Miasto w odległej galaktyce

location icon
Zajezdnia trolejbusowa / Park Centralny Park Centralny, Olsztyn
calendar icon
Od 21 cze 9:00 do 23 cze 22:00
ticket icon
Od 0,00 zł

May the Fourth be with you!

Dawno temu, w odległej galaktyce było Miasto. Nie największe, ale znaczenia wielkość nie ma. Kilka miesięcy po upadku Imperium, a dokładnie 10 czerwca, rozpocznie się w nim wydarzenie, jakiego Miasto dotąd nie widziało.Nie wierzysz?
Uważam twój brak wiary za niepokojący!

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyprawę do uniwersum Star Wars! W mniej niż dwanaście parseków pokonasz trasę do ulicy Knosały, przy której Moc stanie się Twoim sprzymierzeńcem. A potężnym sprzymierzeńcem ona jest!W towarzystwie Rebel Legion Eagle Base, Polskiej Społeczności Mandalorian Manda'Yaim i Polish Garrison 501st Legion poznasz prawdy życiowe związane ze szkoleniem Jedi i Sith. Pomiędzy eksponatami wystawy YAVIN, w rozmowach z Karolem Wójcickim ze "Z głową w gwiazdach", na sesjach RPG i LARP czy podczas warsztatów budowy baby droids dowiesz się, czym jest dobro - i czym jest ciemna strona mocy.A nigdy nie lekceważ potęgi ciemnej strony mocy!

Podobno Ludzie Pustyni otworzą wystawę YAVIN już 10 czerwca. Będzie można ją oglądać do 23 czerwca.Miasto w odległej galaktyce otworzy swe wrota w dniach 21-23 czerwca.
Przyjdź. Albo nie przyjdź. Nie ma próbowania.

Szczegółowy program wkrótce:https://mok.olsztyn.pl/wydarzenia/?date=2024-06-01


Moc będzie z Tobą. Zawsze.


Miasto w odległej galaktyce
10 czerwca (poniedziałek)
21-23 czerwca (piątek-niedziela)
Zajezdnia trolejbusowa / Park Centralny
Wstęp wolny

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wstęp wolny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc