Szkolenie "Zabierz komunikację na wakacje",

location icon
calendar icon
Od 6 cze 18:00 do 6 cze 20:00

Szanowni Państwo,

Grupa ds. Chorób Rzadkich zaprasza na szkolenie "Zabierz komunikację na wakacje", które odbędzie się 06.06.2024 w godzinach 18:00-19:30 w formie online. Skuteczna komunikacja to klucz do sukcesów zarówno życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

W trakcie szkolenia trenerka przedstawi metody skutecznego porozumiewania się, sposoby unikania błędów komunikacyjnych i techniki ułatwiające komunikację w sytuacjach trudnych. Katarzyna Książkiewicz - Certyfikowana Trenerka Skutecznej Komunikacji, posiadająca specjalizację w metodologii DISC D3. Wspiera liderów oraz pracowników z różnych sektorów poprzez szkolenia i konsultacje angażując się w ich rozwój osobisty. Z bogatym 16-letnim doświadczeniem zawodowym, pełni obecnie funkcję Wiceprezesa Zarządu w renomowanej hurtowni medycznej, P.H. Lines Sp. z o.o. 

Agenda: Komunikacja - kto decyduje czy jest zrozumiała? Narzędzia skutecznej komunikacji Komunikat asertywny - kiedy i po co go stosować? Komunikat asertywny w 3 krokach. Czynniki wpływające na naszą osobowość. Rozwój modelu DISC Opis stylów osobowości. Jak rozmawiać z osobą o konkretnym stylu komunikacji. 

Szkolenie bezpłatne dla członków GCPpl z opłaconymi składkami, ODPŁATNE dla osób spoza Stowarzyszenia - opłata 60zł. Możliwość rejestracji do 04.06.2024. 

Wydarzenie odbędzie się online. Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia. 

Kontakt: [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilety dla członków Stowarzyszenia
już niedostępne bezpłatny -
  Bilety dla osób spoza Stowarzyszenia
już niedostępne 60,00 zł -