Aromatouch Warszawa - szkolenie certyfikowane

location icon
Warszawa
calendar icon
Od 14 cze 10:30 do 14 cze 16:30
ticket icon
Od 725,00 zł

Aromatouch to innowacyjna technika stworzona przez dr. Hilla, we współpracy z rehabilitantami, celem osiągnięcia optymalnego wpływu na ciało i psychikę. Opiera się ona na aplikacji olejków eterycznych na plecy i stopy, łącząc moc dotyku z właściwościami aromatycznymi olejków. Ta czterokrokowa procedura wykorzystuje 8 potężnych olejków eterycznych doTERRA, dobranych specjalnie ze względu na ich korzystne właściwości.

Technika AromaTouch została skonstruowana tak, aby można było ją stosować zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych gabinetach rehabilitacyjnych. Kliniczne badania potwierdziły jej skuteczność w redukcji stresu, wspieraniu odporności organizmu oraz zmniejszaniu stanów zapalnych.

Szkolenie z AromaTouch jest dedykowane osobom chcącym nauczyć się tej techniki i stosować ją w domu lub w swoim gabinecie. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa od doTERRA. Aby w pełni skorzystać z zabiegu, zaleca się przygotowanie w postaci zabrania dużego ręcznika kąpielowego, ciepłych skarpetek, długopisu i butelki wody.

Każdy uczestnik otrzymuje także zestaw 8 olejków eterycznych do wykonania zabiegu oraz niezbędne materiały szkoleniowe. Zasada zwrotów jest zgodna z zasadą koncertu rockowego - w razie niemożności udziału, bilet można odsprzedać, a odwołanie szkolenia jest możliwe w przypadku niewystarczającej liczby uczestników.

Szkolenie poprowadzi doświadczona Aneta Jagielińska, diament doTerra, soul coach, refleksolog i certyfikowany trener Aromatouch, zapewniając wysoką jakość przekazu wiedzy i praktyki.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 725,00 zł -