5 kroków do uzdrowienia - Jacques Martel i Lucie Bernier

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 29 cze 14:00 do 29 cze 18:00
ticket icon
Od 380,00 zł

5 kroków do uzdrowienia

Jaques Martel & Lucie Bernier

29 czerwca, godz. 14.00-18.00 | on-line

webinarium w j.francuskim z tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski


Po webinarium uczestnicy otrzymują:
- materiały szkoleniowe,
- 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
- certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.


Odkryj, że jesteś kluczem do swojego procesu uzdrawiania, niezależnie od tego, na co się zdecydujesz.

Wiedza, otwartość, odpuszczanie, akceptacja i działanie to 5 kroków, które pozwolą Ci się otworzyć i odzyskać władzę nad sobą.

Szkolenie jest ważnym uzupełnieniem i wyjaśnieniem książki Wielki Słownik Chorób i Dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z. Każdy, kto chce aktywnie i skutecznie korzystać ze Słownika powinien uzupełnić swoją wiedzę o 5 kroków do uzdrowienia.

W uzdrowieniu emocjonalnym, wydaje się, że nie wszyscy jesteśmy równi. Rzeczywiście, niektórzy ludzie wracają do zdrowia, a inni nie. Dlaczego? Czy istnieje proces, który sprzyja uzdrowieniu emocjonalnemu? Ten warsztat daje wgląd w te pytania. Odkrywa nie tylko środki, którymi dysponujesz, aby przyczynić się do swojego uzdrowienia, ale przede wszystkim istotne kamienie milowe, które dają Ci możliwość osiągnięcia uzdrowienia emocjonalnego.


Jacques Martel

Jacques Martel jest światowej sławy wykładowcą, edukatorem i terapeutą. Jako pionier w dziedzinie rozwoju osobistego opracował nowe metody i praktyczne ćwiczenia umożliwiające osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany duchowej i emocjonalnej, takie jak Technika TIC (Technique d'Intégration par le Coeur© — "Technika integracji w sercu") czy "Technika ludzików z patyków" (Technique des Petits Bonshommes Allumettes©). Jego działalność zawodowa w Kanadzie i w innych krajach świata, a także książki jego autorstwa i prowadzone relaksacje, które tworzy od roku 1989, pomogły tysiącom osób pójść naprzód i osiągnąć większą harmonię na swojej drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

Autor m.in. Wielkiego słownika chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z" - książkę zamówisz tutaj

Lucie Bernier 

Lucie Bernier uczestniczyła w pracach redakcyjnych nad słownikiem i istotnie go udoskonaliła dzięki swoim osobistym doświadczeniom w dziedzinie samopoznania. Jej wnikliwość, doświadczenie i intuicja w zakresie chorób, w połączeniu z rozległą wiedzą z tej dziedziny, czynią z niej wyjątkową ekspertkę. Swoim wkładem w tę publikację przyczyniła się do jej wzbogacenia, z korzyścią dla wszystkich czytelników. Lucie Bernier jest także autorką książek, wykładowczynią i trenerką rozwoju osobistego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  5 kroków do uzdrowienia
29 Czerwca 2024, 18:00 380,00 zł
  Moc słów + 5 kroków do uzdrowienia
29 Czerwca 2024, 18:00 563,00 zł