Bezpłatne konsultacje z ekspertami z 𝐊𝐨𝐚𝐥𝐚 𝐌𝐚𝐫𝐤𝐞𝐭𝐢𝐧𝐠

location icon
KWADRAT- Podkarpacka Przestrzeń Kreatywna Juliusza Słowackiego 24, Rzeszów
calendar icon
Od 21 wrz 10:00 do 21 wrz 13:00

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z ekspertami z 𝐊𝐨𝐚𝐥𝐚 𝐌𝐚𝐫𝐤𝐞𝐭𝐢𝐧𝐠.


➡ Prowadzisz firmę lub masz nowy produkt, który chciałbyś wypromować w internecie?

➡ Nie widzisz efektów swoich działań w mediach społecznościowych?

➡ Potrzebujesz wskazówki jak zoptymalizować swoją stronę internetową?

➡ Chcesz być bardziej widoczny w Google?Jeśli tak, to nasze konsultacje są właśnie dla Ciebie.


Koala Marketing: 

Nie robimy marketingu dla samej idei, robimy go po to, żebyś mógł zwiększyć swoją sprzedaż. 

Wiemy, jak wykorzystać potencjał narzędzi Facebook Ads i Google Ads. Opowiemy także historię Twojej firmy, bo codziennie zajmujemy się prowadzeniem profili społecznościowych i działaniami content marketingowymi.

A to tylko początek… Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, dlatego prowadzimy szkolenia i doradzamy naszym Klientom.Jeśli chciałbyś wspólnie z nami spojrzeć na swój biznes, zapisz się już dziś!

#TeamKoala 🐨


Marcin Ziobro - pasjonat i ekspert social media. Swoje doświadczenie zdobył współpracując z Polskim Radiem, a następnie z jedną z rzeszowskich agencji PublicRelations. Przez kilku lat związany z firmą New Balance, dla której prowadził działania promocyjne w mediach społecznościowych w zakresie content marketingu, realizując przy tym globalne i krajowe założenia marketingowe. Przeprowadził kilkaset kampanii reklamowych w mediach społecznościowych m.in dla jednej z największych polskich firm farmaceutycznych w Polsce - Olimp Labs Polska.


Damian Nowak - trener marketingu, doradca i lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Swoje doświadczenia zdobywał w lokalnych rozgłośniach radiowych i prasie, a także jako kierownik działu marketingu w agencji eventowo-marketingowej. Przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji. Na co dzień dzieli się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego i nowych technologii do rozwoju przedsiębiorstw.


Ogrodnik Grzegorz - programista i wdrożeniowiec serwisów internetowych działający wbranży e-commerce z kilkuletnim doświadczeniem. W swojej karierze zrealizował kilkadziesiąt projektów dla klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Współpracował m. in.FFiL Śnieżka, Bielenda Kosmetyki Naturalne, Magnat Farby, Helion S.A., Cerrad, Vidaron. Doświadczenie zdobyte w pracy wykorzystuje pomagając przedsiębiorstwom zaistnieć w Internecie oraz w zwiększeniu sprzedaży produktów.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  KOALA Marketing
Wyprzedane Brak wolnych miejsc