W miejskiej dżungli. Na tropie (nie tylko) dzikich zwierząt

location icon
Rynek, pomnik Aleksandra Fredry Wrocław
calendar icon
Od 3 sie 11:00 do 3 sie 12:30

Zapraszamy dzieci z opiekunami na wycieczkę pt. "W miejskiej dżungli. Na tropie (nie tylko) dzikich zwierząt" (dla dzieci w wieku 7-12 lat)

Podczas spaceru będziemy chodzić kocimi ścieżkami, poszukamy nosorożca ukrytego w miejskiej dżungli. Sprawdzimy, gdzie na wrocławskim ratuszu ukryły się małpy, jeleń, sarny i psy myśliwskie. Pogłaszczemy misia na szczęście. Dowiemy się, jak bocian "odpłacił lisowi pięknym za nadobne". Przypomnimy sobie bajki komediopisarza, którego pomnik stoi naprzeciw wejścia do ratusza. Sprawdzimy, na której kamienicy znajdują się gryfy i spróbujemy rozwiązać zagadkę Sfinksa. Odwiedzimy również zwierzaki na Jatkach.

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi i dziadków z wnukami na wakacyjne wycieczki rodzinne organizowane i prowadzone przez przewodników ze Stowarzyszenia Podróżników TUiTAM. Wycieczki skierowane są zarówno do mieszkańców Wrocławia jak i turystów odwiedzających nasze miasto. Odbywają się przez całe wakacje w piątki o godz.18.00, w soboty i niedziele o godz. 11.00. Na wycieczki obowiązują zapisy, udział jest bezpłatny. Informacje i harmonogram wycieczek na https://www.facebook.com/stowarzyszenieTUiTAM/

Projekt finansowany przez Wydział Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.

Oficjalny serwis turystyczny Wrocławia: visitwroclaw.eu


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny - wycieczka rodzinna. Należy pobrać bilety dla wszystkich uczestników wycieczki (dzieci i dorośli)
3 Sierpnia 2024, 12:30