Warsztat malowania akwareli z Vasilem Trandafirem

location icon
ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury Pasaż Stefana Wiecheckiego "Wiecha" 4, Warszawa
calendar icon
Od 14 paź 14:00 do 14 paź 14:00
ticket icon
Od 0,00 zł

W ramach wystawy Koła Plener OW SARP "Architekci malują Warszawę" zapraszamy na warsztaty malowania akwareli prowadzone przez Vasile'a Trandafira.

Vasile Trandafir urodził się w Rumunii w 1959 roku. W Warszawie mieszka od 2011 roku. W Polsce odkrył swoją pasję i zaczął malować wykorzystując techniki akwarelowe. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych, między innymi w Tiranie, Konstancy, Bukareszcie, Pruszkowie, St. Marie de Campan, Bratysławie. Uczestniczył też w corocznych wystawach objazdowych SAP Polska.

Artysta należy do Stowarzyszenia Akwarelistow Polskich SAP, a od 2019 roku również do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków.

W 2019 roku odbyła się jego pierwsza indywidualna wystawa w Rumunii. W 2022 roku kolejne wystawy odbyły się w Konstancy, Tulczy, Devy (EM Art Gallery), Warszawie i Piastowie.

Jak mówi sam Vasile: "Proces uczenia się trwa cały czas i zawsze odkrywam i maluję coś nowego." Macie wyjątkową okazję doświadczyć magii techniki akwarelowej na żywo, w której kontrola i przypadek współtworzą niepowtarzalne dzieło sztuki. Będziecie mogli podpatrzeć tajniki mistrza, zadać pytania i równolegle z nim stworzyć własne obrazy.

  • Wydarzenie dla osób powyżej 12. roku życia.
  • Uczestnictwo w wydarzeniu wymaga zapisu.
  • Prosimy o przyniesienie własnych farb akwarelowych oraz pędzli (papier akwarelowy dostarczy organizator).

Organizator: Koło Plener OW SARP

Identyfikacja wizualna: Barbara Obrębska- Mikler, Barbara Szyszko

Partnerzy medialni : waw4free , Art Imperium

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat malowania akwareli z Vasilem Trandafirem
już niedostępne -