Literatura psychologiczna (poradniki i książki popularnonaukowe) - skąd bierze się jej popularność?

location icon
SMAK SLOWA BOHATERÓW MONTE CASSINO, 6A, Sopot
calendar icon
Od 7 paź 17:00 do 7 paź 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na spotkanie w cyklu Mistrzowie Psychologii w Księgarni Smak Słowa: "Literatura psychologiczna. Skąd bierze się jej popularność, co daje czytelnikowi i czy warto po nią sięgać?

Rozmawiają: Ewa Woydyłło Osiatyńska i Wiesław Łukaszewski 

Rozmowa psycholożki i psychoterapeutki Ewy Woydyłło Osiatyńskiej i psychologa Wiesława Łukaszewskiego, kolejny punkt programu, dotyczyć będzie szeroko pojętej literatury psychologicznej. Rozmówcy zastanowią się nad tym, czy można znaleźć w niej pomoc i pokrzepienie. Podpowiedzą jak wybierać mądrze książki oraz zastanowią się skąd bierze się ogromna popularność poradników psychologicznych. 

Spotkanie odbędzie się w ramach III edycji Festiwalu Książki Psychologicznej, który swą tematyką nawiązuje do kryzysów społecznych i jednostkowych, które dotknęły nas w ciągu ostatniego roku.

Bardzo prosimy o bezpłatną rejestrację, liczba miejsc ograniczona.

Cykl spotkań w naszej księgarni dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych".

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na spotkanie: Literatura psychologiczna (poradniki i książki popularnonaukowe) - skąd bierze się jej popularność?

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc