Anity Lipnickiej. Podczas spotkania opowie m.in.o współpracy z artystami, procesie tworzenia i produkcji klipów w latach 90. Wykłady Jarka to wybuchowa i inspirująca mieszanka, fachowej wiedzy operatorskiej, wspomnień minionej epoki i odsłaniania kulisów polskiego szołbizu lat 90 tych. Nie przegapcie tego!

Jarosław Szoda - operator, producent, reżyser i scenarzysta filmów fabularnych, dokumentalnych, promocyjnych, reklam, teledysków, programów TV, prezentacji i pawilonów wystawowych. Autor światła i zdjęć do fabuł, seriali, przedstawień teatralnych, koncertów czy prezentacji. Wykładowca PWSFTviT w Łodzi, członek Zarządu Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych PSC oraz polski koordynator europejskiego programu produkcji filmowych EAVE.

Organizatorem festiwalu PL Music Video Awards jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Plaster". Partner główny to Łódzkie Centrum Wydarzeń. Partner miejsca - Monopolis. Partnerzy wydarzenia: ŁOWCY, ZAiKS, Niebostan, Akademickie Centrum Designu, Film Produkcja, Przestrzeń, Mitsubishi Motors Polska, PURO Łódź, Mediateka MeMo. Festiwal realizowany jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -