"Dom w butelce" spotkanie wokół książki Agnieszki Jucewicz i Magdaleny Kicińskiej, z autorkami rozmawia Ewa Woydyłło-Osiatyńska

location icon
SMAK SLOWA BOHATERÓW MONTE CASSINO, 6A, Sopot
calendar icon
Od 7 paź 18:30 do 7 paź 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

"Dom w butelce" spotkanie wokół książki Agnieszki Jucewicz i Magdaleny Kicińskiej

Prowadzenie: Ewa Woydyłło Osiatyńska

Wszyscy Polacy to jedna wielka alkoholowa rodzina - mówi jeden z bohaterów książki Agnieszki Jucewicz, dziennikarki "Gazety Wyborczej", autorki bestsellerowych książek oraz Magdaleny Kicińskiej, reporterki, poetki i redaktorki naczelnej miesięcznika "Pismo".

"Dom w butelce" to zbiór mocnych, głębokich rozmów z dorosłymi dziećmi alkoholików. Jak wyglądało ich dzieciństwo? W jaki sposób uzależnieni rodzice wpłynęli na ich dorosłość? Kiedy rozmówcy uświadomili sobie obecność alkoholowego spadku w swoim życiu? Czy i jak udało im się od niego uwolnić? Kim są dzisiaj? Autorki wiedzą co mówią - jak same przyznają, książka jest również rozprawą z ich własnym, rodzinnym doświadczeniem.

Magdalena Kicińska - reporterka, redaktorka naczelna "Pisma. Magazynu Opinii", publikowała m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Polityce", "Tygodniku Powszechnym". Agnieszka Jucewicz jest dziennikarką "Wysokich Obcasów" i "Wysokich Obcasów Extra", a także autorką takich bestsellerów jak "Żyj wystarczająco dobrze", "Kochaj wystarczająco dobrze" czy "Wybieraj wystarczająco dobrze". Bardzo prosimy o bezpłatną rejestrację, liczba miejsc ograniczona. 

Cykl spotkań w naszej księgarni dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych".

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  "Dom w butelce" spotkanie wokół książki Agnieszki Jucewicz i Magdaleny Kicińskiej
już niedostępne -