Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

Czy stres może być pomocny? Warsztaty radzenia sobie ze stresem Warsztat przeznaczony dla młodzieży licealnej.

location icon
Księgarnia Smak Słowa Bohaterów Monte Cassino 6a, Sopot
calendar icon
Od 7 paź 11:00 do 7 paź 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Czy stres może być pomocny? Warsztaty radzenia sobie ze stresem

Warsztat przeznaczony dla młodzieży licealnej

Czy stres może być naszym sprzymierzeńcem? W jakich sytuacjach może nam się przydać? W jaki sposób radzić sobie z nim w życiu codziennym i jak zadbać o swój dobrostan?

Prowadzenie: Magdalena Dietrich (Uniwersytet SWPS Sopot)

Miejsce: Księgarnia Smak Słowa

Liczba osób: 25

Magdalena Dietrich
Psycholożka, psychoterapeutka, trenerka. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS, Studium Terapii Uzależnień, czteroletnią szkołę psychoterapii oraz dodatkowe kursy przygotowujące do pracy terapeutycznej i szkoleniowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z ośrodkami terapii uzależnień, świetlicami socjoterapeutycznymi, Strefą Młodzieży Uniwersytetu SWPS, szkołami, organizacjami pozarządowymi pracującymi z młodzieżą, ośrodkami interwencji kryzysowej, Stowarzyszeniem Lambda Warszawa, Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy.

Tworzy programy treningów, warsztatów i szkoleń z zakresu umiejętności miękkich (takich jak komunikacja, asertywność, współpraca w grupie, radzenie sobie ze stresem) oraz profilaktyki uzależnień, przemocy i dyskryminacji. Zaangażowana w działania Stowarzyszenia Mierz Wysoko, prowadziła zajęcia dla grupy dzieci przebywających na ulicach jednej z warszawskich dzielnic oraz konsultacje psychologiczne w klubie młodzieżowym. Pracowała także na oddziale dziennym psychiatrycznym w Gdańskim Centrum Zdrowia, gdzie prowadziła psychoterapię grupową oraz psychoterapię rodzin na oddziale młodzieżowym. Jest założycielką Centrum Psychoterapii i Rozwoju Ku Sobie, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną nastolatków i osób dorosłych oraz rodzin. Od 2016 wykładowczyni Uniwersytetu SWPS.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie: "Czy stres może być pomocny? Warsztaty radzenia sobie ze stresem". Warsztat przeznaczony jest dla młodzieży licealnej. Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie: "Czy stres może być pomocny? Warsztaty radzenia sobie ze stresem". Warsztat przeznaczony jest dla młodzieży licealnej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie: "Czy stres może być pomocny? Warsztaty radzenia sobie ze stresem". Warsztat przeznaczony jest dla młodzieży licealnej.

dostępnych: 9

już niedostępne -